Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Kr-am
PlusManiak
Posty: 97
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:44

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Kr-am »

Właśnie to mnie dziwi - marketing Plusa, czyli brak dbałości o wizerunek. Tym bardziej, że niektórzy klienci indywidualni także mogą rozreklamować (na + lub -) operatora dość szeroko - ja do takich należę.
Wypowiedzenia nie wycofam, bo jestem przekonany do zmiany sieci i nie będę już zabiegał o umowę w Plusie. Gdyby zaproponowali super-warunki, to tak, ale nie za wszelką cenę.
Interesowało mnie przejście do tej sieci "poznawczo", co wynika z moich zainteresowań - w Plusie po prostu jeszcze nie byłem. W skrócie: technicznie OK, ale bez fajerwerków, gdzieniegdzie są problemy, choć rzadko. W szczegółach opiszę tu i tam.
Według mnie operator NIE MUSI nic proponować po wypowiedzeniu - nie musi, ale - właśnie dla swojego wizerunku - POWINIEN.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Kr-am oczywiście decyzja w danej sprawie należy do Ciebie. Niemniej dziękuję za przestawienie tutaj swojej opinii.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
toto5
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 8 sie 2013, o 14:19

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: toto5 »

Ogólnie przedłużenie umowy w Plusie w moim przypadku to kabaret totalny. W listopadzie skończyła się moja umowa, przedłużyłem poprzez DUK - konsultant naobiecywał gruszek na wierzbie (pewnie już nie pracuje) , przyszła umowa okazało się zupełnie co innego. Złożyłem reklamacje, (na podstawie przeprowadzonych rozmów z DUK) reklamacja została rozstrzygnięta na moją korzyść. Miła Pani która zajmowała się moją reklamacją, obiecywała, że ponownie skontaktuję się ktoś z Plusa w sprawie przedłużenia umowy. Niestety do połowy stycznia głucha cisza. Dwa razy dzwoniłem do BOK, prosiłem o kontakt z DUK, niestety nikt nie odbierał i kończyło się na tym, że mają mój kontakt i na pewno oddzwonią. Oczywiście głucha cisza, dość mam tego czekania płace nie małe rachunki, od prawie 8 lat w Plusie (dwa abonamenty na firmę) , dziękuje za takie traktowanie !!!
22amazonka22
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2014, o 13:49

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: 22amazonka22 »

Umowę podpisałam z wami 05.07.2012 r na 27 miesięcy - kiedy mogę spodziewać oferty przedłużeni owej???? Dzwoniłam do plusa niedawno i powiedziano mi że mam umowę podpisana do 5.07.2014 wiec chciałam przedłużyć umowę pracownik z plusa wprowadził mnie w błąd . Minął czas ze zostało 6 miesięcy do końca umowy ale pani z plus poinformowała mnie ze nie moge bo chyba mam na dłuższy czas podpisana umowę niz 24 miesiące - poszukałam umowy i okazuje sie ze na 27 miesięcy. No wiec pytam sie jeszcze raz kiedy mogę przedłużyć umowę z wami ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

22amazonka22 - z tego co piszesz, to w lipcu 2014 r. minie 24 m-ce, a umowa na 27 m-cy, zatem jeśli dobrze liczę, to przedłużenie umowy powinno być możliwe już w pierwszym tygodniu kwietnia 2014 r.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sseba
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2014, o 21:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sseba »

chciałem się zorientować, co zrobić, jeśli wysłałem dane w formularzu kontaktowym dotyczącym przedłużenia umowy przez stronę i cały czas pojawia się komunikat, że nie ma dla mnie oferty.. umowa kończy mi się 5.08., więc już powinna być dostępna oferta... pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lodyga »

Dzwonili do mnie z DUK, i kicha:P
Kazam 5 dla mnie w abbo 50 zł jest za 300 zł....Nowe oferty fajne będą ale dla ludzików którzy nie potrzebują telefonu:P
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
achaau
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2014, o 22:00

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: achaau »

witam
od miesiąca bezskutecznie próbuje przedłużyc umowe z Plusem. Poszłam do salonu Plusa pani przedstawiła mi oferte i cene smartfonów. Za 2 dni poszlam zeby podpisać abonament Masz smartfona 59,90 z Samsung Galaxy Core za 3 zł. Pani mówi- Tego telefonu nie ma i juz nie bedzie. Moge sobie wziąć gorszy Samsung Galaxy Core Plus. Nie chce , wychodze. Loguje sie zeby przedłużyc umowe przez internet, przez 2 tygodnie komunikat " Dziękujemy za skorzystanie z serwisu!Twoje zgłoszenie trafiło do realizacji.Pamiętaj, że jako nasz Stały Klient zawsze możesz liczyć na więcej! ", dzwonie na infolinie, zeby pomogli mi rozwiązać problem, ci mnie odysłają do sklepu internetowego . Dzwonie, miła pani mówi ze już 2 lata temu przedłużałam przez internet, a mozna tylko raz i dlatego nie ma dla mnie oferty. W XXI wieku przez Internet można tylko raz. Niesamowite.
Po wybraniu kolejnej oferty ze strony plus.pl- " Przedłużam umowę - Masz smartfon za 0 zł na start" , LG Swift L9II za 0zł na start w ofercie Masz Smartfon 74,90 zł wracam do salonu Plusa zeby podpisać umowy. Pan mi mówi, ze ten telefon kosztuje 300 zł a nie 0 , bo są jakieś raty, o których nie wspomniano w promocji na stronie Plusa. Wychodze.
Dziś wysłałam formularz z prośbą o kontakt. Czekam 3 dni i idę złożyć wymówienie , bo to jak Plus traktuje stałych klientów ( ten numer mam od 10 lat ) to jest KPINA
Aska
jacooplacoo
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 7 gru 2013, o 13:02

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jacooplacoo »

Niestety wygląda na to, że biurokracja w plusie musi być zachowana.

Złożyłem wypowiedzenie i po kilku dniach zadzwoniono do mnie z działu który jednak mógł "modyfikować" ofertę czy dać rabat na wyższy abonament. Dostałem więcej, niż oczekiwałem przed złożeniem wypowiedzenia.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

sseba - w formularzu kontaktowym taki komunikat się nie pojawia. Może jednak byłeś na innej stronie? Bardziej mi to wygląda na http://www.plus.pl/przedluz
Jeśli na tej stronie nie widzisz oferty, to podeślij mi numer przez ten formularz. Jeśli chciałbyś żeby konsultant DUK do Ciebie oddzwonił z innym jeszcze ofertami, to podaj mi też numer kontaktowy w tym formularzu.

achaau - rozumiem, ze pisałaś o tej ofercie, Na dole strony jest jej reagulamin, w którym można znaleźć szczegóły i jesttam informacja na temat rat.
Jeśli konsultant do tej pory nie oddzwonił, to podeślij mi dane kontaktowe oraz numer, na którym chciałaś przedłużyć umowę przez ten formularz. Postaram się przyśpieszyć.
A jesli chodzi o przedłużenie przez sklep internetowy, to faktycznie na tę chwilę jest to aplikacja jednorazowa, ale niebawam się to zmieni, ponieważ od dłuższego czasu trwają już prace nad przygotowaniem nowerj wersji tej aplikacji.

lodyga - czy mam porprosić DUK o przygotowanie innych ofert i ponwny kontakt?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karatesan
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 11 gru 2013, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: karatesan »

Jakis czas temu pisalem w sprawie przedluzenia (strony 100 i 101 tego tematu). Wyslalem nr przez formularz i po kilku dniach zadzwonila Pani z plusa. Jako, ze telefon mnie zaskoczyl (wlasnie wychodzilem), bylem kompletnie nieprzygotowany i chyba troche namieszalem. Poprosilem wiec Pania o telefon nastepnego dnia, na co otrzymalem odpowiedz, ze nic wiecej nie dostane, tylko zwykla oferta i chyba juz zirytowana pytala czy ma w ogole dzowonic. Mimo wszystko poprosilem o telefon. Prygotowalem sie na nastepny dzien i niestety nikt nie zadzwonil.
Pisze to, zeby pokazac jak latwo zniechecic klienta (nie wspominajac juz o smiesznych cennikach, o ktorych pisalem w poprzednich postach) do swojej sieci.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lodyga »

Pani Ewo umówiłam się za tydzień o telefon muszę się zastanowić, ale moim zdaniem abonament wyższy niż mam bo chcę 44,90 zł w tym 200 minut i chciałabym kazama 5 ale nie za 300 zł...Max 50 zł....bądź L7 zwykły ale na Boga nie za 199 zł....
Najwyżej poczekam aż do czerwca jak kończy mi się umowa ..może coś stanieje...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

karatesan - przepraszam za zaistniała sytuację. Wysłałam interwencję w Twojej sprawie do odpowiedniego działu.

lodyga - średnio raz w miesiącu coś w ofercie się zmenia, więc jak najbardziej możesz poczekać.
Gdyby coś, to pisz :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lodyga »

NO mam nadzieję:) Bardzo bym chciała przedłużyć i nawet zgodziłam się zwiększyć abo o 10 zł ale nie z telefonem w takiej kwocie:P Mimo że miła Pani prowadzi mój numer to nie zgodzę się na takie warunki:P

Ale nie śpieszy mi się aż tak bardzo:)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

lodyga - cierpliwość z reguły popłaca.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ