Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
daniel501
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lut 2015, o 20:53

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: daniel501 »

Witam wszystkich użytkowników forum.
Dnia 13.04.2015r. kończy mi się umowa na internet 10GB w cenie 49,90zł(zrabatowana do 39,90/m-c - inny telefon w plusie) . Przy logowaniu na stronie z przedłużeniem umowy warunki wyświetlają się te same co dla nowych użytkowników. Czy jest możliwość otrzymania lepszej oferty ? Czy jest możliwość przejścia od razu do oferty smart dom tak aby na drugą rzecz (telewizję ) otrzymać 50% rabatu ? ( Nie wiem czy zobowiązanie 49,90 do tego wystarczy )
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

YossiMZ - możesz skorzystać ze smartFirmy, ale tylko na jedną z umów dostaniesz zniżkę 50 % na abonament.

daniel501 masz możliwość przystąpienia do Programu smartDom pod warunkiem, że abonament z umowy uprawniającej będzie wynosił 49,90 zł.

Prześlijcie proszę tym formularzem numery telefonów, dla których chcecie przedłużyć umowę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Stefan72
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 29 sty 2015, o 10:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Stefan72 »

Niestety oferty zaproponowane przez DUK są gorsze niż konkurencji. Niektóre telefony troszkę tańsze ale gorzej wypada oferta abonamentowa. Konkurencja proponuje za 49zł nielimitowane rozmowy na komorki i stacjonarn oraz sms i mms. W plusie za nielimitowane rozmowy na komorki (bez stacjonarnych) proponuje się opłatę 69zl. Uwzględniając odrobinę droższy telefon i tak konkurencja jest dużo tańsza (w skali całej umowy ponad 400zł). W plusie za 49zl mozna dostac tylko limitowane/wymienne minuty/sms/internet.
Więc brak jakichkolwiek logicznych i matematycznych przesłanek do pozostania w plusie.
muchakk
Szalony PlusManiak
Posty: 256
Rejestracja: 7 mar 2012, o 13:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: muchakk »

Prosze o informacje czy mogę zeskanowac podpisane wypowiedzenie umowy i przeslac je na maila ? Czy takie wypowiedzenie będzie uwzględnione ?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Zgodnie z Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych, wypowiedzenie umowy wymaga zachowania formy pisemnej i przesłania wypowiedzenia listem do Działu Obsługi Klienta lub przekazania dokumentu za pośrednictwem punktu Plusa.

Oświadczenie takie można złożyć w każdym punkcie Plusa: http://www.dlafirm.plus.pl/Pomoc/Salony/ bądź przesłać listem poleconym na adres:

Polkomtel sp. z o.o.
Dział Obsługi Klienta
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa
z dopiskiem "Rezygnacja z usług".

Pismo powinno zawierać:

- Informację, iż umowa nie będzie przedłużana po czasie oznaczonym,
- Imię i nazwisko,
- Numer telefonu, którego dotyczy sprawa,
- Czytelny podpis właściciela.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Stefan72
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 29 sty 2015, o 10:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Stefan72 »

Dziwna ta polityka plusa. DUK nawet nie próbuje zbliżyć się do oferty konkurencji. Gdybym przenosił numer z innej sieci miałbym lepsze warunki. Naprawdę sieci nie zależy na utrzymaniu klienta który regularnie opłacał rachunki przez ostatnie kilkanaście lat?
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominick1982 »

Szkoda, że nie można rozwiązać umowy poprzez rozmowę z konsultantem. Takie rozmowy są nagrywane, więc byłoby zgodnie z prawem. Per analogiam - jak mogę zawrzeć umowę na odległość, to mogę ją tak rozwiązać. Wtedy by się posypały "wypowiedzenia". Ale "sprzedaż" też byłaby cudna :-) "dzida" i sayonara.

@Stefek - za mało dochodowy jesteś :-) nikt nie będzie Cię trzymał na siłę, Plus jest liderem w branży, więc nie będą robić przeszkód. Spadną z pudła, to się zacznie pozysk.
Soltyso
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Soltyso »

Witam, kończy mi sie umowa na abonament i chciałbym przedluzyc umowe, moge prosic o propozycje jakie bym dostał zostając w Plusie? można liczyć na obniżenie abonamentu lub lepszy telefon jako stały klient? Prosze o odpowiedz, Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Sołtyso
Magda_Plus pisze: Prześlij, proszę tym formularzem numer telefonu, dla którego chcesz przedłużyć umowę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ciubas1981
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 lut 2015, o 12:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ciubas1981 »

Witam,nie chcę krytykować,ale krytyka pozwala coś zmieniaćmacie tu tzw"głos tłumu"(potrzeby,bolączki itd)i nie robicie z tym nic.Sam jestem Waszym klientem,ale po 12 latach odchodzę do P4,nie możecie zaoferować(to co mają Wasi konkurenci),nielimitowane mmsy,polaczenia na stacjonarne,smsy,robicie wszystko aby klienci was zostawili,a ceny telefonu przepraszam i dziekuje
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

ciubas1981 rozumiem, że żadna z ofert jaką dostałeś nie była dla Ciebie satysfakcjonująca? Czy już przyjęto Twoją rezygnację?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ciubas1981
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 lut 2015, o 12:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ciubas1981 »

Nie skladałem,ale najblizszy czas złoże,zaoferują mi w cenie 60PLN,(no limits rozmowy,smsy,mms i stacjonarne)plus do tego telefon w cenie do 100 PLN(S4,M2)???
Arek1970
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2013, o 17:09

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Arek1970 »

Ja mam czas do lipca jesli chodzi o przedluzenie umowy ,a warunek mam jeden abonament 39,90 w tym no limit na komorki stacjonarne i sms reszta mnie nie interesuje.Umowa oczywicie bez telefonu.Jak tego nie uzyskam trudno po 14 latach przejde do konkurencji
muchakk
Szalony PlusManiak
Posty: 256
Rejestracja: 7 mar 2012, o 13:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: muchakk »

Orientuje się ktoś może czy istnieje możliwość przedłużenia umowy na taką bez aparatu z umową max 12 miesięcy? 24 miesięczne kontrakty bez aparatu mnie nie interesują...
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

Bez telefonu jest na pewno umowa na 18 miesięcy.
ODPOWIEDZ