Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

torre24 pisze:Basia_Plus jak widzisz, post powyżej potwierdza, że powinienem odejść. Jedni otrzymują tę ofertę 5 mies. przed końcem kontaktu, inni (np. ja) dostają gorszą i na co najmniej 24 mies.
A kontaktowałeś się z DUK czy tylko czekasz i sprawdzasz na necie ofertę? Jak pisałem dostawałem "mega" oferty bo z DUK miałem kontakt kilka razy. Pierw za 34zł abo na 26mies potem za 30zł mies z 2GB neta aż do wczoraj może u mnie pomogło pisemne wypowiedzenie umowy - też planowałem odejście do konkurencji tylko czekałem do końca umowy choć rozwiązywałem też myśl o wypowiedzeniu wcześniej umowy z karą i od razu do konkurencji.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Wypowiedziałem umowę pół roku przed końcem. Co miesiąc dzwonię czy się coś w ofertach nie zmieniło.Więc raczej jestem na bieżąco...
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

a dzwonisz do BOK? czy rozmawiasz z DUK?

Z mojego doświadczenia rozmowy z BOK w sprawie ofert są "..." polecał bym kontakt z DUK ja odmawiałem na początku choć wciskali mi większe abo (ale gdzie logika płacić więcej a dostać mniej niż teraz). Aż do wczoraj konkretny facet i oferta spełniająca moje oczekiwania.

1. 25zł abo no limit 8GB 26mies + 6mies
2. 25zł abo no limit 8GB i czas nieokreślony

a mam 29zł abo no limit 8GB lecz bez MMSów. Wybrałem 2 ofertę bo skraca mi się stara umowa i mogę zawsze wypowiedzieć choć nie ma dużo lepszych ofert bo standard u unnuch to 10GB i plus/plush też tyle dają a mi 8GB starcza.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Largo dzwonię do DUK. Jakby mi to co Tobie zaproponowano pół roku temu to wziąłbym (chodziło o krótszą umowę, nie chciałem na 24 mies. - proponowałem na 12 mies.). Też skróciłby mi się okres płatności że starym abonamentem co byłoby koronnym argumentem żeby zostać. Teraz to już po ptakach. Idąc do Plusha zaoszczędzę dodatkowo 10 zł/mies. bo mam tam już jeden numer i po dołączeniu drugiego abo będzie po 20 zł, w nju za 6 miesięcy mam już 20 GB netu. I obydwie propozycje bez kontaktu terminowego. A jest jeszcze Orange na kartę z trzydziestoma kilkoma GB, T-Mobile na kartę czy szereg mniejszych i tańszych operatorów jak a2 czy Premium Mobile. Wątpię żeby Plusowi udało się przebić te propozycje.
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

No tak różne mają podejście. Polecam Plusa lub Pluszaka nie polecam operatorów wirtualnych może i są tańsi ale działają na sieci głównych operatorów lecz nie mają w 100% pasma głównego operatora. Też myślałem nad pluszakiem ale w moim wypadku ważne ze mam nadal jedna fakturę i jeden okres rozliczeniowy i że dostałem mniej więcej to co chciałem...


Szczerze to czasem mnie dziwi zachowanie tak dużego operatora że puszcza klientów. :shock:
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Mam jednego Plusha na... moim koncie z dwoma abonamentami z Plusa. Jedna faktura, jeden okres rozliczeniowy. Ten argument odpada :-)
MarcinStrzelczyk
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lut 2018, o 12:13

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: MarcinStrzelczyk »

Pytanie do konsultantów. Przedłużyłem umowę, papiery przyszły, nowa karta sim też przyszła. Kiedy mogę ją aktywować i kiedy najszybciej będzie aktywowana ?? (potrzebuję wymienić bo nowy telefon ma kartę nano). Dokumenty odebrane przeze mnie w czwartek 8 marca.
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

A nie masz karty multi wyłamywanej na kazdy rodzaj?
MarcinStrzelczyk
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lut 2018, o 12:13

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: MarcinStrzelczyk »

No właśnie nie. Trochę czeka mnie jeszcze pracy z kontaktami :(
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

MarcinStrzelczyk,
MarcinStrzelczyk pisze: Kiedy mogę ją aktywować
aktywacja karty SIM jest możliwa, jak tylko firma kurierska zwróci podpisane dokumenty. Trwa to zwykle około 4 dni roboczych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Stachu1990rp
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 12 cze 2015, o 17:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Stachu1990rp »

Witam. Chciałbym przedłużyć umowę. Interesuje mnie tylko smartfon huawei mate 10 pro. Czy można negocjować cenę na raty? I czy dla stałych klientów możecie dołożyć więcej internetu w roamingu? Niestety nie starcza mi 4.6 GB a po przedłużeniu będę miał zaledwie 3.22 wiec to już wogole odpada. Bo później przychodzą mi rachunki o 50 zł większe niż abonament
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Stachu1990rp,

jeżeli podeślesz mi numer telefonu, którego dotyczy przedłużenie umowy przez ten formularz, to zlecę kontakt pracownika DUK, z którym będziesz mógł porozmawiać o szczegółach oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Stachu1990rp
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 12 cze 2015, o 17:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Stachu1990rp »

Poszedł nr. Telefonu w formularzu
switek1987
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2016, o 16:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: switek1987 »

Witam. Za 6msc konczy mi sie umowa jednak oferta jest dla mnie niezadowalajaca. Posiadam jeszcze drugi numer w mixie (50zl) na siebie gdzie pozostalo 11 zasilen. Oprocz tego żona ma abonament na siebie za 29zl gdzie tez juz ma nowa oferte. Czy jest mozliwosc jakiegos powiazania tych numerow i przedluzenie w jakims smartdomie?pozdrawiam
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Stachu1990rp,

wiadomość dotarła - dziękuję. Marta_Plus już przekazała do konsultanta DUK prośbę o kontakt z Tobą.

Witaj switek1987,

ponownie przekazałam do konsultanta DUK prośbę o kontakt z Tobą i przedstawienie oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ