Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
bezlimitowany
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 13:53

Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: bezlimitowany »

Czy długość czasu połączeń wychodzących została ograniczona przez Plus do 60 minut?

Dokładnie dotyczy to oferty bez limitu i połączeń do Play, do innej sieci nie sprawdzałem.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: Krzysiek_Plus »

Nie, nie ma żadnych ograniczeń czasowych na połączenia wychodzące w Plusie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nieee
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2012, o 19:55

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: Nieee »

Ale coś w tym musi być, bo często wiszę na telefonie dłużej niż godzinę i zdarza się że po 60min połączenie nagle się urywa i trzeba znowu zadzwonić. Bywało także Plus do Plusa.
A dzwoniąc z Orange to często w 30 min się rozłącza, ale też nie zawsze i niezależnie od tego do jakiej sieci.
bezlimitowany
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 13:53

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: bezlimitowany »

Skoro nie ma ograniczeń to dlaczego rozłącza mi połączenia po równych, co do sekundy 60 minutach?

Poza tym ograniczenia były ale w przypadku połączenia Plus>Play 450 minut (do T-Mobile było dłużej), a nie jak teraz 60 więc proszę nie pisać że nie ma ograniczeń.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Odp: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minu

Post autor: luki »

Zapytaj lepiej Play jak chcą ograniczyć promocję - zbieraj minuty i dlaczego Ci zrywa.

Wysłane z Samsung za pomocą Tapatalk 2.
bezlimitowany
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 13:53

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: bezlimitowany »

Play już pytałem i twierdzi że nie ograniczają czasu trwania połączeń przychodzących, jest tylko limit wychodzących (120 minut), poza tym jaki mieliby w tym interes skoro to Plus płaci Play w tej sytuacji?

Edit: testuję właśnie połączenie i wygląda na to że ktoś się tym zajął, bo połączenie trwa jak do tej pory ok. 80 minut i nie zostało rozłączone ;)
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Odp: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minu

Post autor: luki »

Gdyby mieliby w tym intetes to by nie wycofywali promocji. Zresztą i tak tego nie sprawdzisz jeśli nie zadzwonisz do innych sieci.

Wysłane z Samsung za pomocą Tapatalk 2.
bezlimitowany
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 13:53

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: bezlimitowany »

No właśnie nie rozumiem za bardzo tego dlaczego Play zrezygnował z usługi zbierania minut, a inni operatorzy jej nie wprowadzają, przecież im więcej połączeń odbiera dana sieć tym więcej zarabia zgodnie z MTR, no ale najwidoczniej jest to bardziej skomplikowane i operatorom się nie opłaca, a tego dlaczego się nie opłaca pewnie się nie dowiem, bo tego typu informacje nie są upubliczniane.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: luki »

Bo nie ma już asymetrii MTR i Playowi się to kompletnie nie opłaca, zresztą sami to napisali. A trzeba pamiętać, ze ważność tych minut to 90 dni. Ale to taki OFF TOP, nie na temat. Tyle ode mnie. Pozdrawiam
bezlimitowany
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 13:53

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: bezlimitowany »

Playowi się to kompletnie nie opłaca
Myślisz że koszt związany z odebraniem połączenia jest wyższy niż wpływ z MTR za odebrania tego połączenia, a dokładnie za zakończenie połączenia po swojej stronie?
Czyli że jak dzwonie od operatora X do Y to koszty ponoszone przez operatora Y są większe niż kwota którą zapłaci mu operator X?

Sorry za OT, ale bardzo mnie to interesuje, a nie chcę tylko dlatego zaśmiecać forum nowym tematem.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ograniczenie czasu połączeń wychodzących do 60 minut?

Post autor: sl@w_es »

bezlimitowany pisze:
(...) Sorry za OT, ale bardzo mnie to interesuje, a nie chcę tylko dlatego zaśmiecać forum nowym tematem.
No to nie zaśmiecaj i pisz o tym w wątkach w których ten temat był poruszany; użyj opcji SZUKAJ i po sprawie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ