Przejście z Mixa/Simplusa na abonament (konwersja)

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

W zamówieniu będziesz miał taką zakładkę zachowaj numer ;-)
  • Obrazek
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
perek
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2013, o 15:51

przejście z mixa na abonament

Post autor: perek »

Witam,
Chciałbym z mixa przejść na abonament OMG.
Do której więc oferty mam się ustosunkować?
http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... Smartfony/
czy
http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... Smartfony/

Oraz drugie pytanie.
Umowa na mixa była podpisywana na osobę trzecią teraz chciałbym ja zostać właścicielem numeru,dowiadywałem się ze muszę na tydzień czasu przejść z mixa na ofertę na kartę a następnie bede mógł ten numer przenieść jako swój na abonament.I znowu ,na którą ofertę mam patrzeć w tej sytuacji?

http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... Smartfony/
czy
http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... Smartfony/

pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2013, o 17:08 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przenoszę od istniejącego już wątku.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

Promocje dotyczące konwersji są opisane na tej stronie: LINK

Ten link dotyczy przejścia z Plus na Kartę i z Plus Mixa.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
perek
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2013, o 15:51

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: perek »

A czym różni się konwersja z mixa od przejścia z mix plusa ,skoro ofert są różne?

która oferta konkretnie dotyczy przeniesienie Plusa na kartę na abonament? czyli tak jak pisałem wyżej gdybym chciał przejść z mixa plusa na kartę a następnie wziąć abonament na siebie.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

perek, przejście z Plus Mix i Plus na Kartę do Plus Abonament nazywa się konwersją. To jest to samo. ;-)

Poniżej link do odpowiedniego regulaminu promocji Masz smartfon:
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
perek
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2013, o 15:51

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: perek »

Już rozumiem bardzo dziękuje za wyjaśnienia :)

Zastanawia mnie jeszcze kwestia oferty dla osób które przenoszą numer z innej sieci, ta oferta wydaje się najbardziej atrakcyjna. Na przykładzie np. Xperii Sola która dla mnie (konwersującego) kosztuje 149 zł w abonamencie 64,9 zł, a dla osoby z poza sieci 149 zł w abonamencie 59,9 zł, czyli wychodzi na to, że warto jeszcze bardziej "zakombinować" i pobawić się w przeniesienie numeru najpierw gdzieś, a potem z powrotem do PLUSA. Szkoda tylko, że osoba która telefon ma w Plusie "od zawsze-pewnie grubo ponad 8 lat" musi tak kombinować, żeby mieć trochę atrakcyjniejszą ofertę.

Teraz pytanie jak zrobić taki manewr? Ale to pewnie nie jest odpowiednie miejsce na takie pytania? :)
MurczakM
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 mar 2013, o 16:02

Czy dostane jakas znizke?

Post autor: MurczakM »

Witam:) Aktualnie mam mixPlus'a i myślę o przejściu na abonament dla firm(telefon jest aktualnie na inna osobę posiadającą firmę). I tutaj jest moje pytanie czy osobie która ma na koncie 3(2 abonamenty i 1 mixplus) numery telefonów oraz staż chyba już ponad 10 lat przysługuje jakaś zniżka? Myślałem o ofercie "Masz smartfon w Firmie" w abonamencie 110 zł netto i telefonie Sony Xperia Z. Fajnie byłoby dostać tańszy abonament albo komorke za 1 zł :)
Ostatnio zmieniony 5 mar 2013, o 16:58 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przenoszę od istniejącego już wątku.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

MurczakM, dokonując konwersji z Plus Mix do Plus Abonament możesz skorzystać z promocji opisanej TUTAJ. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
MurczakM
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 mar 2013, o 16:02

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: MurczakM »

Dominik_Plus pisze:MurczakM, dokonując konwersji z Plus Mix do Plus Abonament możesz skorzystać z promocji opisanej TUTAJ. ;-)
Po 1. w tej umowie nie ma nawet telefonu który chcę:p
Po 2. chciałem abonament dla firm...
Po 3. pytałem się czy jest możliwość dostania zniżek ^^
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

Wszystko zależy od kanału sprzedaży - np. z ofertą w sklepie internetowym możesz zapoznać się tutaj: LINK
W TEJ promocji jest zniżka 10% na abonament.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
MurczakM
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 mar 2013, o 16:02

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: MurczakM »

Ok jednym słowem każdego czy to po 1 miesiącu stażu czy po 10 latach traktujecie tak samo :) Tylko tyle chciałem wiedzieć...:/
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

marcingo pisze:Witam wszystkich serdecznie :) Obecnie siedzę w mixie kontrakt skończony i bardzo chciałem na abonament przejść. Może się orientujecie na którym z kanałów sprzedaży plusa dostanę najlepszą ofertę na przedłużenie umowy?
Korzystając z konwersji trzeba podpisać nową umowę na świadczenie usługi abonamentowej. Dlatego to nie jest przedłużenie umowy. :-(
A co do twojego pytania - każdy kanał sprzedaży ma swoje zalety. ;-) Np. jeżeli komuś zależy na tańszym telefonie to najlepiej zacząć od sprawdzenia oferty w sklepie internetowym.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ostriket
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2013, o 19:28

mixplus na abonament- pytania i wątpliwości

Post autor: ostriket »

Jako, że lecę na ostatnim doładowaniu w Mixie chciałbym się przenieść na abonament.

1. Chciałbym zachować obecny numer (który jest zarejestrowany na moją mamę) - da się takie coś zrobić?
2. Abonament planowałem 49,90+10 za pakiet 1gb, jednak dla konwertujących jest w sumie 64,9, dlaczego?
3. Telefon jaki będzie mnie interesował to Xperia Sola i mam nadzieję, że trafię ją w salonie w Krakowie, gdyż upatrzony wcześniej Galaxy Ace 2 wg cennika z 7.03 podrożał o 200 zł (!).

Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi :)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, o 12:45 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przenoszę od istniejącego już wątku.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

ostriket:
  • 1. Oczywiście zachowanie numeru jest możliwe. Przy konwersji do Plus Abonament umowa będzie na tę samą osobę co kontrakt w Plus Mix. Więcej informacji na temat konwersji znajdziesz TUTAJ.

    2. Przy aktywacji nowego numeru i przy konwersji jest abonament 54,90 zł. Ale nie płacisz za to opłaty aktywacyjnej (49 zł).

    3. Jeżeli byłby problem z dostępnością telefonu na miejscu to konwersji możesz dokonać też innymi kanałami - telefonicznie i przez sklep internetowy.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Kaska
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2013, o 16:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Nowa umowa w Plus Abonament

Post autor: Kaska »

Witam! Chciałabym "zabrać" nową na abonament z jakimś dobrym telefonem ( interesują mnie tylko Samsung, Sony). Więc moje pytanie dotyczy tego czy lepiej zabrać telefon jako nowy klient Plusa czy przedłużyć obecną umowę lub przejść z innej sieci do Plusa. Maksymalna kwota abonamentu to 130 zł. Najlepiej jak by była to oferta typu Bez Limitu, ponieważ bardzo dużo piszę sms.
ODPOWIEDZ