rabat 100% na trzy abonamenty

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

W listopadzie 2012 podpisałem w salonie autoryzowanym umowę abonencka na swiadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z przeniesieniem nr od innego operatora.Mam zapewnione w regulaminie który jest integralna częscia umowy że należy mi się bonus w postaci trzech abonamentów.Na stronie oficjalnej plus.pl jest też taka informacja .Od poczatku naliczaja mi opłaty miesieczne za abonament.Złozyłem reklamacje i nie została uznana bo stwierdzaono że misie nie należy pomimo że mam to zagwarantowane w regulamine.To jakaś paranoja i absurd.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: Garjusz »

Ale chyba podali jakiś powód ? dlaczego Ci się nie należy ?
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

brak całkowitego uzasadnienia,tylko stwierdzenie że się nie należy
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: Dominik_Plus »

waclaw5207, podeślij mi swój numer przez ten formularz. Sprawdzę tą odpowiedź z Departamentu Reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

W związku z ta nienormalna sytuacja czy mam jeszcze raz napisać reklamację i dosadnie ja umotywować oraz załączyć kopię regulaminu promocji.?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: Dominik_Plus »

waclaw5207, z tego co widzę to w piśmie było uzasadnienie.

Jutro będę jeszcze rozmawiał z osobą, która rozpatrywała Twoją reklamację to dam Ci znać już na e-mail.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

cyt.całe uzasadnienie-Wyjasniam że Regulamin w.w Promocji nie przewiduje rabatu na abonament przez 3 pełne okresy rozliczeniowe dla taryfy Rozmownej 39,90.Takie uzasadnienie mija sie z prawda.Paragraf 4 regulaminu wyraźnie stanowi o tym.Umowa podpisane na świadczenie usług wraz z regulaminem podpisana przez moja osobe znajduje sie w Państwa firmie-łatwo to przecież sprawdzić.Zresztą reklama mówi o tym na na oficjalnej stronie plusa.Tak na marginesie to osoba rozpatrująca reklamacje nie wzięła pod uwage że ludzie jeszcze umieja czyta i wogóle to jest żenada.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: Dominik_Plus »

waclaw5207, sprawdź @. ;-)

A promocja, w której obowiązywał wtedy rabat na abonament nazywała się „Najlepsze przejście do Plusa w rozmownej z pakietem smartfonowy
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

Przecież to nie jest moja wina ani też pracownika salonu,wydrukował taki regulamin z systemu.Niech sobie w pierwszej kolejności poprawią wzory regulaminu.Ja jak pisałem w punkcie 4 regulaminu ,mam zapewniony bonus.Jako że plus jest sprawca tego zdarzenia sam na włąsną rękę powinien załatwić sprawę i jeszcze przeprosić.Tak działąją profesjonalne firmy
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: Dominik_Plus »

waclaw5207, w takim razie sprawdź czy umowę podpisałeś w promocji "Najlepsze przejście do Plusa w rozmownej z pakietem smartfonowy" czy w "Rozmowna z pakietem smartfonowym na próbę dla Klientów przenoszących numer".
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

Najlepsze przejście do plusa z pakietem smartfonowym na próbę-zreszta kopia jest u Państwa
cyt,par.4 regulaminu Oferta specjalna-Abonentowi w ramach promocji zostanie przyznany 100% rabat na abonament . na trzy pełne okresy rozliczeniowe(Rabat) jaby nie nazywać pakiet mam to zapewnione w regulaminie ,ja sie nie muszę znać na nazwach pakietów,to co jest napisane i to zaakceptowałem.Dalej nie wiem w czym jest problem.Operator zawalił na całęj lini i nie chce sie przyznać do błedu i idzi w zaparte.
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

może odwróćmy pytanie czy należał mi sie taki rabat-kupiłem telefom nokia 302 w salonie i nie jest to smartfon
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: Dominik_Plus »

waclaw5207, teraz i wtedy jak podpisywałeś umowę były dostępne dwie promocje dla Klientów przenoszących numer:
  • :arrow: Najlepsze przejście do Plusa w rozmownej (XRMNS24B03)
    :arrow: Rozmowna dla Klientów przenoszących numer (XRKMT24B06)
Rabat przysługuje tylko w tej pierwszej promocji.

Spójrz jeszcze raz na swoją umowę - tam będziesz miał wpisany kod promocji. Porównaj go z tymi, które ja podałem powyżej w nawiasach.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
waclaw5207
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:36

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: waclaw5207 »

kod promocji (XRKMT24BO60) POWTARZAM JAK MANTRĘ TO WSZYSTKO MOŻNA U WAS SPRAWDZIĆ MACIE KOPIE UMOWY I REGULAMINY,MNIE NIE INTERESUJĄ NAZWA PROMOCJI PAKIETU TYLKO TO CO MAM NAPISANE W REGULAMINIE, KTÓRY OBOWIĄZUJE OBIE STRONY.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: rabat 100% na trzy abonamenty

Post autor: Jrv »

Ale co Ty chcesz sprawdzać? Ty chcesz wyjaśnić sprawę a tutaj ludzie starają się w tym Ci pomóc. Otrzymałeś wszelkie wyjaśnienia i jasno wynika, że umowa, którą zawarłeś nie ma wspominanej przez Ciebie promocji - informacje te również sprawdził pracownik działu reklamacji i o dziwo okazało się, że czytać umie i właśnie opierał się na umowie, którą podpisałeś i regulaminach DO NIEJ stosowanych.
To jaki regulamin otrzymałeś w punkcie... kto to wie? Mogłeś sam o niego poprosić - pracownicy udostępniają regulaminy - mógł pracownik omyłkowo go wydrukować, mógł zostać podmieniony. Liczy się umowa (XRKMT24BO60) i jej regulamin.
Rozumiem Twoje rozżalenie i jeżeli był to błąd pracownika to postaraj się z nim sprawę wyjaśnić.

PS: Nokia 302 TO JEST smartfon ;p
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ