Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
tracer.on
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 mar 2015, o 14:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tracer.on »

Ewa_Plus pisze:
tracer.on
- wysłałam do DUK prośbę o oddzwonienie w najbliższy poniedziałek.
No niestety nikt nie zadzwonił. Albo macie tylu klientów co wypowiadają umowy (DUK ma dużo roboty), albo olewacie kilkunastoletnich klientów.
Czas na pisemne wypowiedzenie.
voytekf
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 7 gru 2012, o 11:54

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: voytekf »

też już mam dosyć... z miesiąc temu pan proponował mi za samsunga s5 coś koło 350zł w taryfie za 119zł i miał oddzwonić wtedy wieczorem - oczywiście nie oddzwonił. Wczoraj w końcu zadzwoniła Pani (po moich prośbach o telefon) i przedstawiła mi ofertę tego samego telefonu za 700 coś złoty ale w taryfie 139zł - taka cena to w sklepie internetowym jest.... Jak powiedziałem Pani, że wcześniej miałem lepszą ofertę to sprawdziła powiedziała, że jest tu zapisane ale musi z kierownikiem porozmawiać i oddzwoni... dziś dopiero oddzwoniła Pani i zaoferowała mi samsunga s5 za 400coś złotych w abonamencie 139zł... podkreślam, że umowa już się skończyła... ehhh wiem, że teraz taryfy są trochę lepsze od tego co było miesiąc temu ale żeby aż tak zmieniało to ceny telefonów dla stałych klientów (będących w plusie około 10 lat...)

przed chwilą dwa razy miałem telefon z plusa ale co ciekawe nawet jednego całego sygnału nie było i koniec rozmowy - mając telefon w ręce nie zdążyłem odebrać bo tylko niecały sygnał był :)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

entraigan rozumiem, że masz numer abonamentowy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
entraigan
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2013, o 01:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: entraigan »

Tak posiadam numer abonamentowy na firmę.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

tracer.on Ewa_Plus przekazała interwencję w sprawie do działu lojalnościowego.

voytekf przekazałam prośbę o ponowny kontakt.

entraigan w takim razie podaj mi przez ten formularz numer telefonu, dla którego chcesz przedłużyć umowę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mathew
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2013, o 15:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Mathew »

Witam. Za 3 miesiące kończy mi się umowa abonamentowa telefonu na firmę. Czy telefon Sony Xperia Z3 Compact jest dostępny dla osób przedłużających w taryfach sLTE ? Na stronie internetowej jest nie dostępny a chciałbym z nim ewentualnie przedłużyć umowę.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Mathew,
- DUK ma w tej chwili na stanie ten model. Podeślij mi swój numer kontaktowy oraz numer dla którego chciałeś przedłużyć umowę. Użyj tego formularza. Zlecę wówczas kontakt naszego konsultanta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miti
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2015, o 12:47

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: miti »

Witam;-)
W poniedziałek przedłużyłam umowę z plusem na kolejne miesiące, przez kuriera, w związku z czym mam kilka wątpliwości, kurier nie potrafił mi pomóc ;-)
Wybrałam taryfę sLTE 69,99, ale jak zapewniał mnie Pan konsultant, będę płacić 59,99 z racji posiadania e-faktury.
E-fakturę mam aktywną od początku przejścia na abonament w plusie, a czy teraz kiedy przedłużyłam umowę, muszę ją od nowa "aktywować" żeby mieć 10 zł opustu ? czy jest ona cały czas aktywna i nic się nie zmieni, mimo przedłużenia ? w dokumentach dla klienta, dostarczonych przez kuriera nie dostałam żadnego regulaminu dotyczącego e-faktury, nie chcę żeby potem okazało się że wyłączyli mi e-fakturę i płacę jednak całość. Bardzo proszę o odpowiedź:-)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: habish »

E-faktura pozostanie aktywna. :-)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Potwierdzam e-faktura nie zostanie wyłączona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
fox0410
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: fox0410 »

witam, odwiedziłam dzis salon z ciekawości. w ofercie patrzyłam na telefon LG spirit, jednak Pan w salonie bardzo naciskał na sony e4, nie chce dopłacac do telefonu. co sądzicie o nich?
ciekawy
Szalony PlusManiak
Posty: 274
Rejestracja: 25 gru 2012, o 22:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ciekawy »

fox0410, ty decydujesz z jakim telefonem przedłużysz umowę, więc jeśli chcesz LG i mają go w salonie to nie powinien robić problemu, a jeśli będzie robił to zawsze możesz przedłużyć umowę telefonicznie i kurier przywiezie telefon
Awatar użytkownika
midar
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 gru 2014, o 00:02

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: midar »

z e-fakturą miałem tak samo. Pozostaje aktywna po przedłużeniu umowy. Nie robiąc nic upust zostaje automatycznie naliczony ;-)
Spid
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 lip 2014, o 18:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Spid »

Witam mam pytanko przedłużyłem umowę tylko pytanie od kiedy będzie ona aktywna?? okres rozliczeniowy mam do 10 umowę dostałem 24.03. do podpisu
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Spid,
- nowe warunki wejdą z pierwszym dniem najbliższego okresu rozliczeniowego, czyli podejrzewam, że wypadnie to 9 kwietnia (nie mamy w naszej sieci okresu rozliczeniowego rozpoczynającego się od 10 dnia miesiąca).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ