Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sylwek73
PlusManiak
Posty: 73
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lut 2013, o 21:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sylwek73 »

starych abonentów mają gdzieś,liczą się tylko nowi i wyniki sprzedaży
invisiblemike
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2011, o 22:08

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: invisiblemike »

Podłącze się i zapytam o przedłużenie umowy.

Mam 3 simy w firmie, jeden abo bezlik 59,90 i 2 abo optymalne 50 (jeden z pakietem NS 5zł). Rachunki praktycznie jak abonamenty - wiem marne..

Bezlik poprzednia umowa skończyła się na początku lutego a optymalne kończą się na początku sierpnia tego roku.

Chciałem to jakoś razem przedłużyć i podobno optymalnych nie mogę bo muszę poczekać (choć poprzednim razem z elastycznej na optymalną zrobiono mi 6m wcześniej)

Propozycje usłyszałem takie: bezlik na chyba omg za jakieś 60zł (w tym już internet) i Sony J za 50zł 24mce a optymalne zmiana na bez limitu za 95zł i Sony J za 100zł! i 29mcy

Nie oczekuję cudów ale nie obrażając nikogo oferta lekko śmieszna. Bezlik chciałbym zostawić w podobnej kwocie a dwa optymalne mogę zwiększyć na 75 i do tego jakieś sensowne telefony - mam jakieś szanse w tej sieci czy szukać szczęścia w innej sieci?

z góry dzięki za informacje
Pozdrawiam
Michał

p.s. mam 3 simy też w orange i Sony T w abo za 109zł bez limitów 6mcy wcześniej dostałem za 180zł brutto Ja wiem, że mogę mieć wszystko w np orange ale potrzeba jest taka by była też inna sieć pod ręką.
qrek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2013, o 17:20

Telefony abonament.

Post autor: qrek »

Czy jest możliwość sprawdzenia jakie są dostępne telefony w taryfie Przedłużam umowę - Oferta ze smartfonem i taryfą Bez Limitu ?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2013, o 18:12 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przenoszę do wątku, w którym jest już odpowiedź.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

invisiblemike oraz Zyndram proszę prześlijcie poprzez formularz numer kontaktowy (najlepiej z Plusa). ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Telefony abonament.

Post autor: Dominik_Plus »

qrek pisze:Czy jest możliwość sprawdzenia jakie są dostępne telefony w taryfie Przedłużam umowę - Oferta ze smartfonem i taryfą Bez Limitu ?
Niestety - tak jak napisałem wcześniej:
Dominik_Plus pisze:Na stronie internetowej nie ma cennika telefonów dla przedłużenia umowy. Informacje takie możesz uzyskać telefonicznie, w punkcie/salonie Plusa lub w sklepie internetowym.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
qrek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2013, o 17:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: qrek »

Dominik_Plus pisze:Dominik_Plus napisał(a):Na stronie internetowej nie ma cennika telefonów dla przedłużenia umowy. Informacje takie możesz uzyskać telefonicznie, w punkcie/salonie Plusa lub w sklepie internetowym.
Niestety sklep internetowy Plusa jest do niczego , wybierając przedłużenie umowy , nie ma tych ofert co są na stronie do tego , jest tam z 7 telefonów do wyboru, i nie ma tych co są wypisane na stronie Plusa z tymi promocjami;/ , a mi nie jest potrzebny cennik tylko jakie są dostępne modele. A czy dla nowych osób da się sprawdzić jakie są telefony dostępne?
aga_1_5
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2013, o 15:16

Masz smarfon - dla przedłużających umowę

Post autor: aga_1_5 »

Po wieloletnim stażu w plusie, miałam z niego rezygnować, jednak w ostatnich dniach spodobała mi się oferta Masz smartfon z Windows Phone 8S by HTC za 59 zł w abonamencie 59.90. Udałam się więc do salonu ( zaznaczam, że była to 4 próba przedłużenia abonamentu), aby skorzystać z oferty. Ku mojemu zaskoczeniu konsultant powiedział, że w tym abonamencie telefon któy chce nie kosztuje 59 a 359 zł ;/ Dlaczego więc w ofercie na stronie jest napisane inaczej ??
marco8207
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2009, o 16:56

Re: Masz smarfon - dla przedłużających umowę

Post autor: marco8207 »

Ja wczoraj telefonicznie przedłużyłem umowę i ten tel. HTC 8s w abo 49.90 plus 10zł za 1GB internetu kosztuje 59zł.
aga_1_5
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2013, o 15:16

Re: Masz smarfon - dla przedłużających umowę

Post autor: aga_1_5 »

To w salonie tak nie kosztuje, ale dlaczego? Ja podałam numer kilka dni temu, tam na stronie, ale nikt nie dzwoni...;/
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Masz smarfon - dla przedłużających umowę

Post autor: Krzysiek_Plus »

aga_1_5 cena 359 zł jest w taryfie Gadasz, w ofercie Masz smartfona opłata wynosi 59zł. Może pracownik źle spojrzał w cennik :roll:

Zostaw kontakt na stronie: http://plus.pl/indywidualna/Pomoc/Popro ... aOKontakt/

Lub skontaktuj się z BOK
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
koshin
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2013, o 16:32

Przedłużenie umowy

Post autor: koshin »

Witam,
czy pracownik Salonu plusa nie ma żadnych możliwości aby przedstawić ofertę dla osoby użytkującej telefon nie będącej jednocześnie zapisaną jako właściciel numeru?

Często salony plus dzwonią na mój numer, który jest jednym z pięciu na koncie firmowym z zaproszeniem do przyjścia i przejrzenia jaką ofertę przygotowano dla tego numeru w ramach przedłużenia.

Gdy udałem się do dużego salonu plusa nie uzyskałem tam żadnych informacji, bo telefon jest zarejestrowany na inną osobę.
Tak, jest zarejestrowany na inną osobę, na właściciela firmy, ale chyba nie myślicie że właściciel firmy będzie z każdym za rączkę biegał aby załatwić mu przedłużenie umowy.

Jak to więc z tym jest ?
aga_1_5
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2013, o 15:16

Re: Masz smarfon - dla przedłużających umowę

Post autor: aga_1_5 »

Spróbuję zrobić jeszcze jedno podejście. Mam nadzieje, że tym razem nie skończy się tylko na stracie czasu. Telefon jest na tatę, a on nie lubi podpisywać umów telefonicznie...
panoramix
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2013, o 21:21

Re: Masz smarfon - dla przedłużających umowę

Post autor: panoramix »

marco8207 pisze:Ja wczoraj telefonicznie przedłużyłem umowę i ten tel. HTC 8s w abo 49.90 plus 10zł za 1GB internetu kosztuje 59zł.
Mogę potwierdzić słowa kolegi. Wczoraj przedłużyłem umowę na takich samych warunkach. Musze przyznać, że nowe taryfy wyjątkowo mi spasowały i chyba pierwszy raz przedłużenie umowy było tak miłe(pozdrawiam panią z działu utrzymania klienta 8-) ) i w pełni mnie satysfakcjonujące.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

koshin pisze:Witam,
czy pracownik Salonu plusa nie ma żadnych możliwości aby przedstawić ofertę dla osoby użytkującej telefon nie będącej jednocześnie zapisaną jako właściciel numeru?

Często salony plus dzwonią na mój numer, który jest jednym z pięciu na koncie firmowym z zaproszeniem do przyjścia i przejrzenia jaką ofertę przygotowano dla tego numeru w ramach przedłużenia.
Może przedstawić promocje obecnie obowiązujące w Plusie, nie ma zaś możliwości przedstawienia oferty przygotowanej dla konkretnego numeru osobie nieupoważnionej.

Właściciel numeru może upoważnić dodatkowo 2 osoby..

W przypadku kontaktu telefonicznego wystarczy znać Plus kod 5
koshin pisze:Gdy udałem się do dużego salonu plusa nie uzyskałem tam żadnych informacji, bo telefon jest zarejestrowany na inną osobę.
Tak, jest zarejestrowany na inną osobę, na właściciela firmy, ale chyba nie myślicie że właściciel firmy będzie z każdym za rączkę biegał aby załatwić mu przedłużenie umowy.
koshin umowę może podpisać tylko właściciel lub osoba upoważniona notarialnie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aga_1_5
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2013, o 15:16

Re: Masz smarfon - dla przedłużających umowę

Post autor: aga_1_5 »

Jeszcze chciałam się upewnić... Czyli HTC 8S w taryfie masz smartfon 59,90 w punkcie sprzedaży plus będzie kosztował także 59 zł, tak ?
ODPOWIEDZ