Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
evonevo
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 mar 2017, o 16:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: evonevo »

Witam,
Czy w dalszym ciagu jest opłacalne złożenie wypowiedzenia umowy, tzn pozwoli na wynegocjowanie lepszej oferty?
Aktualnie posiadam trzy numery w plusie. Jeden z nich konczy mi się w październiku. Dostałem oferte przedłużenia za 29 PLN w tym nielimitowane rozmowy (kom / stacjon) i SMSy + 8 GB netu. Zależy mi jeszcze na MMSach darmowych.
Pytanie czy wypowiedzenie pozwoli mi cos jeszcze ugrać ?
Alternatywna opcja dla mnie jest przejście na pakiet rodzinny z wszystkimi 3 simami tyle że troche netu mało na 3 osoby.

Pozdrawiam
E
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj evonevo,
evonevo pisze:Pytanie czy wypowiedzenie pozwoli mi cos jeszcze ugrać ?
trudno mi przewidzieć jaka będzie oferta po złożeniu rezygnacji. Jeżeli chciałbyś jeszcze porozmawiać z konsultantem DUK w sprawie przedłużenia umowy daj znać, wówczas przekażę prośbę o ponowny kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
evonevo
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2017, o 16:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: evonevo »

Dziekuje za szybka odpowiedz.
Jesli możliwe jest włączenie do oferty darmowych MMSow i reszta bez zmian to jestem zainteresowany przedłużeniem i prosze o kontakt.

Pozdrawiam
Piotr
voytekf
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 7 gru 2012, o 11:54

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: voytekf »

Marta_Plus pisze:voytekf,
:-( , tak jak zauważył ktry, oferty dynamicznie się zmieniają, więc jeśli jednak zadecydujesz inaczej, daj znać.
ok ale ile można czekać na lepszą ofertę? Mój wujek kiedyś czekał na to ąż stanieje magnetowid aż w końcu kupił sobie dvd... takie porównanie:)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

evonevo,

przekazałam Twoje pytanie do konsultanta DUK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
calkapokole
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2011, o 03:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: calkapokole »

evonevo pisze:Witam,
Czy w dalszym ciagu jest opłacalne złożenie wypowiedzenia umowy, tzn pozwoli na wynegocjowanie lepszej oferty?
Aktualnie posiadam trzy numery w plusie. Jeden z nich konczy mi się w październiku. Dostałem oferte przedłużenia za 29 PLN w tym nielimitowane rozmowy (kom / stacjon) i SMSy + 8 GB netu. Zależy mi jeszcze na MMSach darmowych.
Pytanie czy wypowiedzenie pozwoli mi cos jeszcze ugrać ?
Alternatywna opcja dla mnie jest przejście na pakiet rodzinny z wszystkimi 3 simami tyle że troche netu mało na 3 osoby.

Pozdrawiam
E
Tak, wypowiedzenie jest opłacalne. DUK oferował mi podobne warunki jak Tobie, a po złożeniu wypowiedzenia dorzucili MMSy i jeszcze obniżyli kwotę abonamentu, także polecam tę ścieżkę.
switek75
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2013, o 19:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: switek75 »

Marta_Plus
Dziękuję za szybką reakcję, konsultant ponownie zadzwonił w piątek i przedstawił ... po raz 3 tą samą ofertę i niczym nie różniącą się od tej ze strony internetowej (pomimo wcześniejszych zapewnień, że na 90% we wrześniu powinno się pojawić coś nowego, lepszego). Niestety cały czas o 50% drożej niż u konkurencji. Po 17 latach z Plusem liczyłem na coś lepszego (choć trochę zbliżonego do konkurencji). Chyba jednak trzeba się pożegnać. Przykro, tym bardziej, że byliśmy zadowoleni z dotychczasowych usług.
pozdr.
voytekf
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 7 gru 2012, o 11:54

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: voytekf »

switek75 pisze:Marta_Plus
Dziękuję za szybką reakcję, konsultant ponownie zadzwonił w piątek i przedstawił ... po raz 3 tą samą ofertę i niczym nie różniącą się od tej ze strony internetowej (pomimo wcześniejszych zapewnień, że na 90% we wrześniu powinno się pojawić coś nowego, lepszego). Niestety cały czas o 50% drożej niż u konkurencji. Po 17 latach z Plusem liczyłem na coś lepszego (choć trochę zbliżonego do konkurencji). Chyba jednak trzeba się pożegnać. Przykro, tym bardziej, że byliśmy zadowoleni z dotychczasowych usług.
pozdr.
kiedyś dla stałych klientów były jakieś bonusy, klienci byli doceniani. Teraz lepiej być nowym klientem niż starym. Ja dotychczas też byłem zadowolony ale już nie mam zamiaru płacić dużo więcej za mniej. Skoro plus nie docenia stałych klientów to dlaczego ja mam doceniać plusa:)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

switek75,

poprosiłam konsultanta DUK o ponowny kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Aware
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2017, o 09:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Aware »

Witam,

w październiku kończy mi się obecna umowa na abonament w Plusie. Rozważam przejście do innej sieci, aczkolwiek jeśli z DUK można otrzymać korzystniejszą ofertę, niż te bardzo słabe propozycje w salonach Plusa to bardzo proszę o przekazanie mojego numeru do DUK, aby konsultant się ze mną skontaktował.

Numer telefonu przekażę w wiadomości prywatnej do Basia_Plus. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Aware,

wiadomość dotarła - dziękuję. Przekazałam do konsultanta DUK, prośbę o kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
masu91
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 maja 2017, o 15:28

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: masu91 »

Proszę o kontakt ze strony DUK na numer 60xxxxxxx w sprawie tego numeru. Prosiłem już wcześniej o kontakt ale nikt nie zadzwonił. Jeśli to możliwe to kontakt po 17. Dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2017, o 07:39 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ukryłam numer telefonu
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

masu91,

przekazałam do konsultanta DUK prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szybki23
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 10:13

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: szybki23 »

Dzień dobry,
Kończy mi się umowa w grudniu. Dwa razy już w tym tygodniu zostawiałem swój numer telefonu w sprawie przedłużenia umowy na waszej stronie internetowej. Jak do tej pory dzwoni do mnie numer Plusa odbieram telefon,a tu cisza nikt się nie odzywa. Proszę o kontakt w sprawie przedłużenia umowy, Gdyż oferta dla mojego telefonu która znajduje się na stronie internetowej nie jest atrakcyjna.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj szybki23,
szybki23 pisze:Proszę o kontakt w sprawie przedłużenia umowy,
prześlij proszę numer telefonu, którego to dotyczy poprzez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ