Oferta specjalna

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oferta specjalna

Post autor: Dominik_Plus »

agluszak, oferty, które przygotowujemy na przedłużenie umowy, uwzględniają już Twój staż w naszej sieci.

Specjalna oferta na przedłużenie umowy obejmuje niższe ceny telefonów ale jest dostępna tylko przez stronę: LINK

Jeżeli dla Twojego numeru nie byłoby oferty na tej stronie to daj mi znać. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oferta specjalna

Post autor: Dominik_Plus »

agluszak pisze:abonament 40zł, ewentualnie jestem gotów wziąć 60zł, pomijam fakt występowania tego ogromnego, jakże żenującego skoku ceny przy wyższym abonamencie
Jeżeli w abonamencie wyższym o 20 zł cena telefonu spada np. o 1 000 zł to ja jednak odbierałbym to, jako atrakcyjny a nie żenujący skok ceny. ;-)

Zawsze możesz jeszcze rozważyć np. ofertę bez telefonu - mógłbyś wtedy np. płacić mniejszy abonament albo mieć więcej minut. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
rado
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:37

Re: Oferta specjalna

Post autor: rado »

agluszak, oferty, które przygotowujemy na przedłużenie umowy, uwzględniają już Twój staż w naszej sieci.

Specjalna oferta na przedłużenie umowy obejmuje niższe ceny telefonów ale jest dostępna tylko przez stronę: LINK
I tu się grubo mylisz, Dominiku. Oczywiście sprawdzałem pod tym linkiem, oferta kiepska - jak w salonie dla wszystkich. Troszkę lepsza pod 2699. W internecie na moim koncie nie da się też zmienić taryf firmowych na normalne, nie da się wybrać opcji bez telefonu - system jeszcze nie zauważył, że tuż po Świętach zmieniłem konto z jednoosobowej działalności gosp. na indywidualne. Na koncie ojca (indywidualne) była opcja bez telefonu, ale tylko ta gorsza - na 18 mies., z telefonami - jak w salonie. Jeśli chodzi o same telefony, to wybór mniejszy, niż w sklepie internetowym Plusa dla nowych klientów. Jestem w Plusie prawie 16 lat, tato - 11, zbyt krótko?? Negocjacji na 2699 nie ma, u nich też standardowe oferty, tylko trochę lepsze: ilość minut dodatkowych jak dla nowych klientów przenoszących numer i dostępna oferta bez telefonu na 12 mies. Ostatecznie ojcu przedłużyłem abonament właśnie w tej ofercie, a sam wypowiedziałem umowę i przenoszę się do Simplusa.
ODPOWIEDZ