Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

jestemwszoku,
- czy przed ostateczną decyzją nie chciałbyś może jeszcze porozmawiać z konsultantem DUK? Mogę zlecić taki kontakt. Czy chodzi te same numery, które kiedyś mi podsyłałeś?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grego
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 27 sty 2017, o 01:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: grego »

Ewa_Plus, na początku tygodnia prosiłem o kontakt w sprawie przedłużenia kontraktu.
Do chwili obecnej nikt nie raczył zadzwonić...
Chodzi o 607...
Zagadnienie: 170515-000544
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

grego,

przepraszam za czas oczekiwania. Wysłałam do konsultanta DUK prośbę o pilny kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal8937 »

Czy komuś udało się przedłużyć umowę z telefonem bez rat?
mpmdembi
Szalony PlusManiak
Posty: 292
Rejestracja: 4 mar 2014, o 23:53

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mpmdembi »

W jakim czasie mogę spodziewać się telefonu z DUK? Formularz z numerem wysłałem dziś koło południa. Chcę mieć jasność czy kontynuować swoją 20. letnią przygodę z Plusem, czy poważnie rozmawiać z Orange.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

mpmdembi,

kontakt jest realizowany w kolejności zgłoszeń. Poprosiłam o pilny kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grego
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 27 sty 2017, o 01:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: grego »

Basia_Plus pisze:grego,

przepraszam za czas oczekiwania. Wysłałam do konsultanta DUK prośbę o pilny kontakt z Tobą.

Kontakt był, sprawa załatwiona, kurier "w drodze"...

Dziękuję i pozdrawiam
mpmdembi
Szalony PlusManiak
Posty: 292
Rejestracja: 4 mar 2014, o 23:53

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mpmdembi »

Basia_Plus pisze:mpmdembi,

kontakt jest realizowany w kolejności zgłoszeń. Poprosiłam o pilny kontakt z Tobą.
Bardo dziękuję i czekam na kontakt :-)
twojbyly
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 7 cze 2016, o 16:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: twojbyly »

Telefon: 50pln, Internet: 80pln, po rabacie smart dom, internet wychodzi 40 pln (umowa do listopada).
Chce rozbić smart dom, wiec planuje przedłużyć najpierw internet (tylko sim) a potem obniżać abonament telefoniczny albo uciec z tej dziadowskiej firmy. Chyba ze przejdzie taki myk, rozbijam smart dom, internet robię 39,90 (tylko sim, bez smar dom) i pytanie czy mogę wejść znowuc w smart dom, obniżając tel o polowe?
guren
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 25 lip 2015, o 14:19

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: guren »

Po rozmowie z DUK niestety nie doszliśmy do porozumienia. Szkoda, że jesteście w stanie zaoferować no-limit za 25zł w Plush Abo gdzie w każdej chwili można wypowiedzieć umowę, a klientowi ktory chce pozostać i podpisać lojalkę na dwa lata takiej opcji nie dajecie. Strzał w kolano. Pozdrawiam
Olsza1234
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 24 sie 2016, o 20:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Olsza1234 »

Witam. Chcę przedłużyć umowę, mam teraz abonament mniejszy o 50%(smartdom) a na stronie gdy chcę przedłużyć nigdzie nie widzę, że będę miał nadal rabat. Więc jak to jest?
mpmdembi
Szalony PlusManiak
Posty: 292
Rejestracja: 4 mar 2014, o 23:53

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mpmdembi »

guren pisze:Po rozmowie z DUK niestety nie doszliśmy do porozumienia. Szkoda, że jesteście w stanie zaoferować no-limit za 25zł w Plush Abo gdzie w każdej chwili można wypowiedzieć umowę, a klientowi ktory chce pozostać i podpisać lojalkę na dwa lata takiej opcji nie dajecie. Strzał w kolano. Pozdrawiam
A tak z ciekawości co Ci zaproponowano? Mi (jak wspomniałem wcześniej) bardzo arogancki konsultant zaproponował 30zł, no-limit, 6 czy 7GB i... umowa na 3 lata! Jeszcze pewnie na dwa bym wziął, ale te 3 lata podziałały na mnie odstraszająco. Powoli zacząłem testować Orange. Mają wiele wad, ale przynajmniej uczciwie podeszli do roamingu w UE. Dają no-limit średnio za 30zł (40zł, ale 6 miesięcy za darmo) i 5GB danych. Szkoda, że bez telefonu także bez MMS, ale tak jak powiedziałem konsultantowi, chce płacić więcej, nie ma dla mnie znaczenia 10zł w jedną czy drugą stronę, ale umowa na 3 lata oraz fakt, że właśnie Plusz oferuje taniej już ma. Konsultant kłamał, że nie ma tańszych ofert, a jak wspomniałem choćby o ich własnych ofertach pre-paid, to w końcu powiedział, że nie zna tych ofert. Mam nadzieję, że ktoś z kierowników czasem odsłuchuje te nagrania i to odsłucha...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: habish »

A nie myślałeś o Plush Abo?
Za 25zł masz Pełny No Limit + 10GB na start które rośnie z czasem aż do 20GB.
Umowa na czas nieokreślony.
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: zif »

Taka moja mała sugestia dla proszących tutaj o kontakt z DUK - nakreślajcie w wiadomości swoje oczekiwania, tak ofertowe, jak i finansowe. Przedłużałem kilka umów zarówno własnych, jak i rodziny, i za każdym razem dzwoniący konsultant dzwonił z ofertą wycelowaną w moje potrzeby.
guren
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 25 lip 2015, o 14:19

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: guren »

zaproponowali abo za 19,99 no limit na komórki, 2.8 Gb netu, 40 min na stacjonarne. Reszta platne
umowa 24 miesiące, żenada
ODPOWIEDZ