Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
domell98
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 paź 2014, o 07:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: domell98 »

Dzisiaj miałem połączenie z numeru 601 102 699 ale nie zdążyłem odebrać bo nie było nawet jednego sygnału.
Można prosić o ponowny kontakt, najlepiej dziś albo w inny dzień w godzinach wieczornych.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

domell98,

ponowiłam prośbę o kontakt do konsultanta DUK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
domell98
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 17 paź 2014, o 07:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: domell98 »

Dziękuje, rozmawiałem z konsultantem ale oferta gorsza niż na stronie...
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

domell98,

każdy kanał sprzedaży dysponuję inną ofertą. Wybór, z którego z nich skorzystasz należy do Ciebie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
banek84
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2012, o 15:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: banek84 »

Witam jestem wieloletnim klientem PLus Gsm i niestety dałem sie złapać 2 lata temu na umowę 36 miesięcy .
teraz zostało mi 2 miesiące do tego żeby 6 miesięcy wcześniej zmienić umowę. Sledze dziennie strony i dalej nic nie ma ciekawego . Wczoraj kolega przedłużył umowe z telefonem abonament 59 zł plus samsung j5 2016 .. Czy jest możliwe żeby dostał nielimitowany internet , nielimitowane rozmowy i sms + stacjonarne...


Jestem ciekaw co mi zaproponują bo mam mam abonament 59,90 ( oprócz tego internet 45 zł i telewizje za 1 zł) i w tym 700 mg internetu (kpina) i nielimitowane tylko sms i rozmowy na kom.

Chyba moje dni dobiegają końca w PLUS GSM .. w Orange mam 2 abonamenty za 30 zł bez tel w których dosłałem 5 gb internetu i wszystko nielimitowane 400 min w roamingu no i tel htc M8s za 22 zł miesiecznie razem 52 zł . A w Plusie sam tel jest za 400 zł w abonamencie 59 .90

Czekam na szybki kontakt i normalne propozycje ..pozdrawiam Darek
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj banek84,

przedłużenie umowy możesz zrealizować najwcześniej na 7 miesięcy przez końcem kontraktu (wtedy oferta jest udostępniana na stronie WWW).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
czarnylotos
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 16 kwie 2013, o 15:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: czarnylotos »

[quote="Basia_Plus"]czarnylotos,
czy posiadasz numer tego zgłoszenia? Prośba o ponowne wysłanie numeru poprzez ten formularz.

z 22 -go nr to 679
z 20- go nr to 1884
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

czarnylotos,
- znalazłam Twoje wiadomości. Przekazałam prośbę do konsultanta DUK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
protekt1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: protekt1 »

Witam.

czy oferta z DUK według was jest dobra?

Abonament Ja +, za 79 zl -10 zl
nie limitowane roz. w kraju
16,8 gb przez 24 mies. pozniej 8.4 gb
120 min rooming
150 Mb w eu

Telefon Honor 8 za 459 zl

dodam ze posiadam w plusie na firmę jeszcze wygasłą w marcu umowe na inny nummer. ( Ktora także chce przedłużyć.)



Dziękuje z góry za odpowiedzi .
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sedzia20 »

protekt1 pisze:Witam.

czy oferta z DUK według was jest dobra?

Abonament Ja +, za 79 zl -10 zl
nie limitowane roz. w kraju
16,8 gb przez 24 mies. pozniej 8.4 gb
120 min rooming
150 Mb w eu

Telefon Honor 8 za 459 zl

dodam ze posiadam w plusie na firmę jeszcze wygasłą w marcu umowe na inny nummer. ( Ktora także chce przedłużyć.)



Dziękuje z góry za odpowiedzi .
Cześć,

Na wstępie nadmienię, iż z +GSM nie łączy mnie żaden stosunek pracy :mrgreen:
Jako zwykły abonent uważam, że:
- jeśli będziesz sprzedawał H8, to zarobisz na kilka ładnych opłat abonamentowych;
- jeśli pozostawisz go sobie, to będziesz mógł sobie pośmigać w necie na fajnym sprzęcie, bo wynegocjowałeś na bogato GB 8-)
- ponadto pakiet do UE jest naprawdę przydatny, a dzięki MB w UE będziesz mógł sobie pośmigać podczas wakacji/wyjazdów służbowych* (*niepotrzebne skreślić)

Podsumowując, gdybym był na Twoim miejscu, to bym się nie wahał ani chwili bp za 69 zł za no limit, prawie 17 GB szybkiego i stabilnego łącza oraz sporo możliwości poza granicami PL w połączeniu z MEGA słuchawką to oferta, którą nie sposób znaleźć gdzie indziej! Nawet jeśli rozłożysz na czynniki pierwsze z ofertami tylko SIM u konkurencji, to zauważ, że wcale nie jest drożej, ale za to jakość połączeń+ łącza internetowego (w centrum Bydgoszczy, w szczycie ostatnio osiągałem 144 Mb/s downolad - gdzieś nawet jest tu mój wpis o tym) jest na wysokim poziomie. Zasięg jest wszędzie, nawet w restauracjach które znajdują się w piwnicy (byłem w takowych i sprawdzone :oops: ). Do tego HBO GO, IPLA na 2 miechy, ochrona komputera F-Secure (właśnie aktywowałem na 2 urządzeniach - super sprawa). To tyle z mojej strony ;-) Pozdrawiam, i życzę podjęcia słusznej decyzji :-P
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ktry »

Dobra oferta. Nawet jak sprzedaż H8 to abonament wyjdzie cię max. 20 zl miesięcznie. Z takim pakietem usług w tej cenie nie znajdziesz.
Radziulasek
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 13 wrz 2013, o 10:19

Przedłużenie umowy

Post autor: Radziulasek »

Witam serdecznie,
znów minęły dwa lata razem i znów trzeba przedłużyć umowę. I nagle telefon od szybko mówiącego Pana co to oferuje rewelacyjną ofertę i już natychmiast bo tylko dziś bo od jutra telefony na raty.... Ech...
Ja tak nie umiem i nie chcę. Wybór telefonu i abonamentu to wybór na kolejne 2 lata. Spokojnie trzeba poczytać, zorientować się. Zobaczyć co jest dostępne i w jakiej cenie. Pan proponuje 69.90 zł i telefon za 3 zł Samsung J3 albo ZTE...
Hmmm. Trochę mało jak dla stałych klientów plusa z kilkoma numerami i duuuuużym stażem. Bardzo mało.

Poproszę o kontakt DUK - podam numer w formularzu może jak za każdym razem uda się wybrać coś lepszego? Abonament na poziomie 69.90 może zostać, ale telefon.... Interesuje mnie coś ze średniej półki np. Samsung Galaxy A5 2016.... Bardzo proszę o kontakt DUK.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

protekt1 pisze:Witam.

czy oferta z DUK według was jest dobra?

Abonament Ja +, za 79 zl -10 zl
nie limitowane roz. w kraju
16,8 gb przez 24 mies. pozniej 8.4 gb
120 min rooming
150 Mb w eu

Telefon Honor 8 za 459 zl

dodam ze posiadam w plusie na firmę jeszcze wygasłą w marcu umowe na inny nummer. ( Ktora także chce przedłużyć.)



Dziękuje z góry za odpowiedzi .
W związku z pojawieniem się takiej oferty proszę o ponowny kontakt z DUK na numer 603... (którego aneks nie dotyczy).
Proszę także żeby zadzwonił inny konsultant niż ten dotychczasowy, ktory uprzejmością nie grzeszył. Najlepiej jakby to była Pani, której nazwiska niestety nie pamiętam, a przedłużałem z nią umowę na numer, który teraz jest kontaktowym.
Awatar użytkownika
Michasas
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2013, o 08:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Michasas »

Basia_Plus pisze:Michasas,
przepraszam Cię za zaistniałą sytuację.
Ponowiłam prośbę o kontakt do konsultanta DUK.
Czy konsultant DUK ma tylko w ofercie to co mogę znaleźć na stronie internetowej? Sory, ale nie łykam tego.
Obrazek

Czemu konsultant DUK prosił o podanie numeru dowodu osobistego skoro na nic jeszcze się nie zdecydowałem???
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Radziulasek podaj mi numer kontaktowy i numer, dla którego chcesz przedłużyć umowę poprzez ten formularz.

torre24 przekazałam.

Michasas zapytanie przekazane. Konsultant mógł Cię poprosić o serię i numer dowodu osobistego w celu identyfikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ