Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodzwoni

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Grzesiek18
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:22

Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodzwoni

Post autor: Grzesiek18 »

Witam,

Klientem sieci Plus jestem od ponad 10 lat. Już jako nastolatkowi Rodzice kupili mi telefon "na kartę". Gdy byłem nieco starszy, dostałem nowy w ofercie MIX Plus. Teraz, gdy wykupiłem wszystkie doładowania (miałem dwie umowy na 48 doładowań po 30 zł), zmieniłem numer, zostałem niejako "nowym klientem" i zdecydowałem się na abonament. Wybrałem Nokie Lumie 800 w abonamencie za 79.90. Od miesiąca jestem abonentem sieci Plus. I mam do Was, a zwłaszcza do specjalisty sieci Plus ( z internetu dowiedziałem sie o tym forum, że od niedawna można poradzić się konsultantów) kilka pytań. Otóż... Moja taryfa to rozmowna 79.90. Proszę mi powiedzieć jakie pakiety mi przysługują bo nie potrafię tego ogarnąć. W umowie mam 400 min/sms do wszystkich sieci + nielimitowane rozmowy w Plus + 300 mms do sieci plus. Natomiast logująć się do Plus online w seksji dostępnych pakietów widzę "300 min/300 sms" oraz "pakiet 400 min/sms do wszystkich sieci". O mms'ach nie piszę, bo tu sie wsio zgadza. Moje pytanie zatem brzmi, czym różnią się te pakiety, czy ten 300 minut to tylko do sieci plus"?? i gdzie jest info o nielimitowanych rozmowach w plusie? Czy każdorazowo, tzn w każdym miesiącu musze aktywować te pakiety? Czy one już sa aktywne do konca umowy? Jak z pakietem internetowym/ Niby mam Pakiet non stop za 10 zl, ale tez nie ma go na plus online uwzglednionego. I czy aby na pewno nie zaplace gorsza wiecej za internet? I ostatnia kwestia. Mam doskonaly zasieg, moge dzwonic, wysylac sms;y, mms'y ale do mnie dodzwonic sie nie mozna. Gdy ktos probuje w sluchawce slysz poczte glosowa... Dodam, ze sms'y do mnie dochodza. Czekam na odp i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodz

Post autor: Dominik_Plus »

Witaj Grzesiek18!

A dokładnie kiedy i w jakiej promocji podpisałeś umowę - Rozmowna z pakietem internetowym na próbę czy może np. Rozmowna z pakietem smartfonowym?
Grzesiek18 pisze:Mam doskonaly zasieg, moge dzwonic, wysylac sms;y, mms'y ale do mnie dodzwonic sie nie mozna. Gdy ktos probuje w sluchawce slysz poczte glosowa... Dodam, ze sms'y do mnie dochodza.
Zobacz czy problem nadal występuje po usunięciu wszystkich przekierowań na pocztę głosową.
Możesz to zrobić kodem: ## 21#
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Grzesiek18
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:22

Re: Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodz

Post autor: Grzesiek18 »

Dobra, dzięki. Przekierowywanie wyłączone. Teraz proszę wytłumaczyć mi jak jest z tymi pakietami. mam "Rozmowna 79.90 z pakietem smartfonowym".
Grzesiek18
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:22

Re: Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodz

Post autor: Grzesiek18 »

Przepraszam za post pod postem, ale czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodz

Post autor: Dominik_Plus »

Grzesiek18, z tego co napisałes wnioskuję, że umowę podpisałeś w promocji Rozmowna z pakietem smartfonowym.
Grzesiek18 pisze:Moja taryfa to rozmowna 79.90. Proszę mi powiedzieć jakie pakiety mi przysługują bo nie potrafię tego ogarnąć. W umowie mam 400 min/sms do wszystkich sieci + nielimitowane rozmowy w Plus + 300 mms do sieci plus. Natomiast logująć się do Plus online w seksji dostępnych pakietów widzę "300 min/300 sms" oraz "pakiet 400 min/sms do wszystkich sieci". O mms'ach nie piszę, bo tu sie wsio zgadza. Moje pytanie zatem brzmi, czym różnią się te pakiety, czy ten 300 minut to tylko do sieci plus"??
Pakiet 300 min/300 SMS to pakiet abonamentowy do wszystkich sieci.
Pakiet 400 min to bonusowy pakiet do wszystkich sieci niewymienny na SMSy.
Grzesiek18 pisze: i gdzie jest info o nielimitowanych rozmowach w plusie?
Ta usługa jest niewidoczna w Plus online. Jak chcesz się upewnić czy jest włączona to wyślij takie zapytanie przez Plus online: LINK
Grzesiek18 pisze: Czy każdorazowo, tzn w każdym miesiącu musze aktywować te pakiety? Czy one już sa aktywne do konca umowy?
Pakiety będą odnawiały się automatycznie.
Grzesiek18 pisze: Jak z pakietem internetowym/ Niby mam Pakiet non stop za 10 zl, ale tez nie ma go na plus online uwzglednionego.
Pakiety Non Stop nie są widoczne w Plus online.
Grzesiek18 pisze:I czy aby na pewno nie zaplace gorsza wiecej za internet?
Nie zapłacisz ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Grzesiek18
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:22

Re: Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodz

Post autor: Grzesiek18 »

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź, Czyli w sumie wychodzi mi 700 min do wszystkich sieci? Z czego te 300 jest wymienna na sms? I jeśli dzwonie do Plus'a, skąd schodzą mi minuty ? Z nielimitowanych rozmów w plus? i ile kosztuje połączenie (min.) ze stacjonarnymi ? Pakiet 300 mms też co miesiąc się odnawia?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Nokia Lumia 800 - abonament - nie można się do mnie dodz

Post autor: Dominik_Plus »

Jeżeli masz aktywną usługę „Nielimitowane rozmowy w Plusie” to w ramach jej będą rozliczane połączenia do Plusa.
Cennik taryfy znajdziesz TUTAJ.

A pakiet MMS też się co miesiąc odnawia. :-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ