Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
DARIUSZ-WLAZEL
PlusManiak
Posty: 95
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 cze 2012, o 23:36
Lokalizacja: Pabianice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: DARIUSZ-WLAZEL »

szewol pisze:
DARIUSZ-WLAZEL pisze:No i otrzymałem wkoncu z DUK wspaniala oferte z której skorzystalem na 18miesiecy ,a wiec mam 29,99zl (...)
Oj przepłaciłeś. Ja mam za 29,00 zł. ;-)
Pewnie masz tak samo tylko coś źle zrozumiałeś :?:

PS. Pamiętaj, że warunki umowy pozostają także po 18 miesiącach bez zobowiązania, to może i zostaniesz dłużej niż 18 miesięcy :->
Oj sorry faktycznie 29zl....pomylilo mi sie to przez to ze wszedzie juz maja tak po 29zl ,albo po 29,99zl.A wiec mam tak samo.
zbig3133
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 25 lip 2014, o 16:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: zbig3133 »

Jestem z Plusem od samego początku, chciałbym przedłużyć umowę ale na bardziej korzystniejszych warunkach, bez limitu do wszystkich i bez limitu SMS i MMS. Teraz w abonamencie mam ponad 1000 min ale żadnego sms, za każdego muszę płacić, tak wpuścił minie w maliny konsultant telefoniczny.
nati707
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 27 lut 2013, o 15:27

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: nati707 »

Ja też dałam się "wpuścić w maliny" z moim abonamentem, gdzie mam pakiet smsów do wszystkich i pakiet rozmów do wszystkich (po 400 min/400 sms), ale np. już MMS-y TYLKO do Plusa, a więc każdy MMS do innej sieci jest dodatkowo płatny. Ale już pal licho MMS-y... nie muszę z nich korzystać. Gorsze jest to, że nie pomyślałam wcześniej, że czasem potrzebuję zadzwonić na numery zagraniczne lub wysłać sms za granicę... no i to oczywiście TEŻ jest dodatkowo płatne, poza abonamentem. A więc mam wysoki abonament którego nie wykorzystuję w pełni + dodatkowo płatne rozmowy zagraniczne, mm-sy i sms-y zagraniczne wrrrr :-/ Czekam teraz tylko do końca umowy, i muszę to zmienić... a jeśli Plus nie wprowadzi żadnego pakietu minut na numery zagraniczne w abonamencie, i pakietu smsów zagranicznych, no to będę musiała przejść do innej sieci :-? Cała nadzieja w tym, że jednak wprowadzi... jeszcze mam trochę czasu do przedłużenia umowy.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: szewol »

Dopóki ludzie zamiast słuchać konsultantów nie zaczną czytać co podpisują oraz dobierać ofert do własnych potrzeb będą przepłacać, a operator zarabiać. I biznes się kręci... ;)
nati707
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 27 lut 2013, o 15:27

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: nati707 »

szewol pisze:Dopóki ludzie zamiast słuchać konsultantów nie zaczną czytać co podpisują oraz dobierać ofert do własnych potrzeb będą przepłacać, a operator zarabiać. I biznes się kręci... ;)
To prawda... Polak mądry po szkodzie ;) Z drugiej strony, wcześniej nie pomyślałam o tym że rozmowy/smsy zagraniczne będą mi aż tak potrzebne ;-) No nic, trzeba jakoś dotrwać do końca umowy a następną umowę podpisywać z głową...
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: szewol »

A nie masz jakiś promocji na roaming? Ostatnio Plus wprowadzał jakieś promocje i obniżał cenę minuty do 29 gr w UE
Barteq
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2014, o 11:11

Przedłużenie Umowy

Post autor: Barteq »

Witam , chciał bym się dowiedzieć ile przed końcem umowy mogę ją przedłużyć?

Pozdrawiam
Bartek
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

DARIUSZ-WLAZEL,

bardzo się cieszę :-).

zbig3133,

rozumiem, że dotychczasowa umowa ulega już zakończeniu?

Witaj Barteq,

taka możliwość jest na 6 miesięcy, przed końcem obecnego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bartlomiejm
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: bartlomiejm »

Witam.
Zostawiałem kontakt na stronie plusforum i oddzowniła do mnie miła Pani w sprawie oferty bez telefonu. Zaproponowała ofertę taką jak na stronie. Jednak nie mogła nic zaproponować oferty takiej jak ma "szewol", a taka właśnie mnie by interesowała dla dwóch numerów. Nie chciałbym też składać wypowiedzeń. Czy można byłby zrobić coś w tej sprawie?
grzefik
PlusManiak
Posty: 145
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:18

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: grzefik »

Witam dzisiaj dzwonila do mnie przedstawicielka z plusa i zaproponowala przedluzenie umowy abonament za 19,90 taryfa lte a w niej nielimitowane rozmowy w sieci plus oraz 220 minut do wszystkich umowa na 18 m-c. Oferta wazna tylko do konca lipca
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj bartlomiejm,

prześlij proszę numery tych telefonów + numer kontaktowy przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzefik
PlusManiak
Posty: 145
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:18

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: grzefik »

grzefik pisze:Witam dzisiaj dzwonila do mnie przedstawicielka z plusa i zaproponowala przedluzenie umowy abonament za 19,90 taryfa lte a w niej nielimitowane rozmowy w sieci plus oraz 220 minut do wszystkich umowa na 18 m-c. Oferta wazna tylko do konca lipca
Nie zależy mnie na rozmowach bez limitu do wszystkich sieci. Do tego 500 mb internetu pierwszy miesiac za darmo potem za 9.90. Propozycja oczywiscie z e-fakturą
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

grzefik,

prześlij proszę numer telefonu, na którym umowa dobiega końca + ewentualny numer kontaktowy przez ten formularz. Poproszę wówczas naszego konsultanta o kontakt i przedstawienie wszystkich aktualnie obowiązujących promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzefik
PlusManiak
Posty: 145
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:18

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: grzefik »

Joanna_Plus pisze:grzefik,

prześlij proszę numer telefonu, na którym umowa dobiega końca + ewentualny numer kontaktowy przez ten formularz. Poproszę wówczas naszego konsultanta o kontakt i przedstawienie wszystkich aktualnie obowiązujących promocji.
Zostawiłem kontakt w niedziele wczoraj dzwoniła Miła Pani w sprawie przedluzenia umowy i przedstawila powyższe warunki.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

grzefik,

chcę przekazać sprawę jeszcze do naszego Działu Utrzymania Klienta ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ