Pakiet dla Firm 18/6

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pawelxxl
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:06

Pakiet dla Firm 18/6

Post autor: pawelxxl »

Witam

W marcu ubiegłego roku dostałem telefon od plusa z ofertą ,,Pakiet dla Firm 18/6,, którą zaakceptowałem. Powiedziano mi że jest to umowa na 18 miesięcy z tym że po 6 miesiącach mogę wymienić telefon. Otóż chcę teraz wymienić telefon na nowy i tu moje pytanie, czy jak wymienię telefon to tak jakbym podpisał nową umowę to będzie na 24 miesiące ? Proszę o doradzenie jakiejś taryfy na firmę z telefonem za 1zł do 36 zł/mc i pakietem non stop.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Pakiet dla Firm 18/6

Post autor: luki »

pawelxxl pisze:Witam
Otóż chcę teraz wymienić telefon na nowy i tu moje pytanie, czy jak wymienię telefon to tak jakbym podpisał nową umowę to będzie na 24 miesiące ? .

Pozdrawiam
Odpowiem tylko na to pytanie, bo na drugim się nie znam. Tak jest jak piszesz - umowa na 24 miesiące nowa, stara staje się wówczas nieaktualna.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Pakiet dla Firm 18/6

Post autor: Dominik_Plus »

Co do pierwszego pytania to jest tak jak napisał luki - nowa umowa jest podpisywana na nowy okres.

A co do już samej oferty to przy tej wysokości abonamentu, o jakiej napisałeś to mogę Ci zaproponować taryfę Rozmowną dla Firm: LINK
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
pawelxxl
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:06

Re: Pakiet dla Firm 18/6

Post autor: pawelxxl »

A ta oferta http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... 0002&SFID= na ile miesięcy jest bo jakoś nie mogę nigdzie doczytać ?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Pakiet dla Firm 18/6

Post autor: Dominik_Plus »

Ta promocja jest w umowie na 24 miesiące, ale to nie jest oferta na przedłużenie. Umowę możesz przedłużyć przez stronę: http://www.plus.pl/przedluz
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
pawelxxl
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:06

Re: Pakiet dla Firm 18/6

Post autor: pawelxxl »

Z tym że gdy właśnie chcę przedłużyć umowę to wyskakuje mi ,,Dziękujemy za korzystanie z serwisu www
Obecnie nie mamy przygotowanej oferty w naszym serwisie www dla numeru 601******.
Chcąc sprawdzić ofertę dla innego swojego numeru przejdź do edycji danych na koncie wpisując inny numer telefonu (przycisk poniżej). Możesz też skontaktować się z najbliższym punktem sprzedaży lub wypełnić formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Choć mam tą umowę od marca ubiegłego roku, czyli 6 miesięcy juz dawno minęło
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Pakiet dla Firm 18/6

Post autor: Dominik_Plus »

OK, w takim razie prześlij mi swój nr przez ten formularz. Sprawdzę czy uda się udostępnić ofertę dla Ciebie.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ