Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj mikolaj78,
- podeślij mi proszę swój nr telefonu na adres: specjalista_plus@plus.pl w temacie zamieszczając dopisek FORUM i swój nick.
Zlecę wówczas kontakt naszego konsultanta. Możliwe, że uda się dopasować ofertę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
arturos.ad
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2018, o 23:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: arturos.ad »

Marto, proszę o skierowanie prośby do konsultanta DUK. Numer zagadnienia [#105808]. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

arturos.ad,
arturos.ad pisze:Numer zagadnienia [#105808]
Dziękuję za numer. Przekazałam do konsultanta DUK prośbę o kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomek1255
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2015, o 10:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomek1255 »

Ja jestem trochę zażenowany obsługą infolinii ale po kolei... Byłem wypowiedzieć umowę w salonie plusa na CP (mam smartdom a telewizja jest moją 1 umową), wszystko odbyło się bez problemu. Drugą umowę którą wypowiedziałem jest umowa na internet (trzecia umowa w smartdom), po dwóch dniach zalogowałem się na swój router i przyszła wiadomość, że plus ma dla mnie lepszą ofertę na internet i prosi o podanie nr kontaktowego i ma się ze mną ktoś skontaktować z działu utrzymania klienta... Minął tydzień czasu a jak telefonu nie było tak nie ma do dnia dzisiejszego. Abonament na telefon kończy mi się we wrześniu , żadnej atrakcyjnej oferty nie dostałem z infolinii tylko przypadkowo chciałem zobaczyć na stronie co mi może plus zaproponować, niestety słabe warunki ale na drugi dzień zadzwonił do mnie Pan dopytując się dlaczego nie dokończyłem przedłużenia umowy etc. Poprosiłem aby zadzwonił po godzinie 16, i 2 dni cisza... Takie właśnie podejście do klienta, który miesięcznie płaci łącznie za wszystkie usługi w Plusie i CP 300 zł... Czas chyba przenieść swój numer do konkurencji. Szkoda.
makowka
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 paź 2014, o 21:13

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: makowka »

Witam
Kończy mi się niedługo umowa (1 miesiąc)czy jest szansa uzyskać jakieś dobre korzyści z przedłużenia umowy. Mam obecnie 14 gb internetu za 89 pln a teraz proponują mi 12 gb gdzie w innych sieciach są lepsze oferty internetu i lepsze oferty na telefon.
matmol
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2018, o 18:08

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: matmol »

Szanowni Państwo,
jestem klientem Plusa od wielu lat, a moje umowa na czas określony zmieniła się w umowę na czas nieokreślony już dobre pół roku temu. Dzwoniący od czasu do czasu przedstawiciele handlowi Plusa nie są w stanie zaoferować mi korzystniejszej oferty niż ta, którą mam obecnie. Rozważam przeniesienie numeru do innej sieci, ale dziś przy okazji szukania informacji trafiłem na niniejsze forum. Jeśli jest jeszcze możliwość otrzymania od Plusa, mimo wszystko, korzystniejszej oferty, to chętnie ją poznam. Proszę o informację z kim się kontaktować (DUK?) lub w jaki sposób spowodować kontakt konsultanta ze mną.
Pozdrawiam
Mateusz
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Andrzej62 »

@matmol, w poniższym przykładowym wpisie, masz instrukcje co zrobić:
Ewa_Plus pisze:Witaj(xxx),
- podeślij mi proszę swój nr telefonu na adres: specjalista_plus@plus.pl w temacie zamieszczając dopisek FORUM i swój nick.
Zlecę wówczas kontakt naszego konsultanta. Możliwe, że uda się dopasować ofertę.
Poproś tą drogą o kontakt z DUK.

edit.
Co do ewentualnych ofert, nie wypowiadam się :cry: (emot wystarczy)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj tomek1255, makowka,

jeśli chcecie, aby konsultant DUK skontaktował się z Wami w sprawie przedstawienia oferty, podeślijcie proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy oraz numer kontaktowy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.

matmol,
zgodnie z tym, co zaproponował Andrzej62 podeślij proszę numer telefonu, dla którego chcesz przedłużyć umowę pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomek1255
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2015, o 10:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomek1255 »

Basia_Plus pisze:Witaj tomek1255, makowka,

jeśli chcecie, aby konsultant DUK skontaktował się z Wami w sprawie przedstawienia oferty, podeślijcie proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy oraz numer kontaktowy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.

matmol,
zgodnie z tym, co zaproponował Andrzej62 podeślij proszę numer telefonu, dla którego chcesz przedłużyć umowę pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.

Dziękuje za pomoc, dostałem atrakcyjną ofertę :)
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

tomek1255,

super - życzymy przyjemnego korzystania z naszych usług. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
matmol
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2018, o 18:08

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: matmol »

matmol,
zgodnie z tym, co zaproponował Andrzej62 podeślij proszę numer telefonu, dla którego chcesz przedłużyć umowę pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.[/quote]

Dziękuję bardzo, przesłałem e-mail.
Pozdrawiam
matmol
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

matmol,
matmol pisze:Dziękuję bardzo, przesłałem e-mail.
dziękuje za przesłaną wiadomość. Przekazałam już do konsultanta DUK prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomek1255
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2015, o 10:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomek1255 »

Ja chyba trochę zapeszyłem, miałem dzisiaj zaraz po godzinie 9 dostać telefon w celu finalizacji umowy i nadal cisza.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

tomek1255,

poprosiłam już konsultanta DUK o ponowny kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomek1255
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2015, o 10:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomek1255 »

Basia_Plus pisze:tomek1255,

poprosiłam już konsultanta DUK o ponowny kontakt z Tobą.
dziekuje, czekam.
ODPOWIEDZ