Przejście z Mixa/Simplusa na abonament (konwersja)

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

Witaj perek,

konwersji z Plus Mix do Plus Abonament możesz dokonać również w punkcie Cyfrowego Polsatu. Ich listę znajdziesz na TEJ stronie.

Jeżeli nie masz fizycznie tej katy SIM to miej przy sobie jej nr seryjny.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
angelikax91x
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 14:45

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: angelikax91x »

Witam :-)
Jestem użytkownikiem Mixa Plus. Ostatnio wykorzystałam wszystkie doładowania. Chciałabym przejść na abonament w taryfie Masz smartfon za 54,90 umowa na 24 miesiące

Niestety nie mam pojęcia ile wyniesie mnie ten telefon ponieważ macie różne info na stronie.

Po pierwsze gdy wchodzę w zakładkę telefony i wybieram taryfę itp itd pokazuje mi Sony Xperia J w tym właśnie abonamencie za 79 zł.

http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... 1000000010


natomiast gdy wchodzę w umowę tej taryfy gdzie jest wykaz telefonów dostępnych w niej pokazuje ten sam telefon w cenie 349 zł.

http://plus.pl/indywidualna/Abonament/N ... wersja.pdf

Zamieszczam linki co do mojego pytania.
Możliwe że nie doczytałam odpowiednio czegoś. Czy mogłabym prosić o odpowiedź. \\

Pozdrawiam Angela
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

Witaj Angela!

Pierwszy link dotyczył promocji „Masz smartfon w Sklepie Internetowym
Natomiast drugi „Masz smartfon dla klientów konwertujących

W ramach tej pierwszej możesz dokonać konwersji do Plus Abonament przez Sklep Internetowy a w ramach tej drugiej poprzez inne kanały sprzedaży (telefonicznie, w punkcie). ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
angelikax91x
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 14:45

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: angelikax91x »

aha no tak gapa ze mnie że nie zwróciłam na to uwagi.
Rozumiem że bez problemu mogę przedłużyć umowę zmieniając mixa na abonament przez internet.
Moje kolejne pytanie brzmi następująco:
nie jestem właścicielem tego numeru, chciałabym aby ten numer przeszedł już na mnie. Czy przy zmianie umowy jest od razu to możliwe aby przepisać na siebie numer?

Gdy wchodze na poniższą stronę, kolejny krok to dane czy jeśli podam swoje dane a nie siostry na którą jest numer oznacza to przepisanie numeru na mnie ?

Przy przedłużaniu umowy korzystam z tej strony tak :

http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... derItemAdd

edycja:
Dziękuję za pomoc :)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, o 13:14 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie dwóch postów.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Dominik_Plus »

angelikax91x pisze:Moje kolejne pytanie brzmi następująco:
nie jestem właścicielem tego numeru, chciałabym aby ten numer przeszedł już na mnie. Czy przy zmianie umowy jest od razu to możliwe aby przepisać na siebie numer?

Gdy wchodze na poniższą stronę, kolejny krok to dane czy jeśli podam swoje dane a nie siostry na którą jest numer oznacza to przepisanie numeru na mnie ?
Telefonu w Plus Mix nie można przepisać na inną osobę. Dopiero jak przejdziesz do Plus Abonament to będziesz mogła zrobić cesję numeru na siebie.

W formularzu dane muszą się zgadzać z tymi w naszym systemie. :-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
kasia72
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2013, o 16:39

Z MixPlusa na abonament firmowy

Post autor: kasia72 »

Witam serdecznie, ostatnio będąc w lokalnym salonie Plusa dowiedziałam się, że mogę przedłużyć swoją umowę i przenieść numer z MixPlusa na abonament dla firm już przy dziewięciu pozostałych zasileniach.
Czy ta informacja jest prawdziwa? Pytam, ponieważ nie mogłam przedłużyć umowy przez Internet, korzystając z tego linku przy użyciu opcji "zachowaj numer"
http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... 0002&SFID=
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, o 16:58 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połaczenie wątkow, ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Ewa_Plus »

kasia72 - wszystko się zgadza. Przez sklep internetowy nie można dokonać konwersji, gdy są jeszcze jakieś niezrealizowane zasilenia z umowy. W punkcie Plusa możliwe jest to już na 10 zasileń do końca umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kasia72
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2013, o 16:39

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: kasia72 »

Dzięki za odpowiedź, a czy istnieje możliwość przejścia na abonament poprzez telefoniczny kontakt z konsultantem?
Obowiązuje wtedy cennik "salonowy", czy ten ze sklepu internetowego?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań

Post autor: Ewa_Plus »

kasia72 - tak moża przez kontakt telefoniczny, ale nie będzie to sklep internetowy, tylko nasz telemarketing.
Oferta może być nieco inna od tej w salonach Plusa. Każdy kanał sprzedazy dysponuje innymi ofertami.
Możesz zostawić do siebie kontakt tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Konwersja MixPlus>Abonament

Post autor: HaPe »

Witam,
Rozmawiałem ostatnio z konsultantem z działu handlowego na temat konwersji MixPlus(taryfa pokontraktowa) na Plus abonament MamNajlepszySmartfon z telefonem Windows Phone 8S by Htc.
W pakiecie 400minut do wszystkich sieci, do Plusa bezlimitu, pakiet Internetu 1GB w abonamencie całkowitym 59,90 z umową na 2 lata. Opłata za telefon 49zł + do tego 50zł za aktywację.
Jednak z rozmów z działem BOK jak i salonem przy konwersji nie ma opłaty aktywacyjnej.
To jak to w końcu jest, istnieje takowa opłata czy nie?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konwersja MixPlus>Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Aimer ,
- wszystko zależy od samej promocji. Jeśli jest to promocja specjalnie dedykowana dla klientów konwerujących, to opłata aktywacyjna jest zniesiona. Oferta, o której piszesz, jest na warunkach ogólnych, jak dla nowych klientów i nie ma tu możliwości anulowania opłaty aktywacyjnej nawet w przypadku konwersji.
Nie mniej jednak cena telefonu jest tu korzystniejsza, niż w podobnej ofercie dla klientów konwerujących...
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Konwersja MixPlus>Abonament

Post autor: HaPe »

Ewa_Plus pisze:Witaj Aimer ,
- wszystko zależy od samej promocji. Jeśli jest to promocja specjalnie dedykowana dla klientów konwerujących, to opłata aktywacyjna jest zniesiona. Oferta, o której piszesz, jest na warunkach ogólnych, jak dla nowych klientów i nie ma tu możliwości anulowania opłaty aktywacyjnej nawet w przypadku konwersji.
Nie mniej jednak cena telefonu jest tu korzystniejsza, niż w podobnej ofercie dla klientów konwerujących...
Jednak czy zachowam numer telefonu? Mam podejrzenie, że mogą dostać nową aktywację...
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konwersja MixPlus>Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Aimer pisze: Jednak czy zachowam numer telefonu? Mam podejrzenie, że mogą dostać nową aktywację...
- numer zostanie zachowany.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lukas
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2013, o 14:32

Konwersja Mixa na Abonament

Post autor: Lukas »

Witam serdecznie,
mam pytanie dotyczące zmiany Mixa na Abonament. Chciałem dokonać takowej rzeczy dziś w jednym z salonów firmowych w Krakowie. Wybrałem sobie telefon, który jest w cenniku/regulaminie ale nie było go w salonie. Obdzwoniłem inne salony (te firmowe i nie), telefonu nie ma w żadnym. Chodzi o Samsunga Galaxy S III Mini. Z tego co wiem promocja jest do 30.06. Pracownicy salonów informowali mnie, że dostawy mogą być już dopiero w lipcu. Czy operator zna albo może podsunąć jakieś wyjście z tej sytuacji?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Magda_Plus »

Witaj Lukas,

czy możesz sprecyzować, o jaką promocję Ci chodzi? Podaj nam jej nazwę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ