Przejście Mix Plus->Abonament- PROBLEM

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sonia777
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 sty 2013, o 17:32

Przejście Mix Plus->Abonament- PROBLEM

Post autor: sonia777 »

24.12 złożyłam telefoniczne zamówienie na telefon Sony Xperia J oraz zatwierdziłam przejście z Mixa na abonament- rozmowa z konsultantką. Telefon wraz z umową miał pojawić się u mnie w domu 28.12.2012. Dziś mamy 04.01.2013 i nie dostałam żadnych informacji odnośnie statusu przesyłki ani możliwych problemach, które mogły nastąpić podczas jej wysyłania.
Próbowałam się dodzwonić do obsługi klienta, na numer z którego dzwoniła ta Pani oraz pisałam do Was maile- zero odpowiedzi. Moja mama(na którą była "podpisana"-telefonicznie umowa) wybrała się do salonu plusa by wyjaśnić tą sytuację- okazało się, że w bazie, w koncie mojej mamy nie zostało odnotowane takie zamówienie.
Ktoś (Plus/ firma kurierska) ewidentnie zawiódł, a ja wciąż czekam na telefon i umowę do podpisania...
Czy mogłabym dowiedzieć się co mam w takiej sprawie robić?
Proszę o kontakt.
Pozdrawiam,

Sonia Marcinkiewicz
Awatar użytkownika
j4cc4
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2012, o 13:04

Re: Przejście Mix Plus->Abonament- PROBLEM

Post autor: j4cc4 »

hehe ja mialem podobnie z modemem czekalem na niego spokojnie 10 dni ale co najfajniejsze podpisalem umowe i czekalem kolejne 20 dni na aktywacje karty by skorzystac z niego mimo ze wyrazilem zgode na aktywacje karty od razu w chwili zamowienia przez telefon
:mrgreen:
mimo ze za modem zaplacilem dodatkowe 149 zl to po miesiacu sie zepsol i aktualnie lezy sobie w serwisie :mrgreen: dobrze ze mialem stary modem z play w domu bo tak nie mial bym jak napisac tego posta :oops:
Awatar użytkownika
DJMazi
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:26
Lokalizacja: Głubczyce

Re: Przejście Mix Plus->Abonament- PROBLEM

Post autor: DJMazi »

Sonia ja ci odpowiem.
Plus nie ma X Perii J
Może trochę ich miał ale poszły szybko.A Reklamę puszczali do końca 2012r Pod koniec już tylko leciała reklama z Galaxy Mini Nie jesteś sama ja od początku grudnia staram się przejść z mix na abonament z telefonem X Peria J i Tabletem Prestigio i do dziś nie dałem rady.
NIE MA NA MAGAZYNIE I NIE BYŁO !!
SALON W GŁUBCZYCACH NIE DOSTAŁ ANI SZTUKI
SALON W K - KOŻLU NIE DOSTAŁ ANI SZTUKI
SALON W RACIBORZU NIE DOSTAŁ ANI SZTUKI
Szkoda gadać :( Oczywiście mowa o X Peria J + Tablet Prestigo Nawet na www już nie ma cennika.
Teraz z dziewczyną przejdziemy do innej sieci nie będę robił reklamy bo na plus-ie się bardzo zawiodłem.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście Mix Plus->Abonament- PROBLEM

Post autor: Dominik_Plus »

sonia777, oczywiście postaram się jak najszybciej wyjaśnić Twoją sprawę. Podeślij mi tylko PESEL, na który miała być umowa i tel kontaktowy przez ten formularz.

j4cc4, bardzo rzadko spotykana sytuacja... :shock:
Przepraszam, że Cię coś takiego u nas spotkało. Jeżeli są jakiekolwiek problemy z aktywacją to w takiej sytuacji najlepiej kontaktować się z nami tym samym kanałem, którym było składane zamówienie.

A to, że Ci się jeszcze zepsuł modem to już jest totalnie niefortunny zbieg okoliczności. :-(

Mam nadzieję, że od teraz wszystko będzie już ok.

DJMazi, zapewniam Cię, że zależy nam na tym, aby każdy Klient mógł zakupić u nas sprzęt, którym jest zainteresowany. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak było.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ