Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Andrzej62 »

Wczoraj dostałem z Plusa pismo potwierdzające moją rezygnacje. Oprócz wyrazów ubolewania, jeszcze jedna rzecz rzuciła mi się w oczy, a mianowicie "...wyjątkowa oferta dostępna TYLKO dla WYBRANYCH KLIENTÓW w ramach której otrzyma Pan"(czyli ja ;-) )
m.in.:
.....
- nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci już od 19,99/m-c w opcji z e-fakturą (*)
...
- atrakcyjne ceny nowoczesnych smartfonów już od 3 zł. (**)
(koniec cytatu)

Nie żebym nie wierzył w te zapewnienia, ale wydają mi się one całkowicie nierealne w zestawieniu z ofertami które dotychczas mnie proponowano :mrgreen: czyli:
1. "wyjątkowa oferta przedłużeniowa"tylko dla mnie 49.90 za nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci"
2. "nowoczesny telefon samsung s5611 tylko za 10 złotych comiesięcznej raty mnożonej przez 24 m-ce"

I tutaj pytanie do innych forumowiczów:
Czy w realu dostał ktoś z zainteresowanych, abonament za 19,99? (oczywiście zdają sobie sprawe że może to być opcja "bez telefonu")
A także, udało się komuś dostać zbliżoną cenowo oferte "z telefonem" z jednorazową opłatą aktywacyjną, bez comiesięcznych rat?

Byłbym wdzięczny za odpowiedzi (może być na PW :-D )
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

Możesz zdradzić jaki pakiet internetowy jest z taką ofertą?
dublin1705
PlusManiak
Posty: 111
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:36
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: dublin1705 »

W abonamencie za 49 ,99 zł dostałem Nokia Lumia 735 za 89 zł
900 min wymienne na sms do wszystkich sieci 0.7 Gb internet, nielimitowane rozmowy w plusie i w nowych abonamentach teraz są płatne stacjonarne i Mms.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2014, o 18:32 przez dublin1705, łącznie zmieniany 2 razy.
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

A jak z internetem? Tak w ogóle to rozumiem, że nielimitowane są rozmowy do sieci komórkowych, a za stacjonarne dodatkowo trzeba dopłacić? Za trochę ponad miesiąc powinienem dostać ofertę przedłużeniową. Jeśli nie będzie ciekawa to uciekam po zakończeniu umowy tam gdzie przy umowie bez telefonu mam 49,99 zł za nielimitowane wszystko i 2 GB internetu. :)
mber
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 paź 2014, o 01:08

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mber »

Ewo,
dziękuję za pomoc.
Obie umowy zostały przedłużone.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

mber ,
- cieszę się, że udało się dopasować oferty i zostajesz z nami jeszcze na jakiś czas :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Placek
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 24 lis 2014, o 20:17

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Placek »

Ewa

Dziś dostałęm kontakt zwrotny ale muszę przyznać że jakość oferty i obsługi była słabiutka.

Ostatni rok miałem (2GB +Nolimit)59+Stacj7
Dziś dowiaduję się że mogę mieć to samo przy umowie na 2 lata...

Czy na prawdę trzeba bawić się w składnaie wypowiedzenia żeby ktoś rzetelnie i uczciwie z człowiekiem pogadał?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Placek,
- wysłałam jeszcze jedną interwencję z prośbą o podobną ofertę, jaką miałeś do tej pory.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
hatihi
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2014, o 17:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: hatihi »

Witam. Chciałbym przedłużyć umowę z siecią Plus lecz to co mi oferują to jakiś zart. Jestem w Plusie od 2000 roku mam dwa numery na abonament oraz jeden na karte a konsultant oferuje mi coś gorszego niż mam teraz. Chyba czas zmienić sieć.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

hatihi, z jakie oferty obecnie korzystasz? Jakie są Twoje oczekiwania co do umowy na przedłużenie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
hatihi
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2014, o 17:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: hatihi »

Witaj. Obecnie mam dwa takie same abonamenty OMG 29,90. ( 240 minut do wszystkich wymienne na sms-y). Umowa była na 18 miesięcy. Minut mi starcza ale abonament wolałbym mniejszy .( Wiem że proponują taki fajny ,,OSZCZĘDZASZ Z RABATEM TYLKO SIM")
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Andrzej62 »

Andrzej62 pisze:.../m.in.:
.....
- nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci już od 19,99/m-c w opcji z e-fakturą (*)
.../
Czyli wychodzi na to, że nikt takiej oferty nie dostał :mrgreen:

btw. w ubiegłym tygodniu, w godzinach popołudniowych, miałem kilka telefonów z numeru 601(xxx)699, niestety byłem w pracy i prosiłem o kontakt następnego dnia w godzinach dopołudniowych i jak łatwo się domyśleć, nikt nie zadzwonił.
Od poniedziałku pracuję rano i..... pierwszy telefon zaraz po godzinie ósmej :lol:
Tłumaczę, że nie mam czasu prowadzić konwersacji w godzinach pracy i proszę o kontakt po południu i.... łatwo się domyśleć.
Ręce opadają !
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

hatihi, nie mam wpływu na to która oferta zostanie ci zaproponowana. Proszę prześlij numer przez ten formularz, poproszę o ponowny kontakt naszego konsultanta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
hatihi
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2014, o 17:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: hatihi »

Andrzej62. Miałem dzisiaj podobną ofertę: 19,90 zł 220 minut do wszystkich sieci kom. wymienne na sms a do sieci Plus bez limitu stacjonarne płatne. Jeszcze jak by dali MMs - y wymienne jak SMS-y i troche minut na stacjonarne.
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

Może ktoś napisać co Plus proponuje w taryfach bez limitu i bez telefonu? Jak wygląda abonament jeśli chodzi o cenę? Za trochę ponad miesiąc przedłużam umowę.
ODPOWIEDZ