przeniesienie numeru a zakupy w SI

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
yellow
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sty 2013, o 14:33

przeniesienie numeru a zakupy w SI

Post autor: yellow »

Witam. Moj problem dotyczy zamowienia telefonu w SI. chce przeniesc numer do plusa, mam juz wszystkie formalnosci zalatwione lecz nie moge podpisac umowy gdyz za kazdym razem slysze ze albo telefon ktory chce jest nie dostepny albo ze zadzwonilem nie pod ten numer tel. zostaje odsylany od SI do infolinii handlowej i tak w kolko. i tu moje pytanie sie pojawia czy majac juz formalnosci zwiazane z przeniesieniem numeru moge dokonac zakupu w SI? dzwoniac na infolinie raz slysze ze nie ma problemu ale telefonu ktory chce nie ma a jak juz sie pojawi to uslyszalem ze to nie ten dzial i mam zadzwonic pod inny numer i tak sie ciagnie wszystko w kolko juz od 2 miesiecy;/;/
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: przeniesienie numeru a zakupy w SI

Post autor: Jrv »

Ale numer przenieść można jedynie składając pisemne oświadczenie w punkcie stacjonarnym. Przenieść możesz do usług na kartę a później skorzystać z jakiejś oferty przez SI.
W SI załatwia się wszystko samemu, nie trzeba przecież nigdzie dzwonić.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
yellow
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 sty 2013, o 14:33

Re: przeniesienie numeru a zakupy w SI

Post autor: yellow »

tak i zlozone bylo w salonie ale nie mieli oczywiscie urzadzen wiec umowy nie podpisalem a pozniej zmienili sobie oferte na tak niekorzystna ze nie ma sensu z nimi podpisywac umowy i twierdza ze niby w Si moge normalnie zamowic tylko musze do nich zadzwonic bo na stronie nie ma takiej opcji zeby zaznaczyc ze przenosze numer... a problem w tym ze dzwoniac czy to do Si i na infolinie handlowa ciagle mnie odsylaja jedni do drugich i tak w kolko... wiecej juz minut wydzwonilem w tym miesiacu na infolinie plusa niz do wszystkich innych wiec chyba lekka porazka... nie wspominam juz nawet o tym ze to wszystko trwa od 2 miesiecy i nikt nie potrafi rzetelnie odpowiedziec czy moge zamowic wybrany telefon przez SI i przyjac ode mnie zamowienie...
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: przeniesienie numeru a zakupy w SI

Post autor: Dominik_Plus »

yellow, niestety nie ma możliwości przeniesienia numeru z innej sieci przez nasz sklep internetowy.

Możesz to zrobić w punkcie/salonie lub telefonicznie.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
yellow
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 sty 2013, o 14:33

Re: przeniesienie numeru a zakupy w SI

Post autor: yellow »

dobrze a jesli mam juz cal dokumentacje zalatwiona?;> pozostala tylko kwestia podpisania umowy i aktywacja numeru w waszej sieci bo numer zostal udostepniony juz 2 miesiace temu przez obecnego operatora...
yellow
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 sty 2013, o 14:33

Re: przeniesienie numeru a zakupy w SI

Post autor: yellow »

a jak wyglada kwestia tego co pisal kolega Jrv czyli przeniesienie numeru do simplusa a pozniej zakup przez SI?;> co musialbym zrobic zeby w ten sposob to rozwiazac?;>
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: przeniesienie numeru a zakupy w SI

Post autor: Dominik_Plus »

yellow, jeżeli procedurę rozpocząłeś już w naszym punkcie to najlepiej byłoby gdybyś tam podpisał umowę aktywacyjną.

A Jrv miał na myśli, że jeżeli chcesz skorzystać z oferty SI to możesz przenieść numer do Plus na Kartę i później zrobić konwersję do Plus Abonament przez sklep internetowy. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ