Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
annplis
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sie 2014, o 14:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: annplis »

Ewa_Plus pisze:annplis - podeślij mi przez ten formularz swój numer kontaktowy oraz numer Internetu, dla którego interesowałaby Cię oferta na 12 m-cy.

Wypowiedzenie umowy w zasadzie można złożyć w dowolnym momencie, nawet już teraz, tylko trzeba zaznaczyć, żeby deaktywacja nastąpiła nie zgodnie z okresem wypowiedzenia tylko z końcem umowy.
Kontakt zostawiłam poprzez formularz u Ewa_Plus następnie oddzwonił konsultant ale byłam w pracy więc poprosiłam o tel w późniejszej porze dnia, niestety ale ponownego kontaktu już później nie było.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

annplis prośba o ponowny kontakt została przekazana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ssn
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 28 maja 2014, o 12:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ssn »

Witam, czy oferty przedłużenia umowy dla stałych klientów "tylko sim" juz nie ma?
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

Też chciałbym wiedzieć. Oferta została usunięta ze strony Plusa.

Mam pytanko jeszcze jedno dotyczące przedłużenia umowy. Teraz mam umowę na 24 miesiące i za pół roku będę mógł przedłużać i powiedzmy jeśli podpisze nową na 24 miesiące to rozumiem będzie to aneks do umowy i będzie on obowiązywał 30 miesięcy (24 aneksu i pozostałe 6 miesięcy z obecnej umowy)?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: habish »

Co do "Tylko Sim"
Wejdźcie na stronę Plusa http://www.plus.pl, w prawym górnym rogu kliknij "Logowanie" a następnie "Przedłuż umowę"
wyskoczy nowe okno z prośbą o numer... dalej postępujcie według instrukcji, może tam jest dostępna opcja Tylko Sim.
Sam nie mogę tego sprawdzić bo moje umowy się nie kwalifikują do przedłużenia.

@Ipo
Tak. Czas nowej umowy + pozostałe miesiące starej.
ssn
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 28 maja 2014, o 12:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ssn »

Nie ma tej opcji po zalogowaniu.
art
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 8 lis 2013, o 23:24
Lokalizacja: Podkarpacie/Mazowsze

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: art »

Potwierdzam, sprawdziłem wg instrukcji patryka7588 i nie ma oferty "tylko SIM" dla przedłużających umowę. Jest tylko dla nowych numerów i przenoszących numer. Może coś jeszcze się zmieni i taka jest przyczyna. Oby na lepsze :-) Pozdrawiam.
katarzynar
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2014, o 21:54

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: katarzynar »

Witam

Mam obecnie telefon na firmę, abonament 38 zł netto.Niedługo umowa mi się kończy. Myślę o przedłużeniu, ale jak dotąd Plus oferuje mi kilkukrotnie większy abonament. Interesuje mnie abonament na podobnym jak dotąd poziomie, z dużą lub nielimitowaną liczbą minut i smsów (nie wymiennych!) oraz smartfon. Dodam, że jestem klientem Plusa od dawna. Czy mogę liczyć na lepszą ofertę?

Pozdrawiam
Doctor
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2014, o 08:06

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Doctor »

W dniu wczorajszym byłem w salonie firmowym Plusa gdzie chciałem złożyć wypowiedzenie umowy i powiedziano mi, że wypowiedzenie mogą przyjąć jedynie 30 dni przed końcem umowy. Podobno nie ma możliwości wprowadzenia do systemu wypowiedzenia umowy, które skutkowałoby na koniec okresu oznaczonego w umowie.
Chciałem złożyć wypowiedzenie ponieważ mimo, że umowę mam do marca już teraz wydzwaniają do mnie konsultanci z absurdalnymi (gorszymi niż dla nowych klientów) ofertami przedłużającymi. Chciałem w ten sposób zaoszczędzić ich i swój czas.
Poza tym w salonie Pani powiedziała mi abym wstrzymał się jeszcze trochę ponieważ zazwyczaj w miesiącach wrzesień-październik wchodzą nowe oferty promocyjne i być może będą ciekawsze od obecnych, które jak sama przyznała wypadają dość blado na tle konkurencji.
Czy komuś "obiło się o uszy", że szykuje się jakaś nowa promocja w najbliższych miesiącach?
Michal500
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 sie 2014, o 18:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Michal500 »

Doctor pisze:W dniu wczorajszym byłem w salonie firmowym Plusa gdzie chciałem złożyć wypowiedzenie umowy i powiedziano mi, że wypowiedzenie mogą przyjąć jedynie 30 dni przed końcem umowy. Podobno nie ma możliwości wprowadzenia do systemu wypowiedzenia umowy, które skutkowałoby na koniec okresu oznaczonego w umowie.
To jakieś chore. W umowie mam napisane. " Po upływie czasu oznaczonego Umowa ulegnie przedłużeniu na czas nieoznaczony, o ile Abonent nie złoży przeciwnego oświadczenia na piśmie nie później niż na 30 dni przed upływem czasu oznaczonego Umowy."

Nie później niż na 30 dni oznacza dla mnie możliwość złożenia oświadczenia o wypowiedzeniu umowy po jej upływie nawet w pierwszym dniu jej trwania.
art
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 8 lis 2013, o 23:24
Lokalizacja: Podkarpacie/Mazowsze

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: art »

Doctor pisze: Poza tym w salonie Pani powiedziała mi abym wstrzymał się jeszcze trochę ponieważ zazwyczaj w miesiącach wrzesień-październik wchodzą nowe oferty promocyjne i być może będą ciekawsze od obecnych, które jak sama przyznała wypadają dość blado na tle konkurencji.
Na stronie Plusa nie ma ofert "tylko SIM" dla przedłużających umowę (pierwotnie były), więc może rzeczywiście warto poczekać. Na stronie można też zalogować się swoim numerem i sprawdzić oferty dla siebie w dowolnej chwili. Pozdrawiam.
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

Pewnie wprowadzą dodatkowo "tylko SIM minuty wymienne na SMS" jak jest przy przenoszeniu numeru i przy kupnie nowego.
fill74
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 4 sie 2014, o 14:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: fill74 »

widocznie wycofali tą ofertę bo slaba byla i nie było zainteresowania -może wprowadzą jakąś nową tylko sim z lepszymi warunkami
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

Owszem, była słaba. Konkurencja proponuje przy przedłużeniu umowy na przykład w ofercie bez telefonu 49,99 zł z nielimitowanym wszystkim (także stacjonarne) i 2 GB internetu (podwojenie za 10 zł) z umowa na 15 miesięcy. Przez pierwsze 3 miesiące abonament 32 zł przy zakupie oferty przez internet. Jak dla mnie jest to mega wypas.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ssn,

aktualnie jeżeli interesuję Cię ten wariant oferty, zostaw proszę swoje dane przez baner w moim podpisie. Oddzwoni wówczas nasz pracownik i poda szczegóły oferty.

Ipo,

prośba jak powyżej. Czas trwania dotychczasowej umowy, zostaje dopisany do nowego zobowiązania.

Witaj katarzynar,

prześlij mi proszę przez ten formularz numer telefony, którego to przedłużenie umowy dotyczy + ewentualny numer kontaktowy. Poproszę o kontakt naszego konsultanta.

Doctor,

taką rezygnację możesz złożyć w dowolnym momencie trwania umowy.
Doctor pisze:Czy komuś "obiło się o uszy", że szykuje się jakaś nowa promocja w najbliższych miesiącach?
Aktualnie nie posiadamy takich informacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ