Tablet+ telefon abonament 59.99

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
thomson1708
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sty 2013, o 21:49

Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: thomson1708 »

"Smartfon i Tablet w jednym abonamencie 24 miesiące" Tak brzmi slogan na stronie plus.pl. Nasuwa mi się jednak kilka pytań co do oferty.

-Czy jest możliwość podpisania umowy na inny czas niż 24 miesiące (dłuższy lub krótszy) by zmniejszyć/zwiększyć cenę tabletu i telefonu?

-Czy jeśli zostanie dodatkowo wzięty pakiet internetowy (10 zł, jeśli się mylę to proszę poprawić :)) to zmienia się coś co do ceny?

-"Sony Xperia J + Tablet Kiano" oba te urządzenia są dostępne tylko dla przedłużających umowę?

-Czy jest możliwość dobrania sobie innego telefonu by zmniejszyć koszty (np: samsunga galaxy mini 2 lub innego "niedotykowego" telefonu?

-Czy jeśli posiada się drugi abonament oraz iplus (w sumie 3 różne umowy) przysługują jakieś zniżki, albo oferta staje się bardziej atrakcyjna?

Jeśli popełniłem błąd, najmocniej przepraszam.
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: Hunter »

Zgodnie z nowym prawem, nowe umowy podpisujemy na nie dłużej niż 24 miesiące. Nie ma możliwości - tylko 24 miesiące, nie zmienia, to jest dodatkowa usługa a nie kwota abonamentu. Zestawy są ustalone na stałe - takie jak widzisz, jak zostawisz kontakt by ktoś z telemarketingu oddzwonił to się dowiesz czy coś ugrasz z ceną :)
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
thomson1708
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2013, o 21:49

Re: Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: thomson1708 »

Dziękuję za pomoc, przejdę się jednak do salonu plusa. Niedaleko mam, a może się dowiem czegoś ciekawszego niż na telemarketingu.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: Dominik_Plus »

thomson1708, jeszcze od siebie dodam tylko, że Klienci biznesowi mogą skorzystać z kontraktu na 36 miesięcy.

A "Sony Xperia J + Tablet Kiano" są dostępne również przy podpisywaniu nowej umowy: LINK
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
thomson1708
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2013, o 21:49

Re: Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: thomson1708 »

Jestem osobą prywatną. Strona plus.pl jest średnio dla mnie zrozumiała, ale cóż poradzę. Czyli na forum bez zbędnego dzwonienia i chodzenia nie ma możliwości przybliżenia mi korzyści z posiadania drugiego identycznego abonamentu (o ile takie istnieją dla mojej sytuacji) (59 zł rozmowna) oraz Iplus (59 zł "Internet Mobilny dla osób z abonamentem w Plusie lub Mixem")
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: Dominik_Plus »

Jeżeli będziesz już miał u nas np. telefon w ofercie Plus Abonament to będziesz mógł skorzystać z rabatu. :-)

Taka oferta na Internet jest opisana na tej stronie: LINK
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
adamad7
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 8 sty 2013, o 17:44

Re: Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: adamad7 »

Odnośnie długości kontaraktów dla klientów indywidualnych tu bym się nie zgodził z informacją Dominika.Ja jak przedłużałem umowe z plusem(taryfa "Rozmowna 2"/pakiet internetowy 2Gb non stop,tablet i smartfon 59.99)to kontrakt podpisałem na 36 miesięcy a mogłem jeszcze na 48 miechy.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Tablet+ telefon abonament 59.99

Post autor: Dominik_Plus »

adamad7, ja napisałem o nowych aktywacjach. ;-) Tam kontrakty powyżej 24 miesięcy są dostępne tylko w ofercie dla firm.
Przy przedłużaniu umowy z kontraktów dłuższych niż 24 miesiące mogą skorzystać również Klienci indywidualni.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ