Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

sq3ntx pisze:
Basia_Plus pisze:sq3ntx,
sq3ntx pisze:Nikt jeszcze nie dzwonił.
ponowiłam do konsultanta DUK prośbę o kontakt.
Bardzo dziękuję. Umowa a konkretnie wyszło, że dwie przedłużona :)
Ludzie piszcie jakie przyjęliście oferty, bo to forum to tylko prośby o kontakt i podziękowania.
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

A ty sie pochwal co wynegocjowales... ;-)
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Nic co skłoniłoby mnie do pozostania w Plusie. 25 zł za no limit i 8 GB. W związku z tym przenoszę się do Plusha.
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

torre24 pisze:Nic co skłoniłoby mnie do pozostania w Plusie. 25 zł za no limit i 8 GB. W związku z tym przenoszę się do Plusha.
A z jakiej oferty korzystales? W plush jest podobnie...
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Mam teraz Ja+ 69,99 z e-fakturą no ale ta taryfa na dzisiejsze czasy to antyk (choć zawierając umowę z nią kupiłem telefon dotowany przez operatora, a nie na raty).
A dlaczego do Plusha? Są dwa powody: większy pakiet internetu rosnący wraz ze stażem (i social media nie wliczające się do pakietu GB) i rabat 5 zł/mies. na numer jeśli na koncie są min. 2 numery w Plushu (a moje dziecko miśka już ma). Tak więc więcej netu i 10 zł miesięcznie oszczędności.
Rozważam jeszcze Orange na kartę lub nju bo tam jest jeszcze więcej netu (na kartę bądź za staż w nju) i mają u mnie lepszy zasięg ale chyba wygra opcja ekonomiczniejsza.
mati55
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 sty 2013, o 16:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mati55 »

Basia_Plus pisze: mati55,

masz prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, jeśli została zawarta na osobę fizyczną.
Czy użytkownik telefonu wyraził zgodę na zmianę warunków umowy na podstawie rozmowy telefonicznej bądź SMS-a?
Nie była wyrażona zgoda na zmianę warunków, użytkownik telefonu poprosił o przesłanie warunków oferty mailowo lub pocztą tradycyjną. Proszę jeszcze raz o kontakt DUK niestety nie mogłem odebrać telefonu podczas poprzedniej próby kontaktu.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3119
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

mati55,
mati55 pisze:Proszę jeszcze raz o kontakt DUK niestety nie mogłem odebrać telefonu podczas poprzedniej próby kontaktu.
Dobrze - już zleciłam taki kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Tez mialem kiepskie oferty by przedluzyc ale jak zlozylem wypowiedzenie to i oferta sie znalazla...
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Umowę mam wypowiedzianą od stycznia... Co wziąłeś?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

34.99 z eF 25zl no limit i 8gb netu non stop... a placilem 29zl bez mmsow z eF
sq3ntx
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 5 cze 2016, o 21:02

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sq3ntx »

torre24 pisze:
sq3ntx pisze:
Basia_Plus pisze:sq3ntx,
ponowiłam do konsultanta DUK prośbę o kontakt.
Bardzo dziękuję. Umowa a konkretnie wyszło, że dwie przedłużona :)
Ludzie piszcie jakie przyjęliście oferty, bo to forum to tylko prośby o kontakt i podziękowania.
W sumie masz rację, nie napisałem na jakie oferty się zgodziłem. Więc tak:
1. oferta głosowa - miałem do tej pory taryfę Ja+ 79,99 (zrabatowaną o 50% w ramach smartdom) w tej chwili zdecydowałem się na przedłużenie umowy na okres 15 miesięcy taryfa za 50 zł (wszzystko bez limitu) - 10 zł smartdom i plus dodatkowo - 10 zł przez 6 miesięcy + dodatkowe 12 GB internetu na całą umowę + 120 minut do UE (nie mylić roamingiem). Przez pierwsze 6 miesięcy wychodzi 30 zł brutto przez pozostały okres 40 zł brutto. Oferta bez urządzenia.

2. oferta na internet - miałem do tej pory taryfę za 39,99 (pakiet 30 GB) zdecydowałem się na pakiet 45 GB razem z LTE bez limitu (wcześniej go nie miałem) za 40 zł - 10 zł smartdom - 10 zł przez okres 6 miesięcy. Przez pierwsze 6 miesięcy wychodzi 20 zł brutto przez resztę 30 zł brutto. Umowa na 26 miesięcy gdyż wziąłem z routerem Huawei B525

Oprócz tego posiadam jeszcze jeden internet który do tej pory był główną usługą do smartdomu no i tak zostaje.
maui
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 gru 2013, o 12:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: maui »

Basia_Plus - dziękuję za szybkie połączenie z konsultantem, ale po przedstawionej ofercie odnoszę wrażenie, że nie był to konsultant z DUK. W każdym razie przedstawiona oferta wygląda fatalnie - nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Plus nie ma nic lepszego do zaoferowania ? Wygląda jakby celowo chciano pozbyć się klientów ... :(
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5184
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

maui,

konsultant zaproponował oferty dostępne na tę chwilę. Za jakiś czas oferta może się zmienić.
Jeśli chciałbyś, aby konsultant DUK skontaktował się z Tobą w późniejszym terminie to daj nam znać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maui
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 gru 2013, o 12:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: maui »

oczywiście poproszę o ofertę i kontakt, ale na wszelki wypadek złożę jednak rezygnację
Krakus51
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 22 lut 2014, o 11:36

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krakus51 »

Witam, mam teraz "JA+ do wszystkich bez końca" które zbliża się do końca umowy. Sprawdzałem możliwość przedłużenia umowy na stronie Plusa i to jakaś żenada. Miałbym płacić większy abonament o 10 zł a w nagrodę zabrali by 120 min do UE. Teraz mam no limit, 7 GB netu i te 120 min na UE za 39,99, a miałbym płacić 50 zł z netem no limit, co oczywiście jest kłamstwem bo jest 12 GB a później zakładają lejek. Tam ktoś myśli i przegląda oferty konkurencji ??? Mam 19 lat stażu w Plusie i chyba zmienię operatora. Ale mam pytanie: czy jeżeli nic nie będę robił w sprawie przedłużenia umowy to automatycznie zostanie przedłużona na obecnych warunkach ? czy tez zostanie automatycznie rozwiązana ?
ODPOWIEDZ