Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: przedłużanie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

tomek274 pisze:3. Jak moge dostac e- hasło do plusonline.pl dla abonamentu osoby prywatnej :?: chyba ze jest jakis inny sposob na zamowienie e faktury z bilingiem, bo zwykla fakture pocztową wyłączyłem rok temu, ale przyszedl czas na kontrole bilingów
Jeżeli masz Plus Kod 5 to eHasło możesz uzyskać przez Plus online. Szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj: LINK
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
MarcinJ
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:11

HTC w abonamencie

Post autor: MarcinJ »

Witam
Kończy mi się umowa i chciałem wziąć nowy abonament z telefonem HTC One X+.
Zadzwoniłem do biura obsługi a pani mówi, że nie mają tego telefonu i już go nie będą mieli.
Obdzwoniłem kilka salonów i w 90% przypadków słyszałem, że telefonu obecnie nie ma ale mogę go zamówić.
Czy ktoś wie jak to jest ? W salonie mogą go załatwić a centrala nie ?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

Punkty mają swoje magazyny a konsultanci DOK mają swój. Możliwe jest, że pracownicy punktów mogą pozyskać egzemplarze, które zostały jeszcze z poprzednich dostaw.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
kro0pa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2013, o 20:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kro0pa »

Prosty przykład jak traktujecie stałych klientów! Dzwonicie i namawiacie na SPECJALNĄ ofertę tylko dla mnie, która okazuje się zwykłą kpiną! Po 15 latach współpracy dajecie umowę taką samą jak dla klienta który przedłuża z wami ofertę 2gi raz! I ośmielacie się nazywać w obu przypadkach klientami stałymi! Jedyne co mnie przy was trzyma to sentyment i umowa do końca czerwca! Idąc do pierwszej lepszej sieci dostaję na starcie podobną ilość darmowych minut i telefon który chcę za kwotę nie różniącą się 50 złotymi od telefonów z waszej sieci. Mam obecnie 300 min darmowych za abonament 59,90 zł których nie wykorzystuję, wciskacie mi teraz abonament za taką samą kwotę z 600 minutami + za to że jestem stałym klientem łaskawie dajecie 100 min! Telefon który chcę dostać kosztuje w tym abonamencie niecałe 900 zł. Za to w abonamencie który także mi proponujecie za 79,90 zł telefon jest za złotówkę (naturalnie więcej minut darmowych). Po co mi te wszystkie niby 700 min darmowych skoro ja 300 nie wykorzystuję? Zabierzcie se te minuty i dajcie ten telefon tańszy :) Po 15 latach jednak wam serdecznie podziękuję za współpracę, bo nie idzie się z wami w ogóle dogadać. A za takie traktowanie stałych klientów kotwica w plecy i krzyżyk na drogę, bo ludzi szybko stracicie.
Pozdrawiam.
antenka
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2013, o 22:39

telefony przy przedłuzeniu umowy

Post autor: antenka »

Za niedługo kończy mi się umowa abonament 59,90 chciałam zapytać jakie telefony za złotówke mogłabym wybrac przy przedłuzeniu tej umowy na abonament.
Awatar użytkownika
kwiatusek
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, o 14:21

Re: telefony przy przedłuzeniu umowy

Post autor: kwiatusek »

Jeśli umowa Ci się kończy za nie więcej niż 2 m-ce, to spróbuj sprawdzić ofertę lojalnościową na stronie: http://www.plus.pl/przedluz

Pamiętaj też, że nie jest to jedyna oferta.
Każdy kanał obsługi dysponuje inną ofertą, dlatego też zanim podejmiesz decyzję warto sprawdzić w punktach Plusa lub na infolinii .

Jeśli nie chcesz dzwonić na infolinię, to zostaw do siebie kontakt tutaj, a konsultant do Ciebie oddzwoni.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

kro0pa, gdyby nie to, że masz tak długo u nas telefon to najprawdopodobniej nie otrzymałbyś możliwości przedłużenia umowy pół roku przed jej końcem...
Jeżeli chcesz porozmawiać o lepszych warunkach to wstrzymaj się do końca kontraktu.

Poza tym, możesz jeszcze rozważyć ofertę bez telefonu. Jeżeli 300 min dla Ciebie to za dużo to możesz skorzystać z abonamentu za 29,90 zł gdzie będziesz miał 240 min.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
iPure
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:25

Przedłużanie umowy.

Post autor: iPure »

Witam.
Kończy mi się właśnie umowa i chciałbym nadal pozostać w plusie, lecz warunki jakie zostały mi przedstawione przez dwóch konsultantów i na stronie plus.pl/przedluz są mało atrakcyjne.
Chciałbym pozostać przy abonamencie 99zł z pakietem na próbę i urządzenie jakie by mi odpowiadało to Samsung Galaxy Note 10.1. Zależałoby mi aby był on za 1zł, więc mogę zgodzić się na mniejszą ilość minut. Czy jest w ogóle taka opcja u was?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

Najlepiej gdybyś zostawił kontakt do siebie na tej stronie i jeszcze raz porozmawiał z konsultantem. Ale miej też świadomość, że to jest stosunkowo drogi sprzęt i nawet w najwyższej taryfie kosztuje zdecydowanie więcej niż Ty oczekujesz. :-(
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
iPure
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: iPure »

Rozumiem to, dlatego mogę zrezygnować z części minut.
Jednak dla kogoś z 10 letnim stażem i zostawiającym w spółce (CP i plus) 250 zł miesięcznie, można byłoby dać tak atrakcyjną ofertę...
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

To jeżeli minuty nie są tak istotnym elementem to może rozważ ofertę bez telefonu z abonamentem np. 39,00 lub 59,00 zł?
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
iPure
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: iPure »

To rozważam ale w drugiej kolejności, gdyż umowa z urządzeniem może mi się bardziej opłacać, a operator nadal na tym zarobi.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

Wartość akurat tego urządzenia jest wyższa niż łączna suma abonamentów w trakcie trwania umowy.

Naprawdę jesteśmy elastyczni dla stałych Klientów i staramy się zapewnić im najkorzystniejsze warunki. Ale w tym przypadku może to być "dość trudne". :-(
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
iPure
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: iPure »

Cena detaliczna to ~2200, a plus kupując hurtowo od samsunga ma je pewnie za gdzieś 1700 sztuka, więc myślę, że jakoś damy radę ;)
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

Niestety nie wiem, jakie są ceny hurtowe tego urządzenia, dlatego nie jestem w stanie napisać czy uzyskanie takiej oferty jest w ogóle możliwe.
Proponuję - tak jak wcześnej napisałem - zostawić kontakt na stronie i porozmawiać na ten temat z konsultantem.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ