Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
vumi
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 paź 2013, o 02:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: vumi »

Dokładnie ten sam numer telefonu i ponownie samo przedłużenie - bez telefonu. Jeśli chodzi o to, co chciałbym uzyskać, to nie gorzej niż mam obecnie, a jak na razie proponowana mi oferta gorsza jest. Chciałbym również mieć umowę na rok, jednak jestem w stanie z tego zrezygnować, jeśli przedstawiona mi oferta bedzie lepsza niż u Waszej konkurencji.

Swoją drogą - dziękuję za pamięć i odpowiedź :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

vumi, - przekazałam do pracowników DUK, czekaj proszę na kontakt z ich strony.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lukasz89465
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 8 paź 2014, o 17:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Lukasz89465 »

Witam! Kontaktował się ze mną Pan z DUK, ale teraz kontakt z nim się urwał. Prosiłbym któregoś z konsultantów, aby poprosił go o kontakt ze mną.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Lukasz89465,

przekazałam prośbę o ponowny kontakt :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karolaaq
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2014, o 11:04

Przedłużenie umowy abonament

Post autor: karolaaq »

Witam mam pewne pytanie. Moja umowa dobiega konca 25.06.2015 r,ostatnio dzwonilem na infolinie plusa 2601 zeby sie dowiedziec kiedy bede mogl ja przedluzyc i wymienic telefon. Pan po sprawdzeniu powiedzial ze dopiero po 25 grudnia. A ostatnio bedac na zakupach z ciekawosci zapytalem w salonie i Pan odpowiedzial ze juz 25 pazdziernika bedzie oferta dla mnie i mozna w ciemno przyjsc wszystko zalatwic. I teraz pytanie ktory z Panów ma racje? czy jest sens jechac tego 25 pazdziernika i uda sie cos zalatwic??
Ostatnio zmieniony 22 paź 2014, o 11:59 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków / ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj karolaaq,

standardowo przedłużenie umowy jest możliwe 6 miesięcy przed zakończeniem dotychczasowego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adalbert10001
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 5 sie 2014, o 09:18

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: adalbert10001 »

Dziękuję Paniom za szybkie załatwienie kontaktu z DUK. Kolejna przedłożona oferta była zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Umowa przez tatę została przedłużona. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

adalbert10001,

super :-). Cieszę się, że zostajecie z nami.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lukasz89465
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 8 paź 2014, o 17:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Lukasz89465 »

Przepraszam, że zawracam głowę swoją osobą, ale Pan z DUK dzwonił akurat wtedy, gdy nie mogłem odebrać. Oddzwaniałem, ale "wszyscy konsultanci są zajęci". Można prosić o prośbę kontaktu dziś do 22 lub jutro po 19?

EDIT:
Anuluję prośbę. Pan właśnie zadzwonił :) Przepraszam za kłopot
Ostatnio zmieniony 22 paź 2014, o 18:12 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów. Nie pisz post pod postem - korzystaj z możliwości jego edycji
greg0r
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: greg0r »

Ewa_Plus,

Prosiłbym jeszcze raz o kontakt, najlepiej z tą samą osobą z DUK z którą rozmawiałem 13 i 14 października. Dostałem już pocztą dokumenty jednak chciałbym się upewnić co do ustaleń. Wysłałem dane przez formularz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Lukasz89465,

od tego tu jesteśmy :-).

greg0r,

prośba przekazana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
torb-plast
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2013, o 18:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torb-plast »

Witam,
Mam już możliwość przedłużenia umowy. Ostatnim razem kontaktował się ze mną DUK. Teraz nikt nie dzwonił, nawet ze zwykłej infolinii. Chciałbym zostać z Wami, ponieważ moja firma współpracuje z Wami prawie od samego początku istnienia sieci. Inne sieci oferują mi lepsze warunki a wiem że DUK może sporo zmienić. Czy jest możliwość żeby ktokolwiek z tego forum mi pomógł?
Pozdrawiam
piter_00
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 15:45

Re: Odp: Przedłużenie umowy

Post autor: piter_00 »

Magda_Plus pisze:piter00 prześlij mi przez ten formularz swój numer telefonu, dla którego chcesz dokonać przedłużenia taryfy.
Witam, otrzymałem telefon od konsultanta (nie wiem czy z DUK czy z innego działu, ponieważ tego nie określił) już następnego dnia, niestety oferta po raz kolejny była powtórzeniem tej znajdującej się na stronie internetowej Plusa...
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

torb-plast,
podeślij mi swój numer przez ten formularz oraz numer kontaktowy.

piter_00,
napisz proszę, na czym by Ci najbardziej zależało przy przedłużaniu umowy (np. jakiej wysokości abonament, ile minut, jaki telefon, czy może oferta bez telefonu)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Żarty sobie chyba robicie

Post autor: bartex03 »

To że plus oszukuje swoich klientów nie mialem watpliwości - utwierdzam się z dnia na dzień dzięki super Power LTE. ( z tym psuedo internetem przygoda zakończy się niedługo)

Teraz do rzeczy, kończy mi się umowa na abonament telefoniczny za miesiąc i 2 dni dokladnie,

Zadzonił dzsiaj do mnie BOK plusa i co by nie mówić zaproponował dobrą oferte przedłużeniową, Konsultant powiedzial ze przesle propozycje przedluzeniową sms ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU ROZMOWY.

Oczywiście jak to bywa z Plusem zawsze coś musi sie @@@. Zadnego smsa z ofertą przedluzeniową nie otrzymalem, w tym momencie praktycznie pewien jestem ze nie wypowiem umowy w terminie i przejde na bezterminówke

Co teraz szanowny Operatorze - już mówie w moim przypadku nic bo przechodze do konkurencji, a to wszystko pisze tylko dlatego aby przestrzec innych.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2014, o 12:35 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków / temat tyczy się przedłużenia umowy.
ODPOWIEDZ