sprawdzanie zużycia pakietu internetowego

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Xcz
PlusManiak
Posty: 137
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 lis 2011, o 00:03

Re: sprawdzanie zużycia pakietu internetowego

Post autor: Xcz »

ten od Plusa, jest tak okrojony względem czystego nokiowskiego, że aż "coś" trafia jak się tylko o tych brakach pomyśli...
możesz rozwinąć myśl? :)
Oj widzę, że WP8 nie zachwyca na dłuższą metę.
Lumia 820 wytrzymała u mnie 1 dzień... po tym jak okazało się, że muszę zapłacić za player do oglądania filmów z napisami wróciłem do starego dobrego Sgs I9000 :D

Sam system też mi nie podpasował, aczkolwiek raczej jest to związane z tym, że jestem mocno androidowym użytkownikiem, więc irytował mnie każdy element, którego nie mogłem przenieść z andka do wp.
"Więc idź, są światy inne niż ten"
gbbsoft
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2013, o 21:07

Re: sprawdzanie zużycia pakietu internetowego

Post autor: gbbsoft »

luki pisze:Bo Data Sense też te Lumie raczej nie mają.
Uruchomienie Data Sense w WindowsPhone8 zależy od operatora.
Kiedy Plus włączy nam DataSense w WP8?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: sprawdzanie zużycia pakietu internetowego

Post autor: Krzysiek_Plus »

gbbsoft pisze:
luki pisze:Bo Data Sense też te Lumie raczej nie mają.
Uruchomienie Data Sense w WindowsPhone8 zależy od operatora.
Kiedy Plus włączy nam DataSense w WP8?
Nie do końca tak jest. Gdyż w pierwszej kolejności jest to zależne od dostępności w danym kraju/regionie o czym decyduje MS. Jeśli aplikacji nie ma w WP store to nie została ona udostępniona w danym regionie.
Data Sense. Ta funkcja jest niedostępna w niektórych krajach/regionach. Jej dostępność jest również zależna od operatora sieci komórkowej.
ze strony windowsphone.com
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Papierowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2013, o 12:41

Re: sprawdzanie zużycia pakietu internetowego

Post autor: Papierowy »

Podniosę temat albowiem nurtuje mnie brak wsparcia dla Data Sense.
Przeczytałem wiele już na jego temat i im bardziej się wgłębiam tym bardziej dochodzę do wniosku że panuje na linii MS-Plus typowa spychologia.
We wszystkich informacjach na MS Community jest info "Data Sense requires support from the carrier network." Inne informacje mówią o tym, że Data Sense jest integralną częścią systemu a nie osobna aplikacja do pobrania a operator decyduje czy włączyć czy nie dana funkcjonalność. Np:
Data sense is currently not available for everybody. It is a feature integrated into the system (as far as I know) but not been unlocked by all operators.
źródło

Na stronie MS omawiającej Data Sense (w języku polskim) nie ma ograniczenia dotyczącego kraju - jest mowa tylko o operatorze -> http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-t ... data-usage
Jak to w końcu jest ? Plus nie chce inwestować pieniędzy we wsparcie dla Data Sense ?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: sprawdzanie zużycia pakietu internetowego

Post autor: Krzysiek_Plus »

Papierowy myśle że cała sprawa jest troche bardziej skomplikowana o czym może świadczyć fakt że jedny operator na świecie który obecnie wprowadził DATA SENSE to Verizon w USA.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ