Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dublin1705
PlusManiak
Posty: 111
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:36
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: dublin1705 »

sprawa juz nieaktualna.
Zły
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2014, o 18:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Zły »

Dla mnie, jako osoby przedłużającej abonament konsultant z DUK przedstawił następującą ofertę:
Umowę na 18 miesięcy.
29 zł/miesięcznie za nielimitowane połączenia komórkowe, SMSy, MMSy.
7 zł/miesięcznie za nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi. (3 miesiące gratis!).
10 zł/miesięcznie za internet 1GB (1 miesiąc gratis!).

Myślę, że to dobra oferta. Ale mając tylu innych operatorów można wyszukać dla siebie jeszcze lepszą ofertę tym bardziej, że nadchodzą święta i mogą być naprawdę fajne promocje ;-)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Ipo wystarczy zajrzeć do regulaminu „Taryfy LTE - Rozmowy bez limitu tylko Sim - Dla Stałych Klientów” dostępnego na WWW - http://www.plus.pl/documents/16/1109662 ... ientow.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

Magdo, ja wiem że można tam sobie wyczytać, ale tam nie dostane oferty jak kolega powyżej. Dlatego jestem ciekaw co mogę wynegocjować wkrótce. :)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2014, o 17:29 przez Ipo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Rozumiem :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Andrzej62 »

hatihi pisze:Andrzej62. Miałem dzisiaj podobną ofertę: 19,90 zł 220 minut do wszystkich sieci kom. wymienne na sms a do sieci Plus bez limitu stacjonarne płatne...
hatihi, dzięki za info ale jednak propozycja którą dostałeś jednak trochę :mrgreen: się różni od tej którą ja otrzymałem w korespondencji od Plusa:
- nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci już od 19,99/m-c w opcji z e-fakturą (*)...

-----------------------------
Zły pisze:Dla mnie, jako osoby przedłużającej abonament konsultant z DUK przedstawił następującą ofertę:
Umowę na 18 miesięcy.
29 zł/miesięcznie za nielimitowane połączenia komórkowe, SMSy, MMSy.
7 zł/miesięcznie za nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi. (3 miesiące gratis!).../
Zły, przepraszam za dociekliwość, ale czy aby się nie przesłyszałeś :?:
MMSy w pakiecie z no-limit i sms za 29 złotych/m-c???
W "rewelacyjnej" ofercie "tylko dla mnie" za 49,90 z no-limit i sms, nikt nawet nie chciał słuchać o takich fanaberiach jak MMSy ! :lol: . Osobno płatne bez problemu :shock:
hatihi
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2014, o 17:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: hatihi »

Krzysiek_Plus . Dziękuję za interwencję. Z oferty jaką dostałem jestem zadowolony. Pozdrawiam.
marmat
PlusManiak
Posty: 98
Rejestracja: 19 gru 2012, o 11:44

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: marmat »

Witam,
prosiłbym również o kontakt do mnie ze strony DUK, ponieważ to co proponuje mi BOK to są żarty jakieś. Obecnie mam 275 minut w abonamencie 39,99zł. Dzwoniąc do mnie proponują mi "tylko dzisiaj, specjalnie dla mnie niesamowite 110minut...". Jak mówię że mam teraz 275 minut to nie chcą wierzyć :) a sprawę na moje 275 minut (w obecnycm abo) załatwiłem sobie właśnie z gościem z DUK (do tego fajne tanie telefony). Dlatego też prosiłbym o kontakt, do przedłużenia są 2 umowy, interesują mnie bardziej rozmowy niż smsy. Z resztą coś tam dobierzemy myślę.
orzech007
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 17:54

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: orzech007 »

Witam!
Klientem jestem około 10 lat mix/karta/abonament i w ubiegłym tygodniu moja umowa dobiegla końca.Od kilku miesięcy miałem przedstawiane oferty z telefonem bo tylko taka mnie teraz interesuje ale cene aparatow konkretnie galaxy s4/s5 były z kosmosu.Za tyle to mogę kupic w sklepie rtv bez zobowiazan.Na miesiąc przed koncem zero telefonow itd.Wzielem sprawy w swoje rece i zaczalem sam dzownic i rozmawiać z co chwile innymi konsultantami które po kilku rozmowach wkoncu przyniosły jakies efekty m in obniżenie ceny telefonu ale to caly czas było za dużo.Wybralem się również do salonu plusa ale to nic nie dalo.Do rzeczy oferta na S4 około 450zl przy abonamencie 99zl na 24m a konkurencja ma telefon tanszy i do tego abonament 10 zl mniejszy z czego robi się ladna sumka ale rownie dobrze moglby mzadzwonic do konsultanta i cos jeszcze ugrac .Oczywiscie powiedziałem to konsultantowi ale mało go to obchodzilo.Przykro mi ze plus nie dba o stalych klientów i raczej straci kolejnego bo nie widze perspektyw na dalsza wspolprace.Klienta macie gdzies ponieważ to ja zabiegam o oferte a powinno być odwrotnie i probuje cos wskurac a z Waszej strony na 10 telefonow które wykonalem może 3 były konkretne reszta to lanie wody.To tyle w temacie bye
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

orzech007, marmat,
- podeślijcie mi swoje numeru kontaktowe oraz numery, dla których myślicie o przedłużeniu umowy przez ten formularz
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darco666
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2014, o 16:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: darco666 »

Czy macie jakąś awarię z numerem DUK 2699?
Dzisiaj od rana ktoś dzwoni do mnie z tego numeru co trochę , ale niestety to jest 1 sekunda sygnału i koniec, a jak ja chce zadzwonić to się dodzwaniam, jest weryfikacja numeru telefonu a potem jak ma dojść już do połączenia z konsultantem to słyszę taką informację: "Niestety wystąpił błąd techniczny".
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

darco666 nie mamy żadnego problemu z połączeniami na 2699.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: HaPe »

Dostałem ofertę przedłużeniową 18 miesięcy, na komórki no-limit, 1GB internetu, 25minut/mc na do sieci stacjonarnych za 39zł/mc oraz anulowanie obecnych 6 miesięcy do końca umowy. Oferta bez telefonu.
Warte uwagi czy można coś jeszcze ugrać?
darco666
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2014, o 16:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: darco666 »

Magda_Plus pisze:darco666 nie mamy żadnego problemu z połączeniami na 2699.
To dlaczego w następnym dniu występuje taka sama sytuacja co opisałem wcześniej?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

darco666,
- przekazałam do wyjaśnienia do DUK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ