Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Abonametn

Post autor: Ron »

Możesz sprawdzić aktualną taryfę jaką posiadasz na Plus Online lub w Aplikacji Mobilnej w menu Twój Profil > w zakładce Plan taryfowy? Czy to na pewno jest abonament ?
Najlepiej zaczekaj, a specjaliści poproszą o kontakt z DUK.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

bogdanjan pisze:
patryk7588 pisze:Black Friday: https://www.plus.pl/blackfriday
No ja tam nie widzę ani huaweia P10, ani Sony XZ1,ani Honora 9.Telefony są tutaj https://www.plus.pl/documents/16/c1b2e3 ... b096d2490f i ich ceny znacznie odbiegają od tych, które jakoby zaproponowano torre24
Na stronę to nie patrz. Tam oferty przedłużeniowe nie są nic warte.
I jak to "jakoby"? Że niby zmyślam?
bogdanjan
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 6 lis 2017, o 20:29

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: bogdanjan »

torre24 pisze:
bogdanjan pisze:
patryk7588 pisze:Black Friday: https://www.plus.pl/blackfriday
No ja tam nie widzę ani huaweia P10, ani Sony XZ1,ani Honora 9.Telefony są tutaj https://www.plus.pl/documents/16/c1b2e3 ... b096d2490f i ich ceny znacznie odbiegają od tych, które jakoby zaproponowano torre24
Na stronę to nie patrz. Tam oferty przedłużeniowe nie są nic warte.
I jak to "jakoby"? Że niby zmyślam?
No bo dziwne by było, żeby Ci oferowali te telefony dużo tańsze niż są w cenniku
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Nie nagrywam rozmów więc Ci nie udowodnię. Tylko notatki. Chyba, że zdecyduję się na aneks to pokażę skan.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

torre24,
- aktualnie, w tej ofercie bez kontraktu z pakietem 10 GB, MMS-y są dodatkowo płatne. Może warto rozważyć Plusha? Chociaż oferta może się jeszcze zmienić ;-)

Emilka1162,
- tak jak napisał już Ron, przedłużenie możliwe najwcześniej na 6 m-cy przed końcem kontraktu (a w sklepie internetowym nawet na 7 m-cy ). Upewnij się co do terminu końca swojej umowy przez mobilną aplikację Plus online (Menu -> Twój profil.). Jeśli wszystko się zgadza, to podeślij mi swój numer przez ten formularz podając dodatkowo numer kontaktowy (jeśli jest inny).

matthies,

- umowa sama nie wygasa, także jeśli nie będziesz chciał jej kontynuować, to wymagane jest wypowiedzenie.
Jeśli chcesz poznać propozycje, to podeślij mi przez ten formularz numer telefonu, o którym mowa wraz z numerem kontaktowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sosna
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2014, o 16:09

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sosna »

Od piątku minęło trochę czasu a kontaktu z DUK brak. Proszę ponowić prośbę o szybki kontakt z DUK.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

sosna,

przepraszam za czas oczekiwania. Ponowiłam prośbę o kontakt do konsultanta DUK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lukasz17111
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2017, o 22:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lukasz17111 »

Witam czy oferta przedluzeniowa 26+5 mce 39.99 no limit 7gb internet + opcjonalnie 10 zl nielimitowane lte i 10 zl 1 pakiet ipli nie rozbijajca smartdomu oraz 36 rat za P10 ( 45 zl) lub LG G6 ( 52.7) atrakcyjna oferta ktos wycisnol cos lepszego??
krisjax
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2017, o 12:09

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: krisjax »

Witam. posiadam 2 abonamenty na telefon jeden z nich jest uprawniony do zniżki smart dom do niego mam dokupiony internet ze zniżką . Czy przy końcu abonamentów na telefony będzie można przełączyć na jeden duet zostawiając te dwa numery telefonu i nie tracąc zniżek smart dom bo niedługo kończy mi się abonament na internet, a na telefony trochę później.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

krisjax,
- powinna być możliwość zrobienia duetu z tych dwóch umów bez utraty zniżek, o ile obie umowy zostaną przedłużone jednocześnie. Podeślij mi te numery przez formularz zaznaczając, który z nich jest kontaktowym do Ciebie. Poproszę konsultanta o oddzwonienie do Ciebie i przedstawienie oferty,
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sosna
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2014, o 16:09

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sosna »

Witam,
DUK, a raczej konsultanci to jakiś żart. Dzwoni konsultant uprzejmie informuje że nie mogę w tej chwili rozmawiać, więc umawiamy się na rozmowę za godzinę plus minus oczywiście, miło i kulturalnie. I co? i nic... W wczoraj czekałem do 21.
Dzisiaj już popołudnie i dale cisza. Już ktoś wcześniej opisywał podobną sytuację. Przepraszam że się rozpisuje, ale przykre jest takie podejście do klienta.
Pozdrawiam, i mam nadzieję że jednak zadzwoni ktoś szybko i przedstawi ofertę która mnie zainteresuje.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Przykre jest, że o kontakt z DUK trzeba prosić na forum, a nie można zadzwonić (a raczej dodzwonić się) samemu.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj sosna,

ponowiłam do konsultanta DUK prośbę o kontakt z Tobą.

torre24,

czy chcesz aby konsultant DUK się z Tobą skontaktował?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sosna
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2014, o 16:09

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sosna »

Nie no, to już jest żart! Kolo 13 po interwencji "Basi", zadzwonił konsultant który miał się kontaktować dnia poprzedniego.
Zarzekając się że dzwonił dnia poprzedniego w wyznaczonej godzinie. O oczywiście ja żadnego połączenia nie miałem, i nie dostałem sms o próbie konaktu. Po wyjaśnieniu sobie tych nieścisłości, przedstawiona została mi oferta. Umówiłem się konsultantem że chciałbym przemyśleć tą ofertę, i poprosiłem żeby zadzwonił wieczorem. Uzgodniliśmy godzinę i poprosiłem żeby konsultant próbował dzwonić klika razy żeby nie powtórzyła się sytuacja.I co i ? i nic...
Powtórka z dnia poprzedniego. Sam nawet próbowałem dwa razy dodzwonić się do DUK ale bezskutecznie.
Uważam że to nie jest już żart, ale lekceważenie klienta. Jestem bardzo zirytowany całą zaistniałą sytuacją. Piszę to po to żeby inni mieli świadomość jak jesteśmy traktowani jako stali klienci którzy chcą zostać i przedłużyć umowę. Choć uważam że nie tylko w tej kwestii tak nas traktują.Chyba najwyższy czas zmienić operator.
Pozdrawiam,
sosna
areczek1510
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 13 gru 2015, o 23:49

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: areczek1510 »

Witam Użytkowników,
dostałem informacje na temat przedłużenia umowy, telefonicznie oczywiście oferta niespełniająca oczekiwań (13 rok współpracy opłacanej każdego miesiąca) w salonie podobnie. Czy mogłbym porozmawiać z kimś jak to było w przedłużeniu umowy 2 lata temu przez DUK?
ODPOWIEDZ