Problem z rozmowami/internetem Wrocław

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
iko
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lut 2013, o 14:22

Problem z rozmowami/internetem Wrocław

Post autor: iko »

Dzień Dobry,
Czy ktoś mógłby sprawdzić co się dzieje z zasięgiem/internetem w mojej lokalizacji. Co prawda już zgłaszałem problem do PLUS`a (C00000000801604 nie wiem czy tych zer jest odpowiednia ilość.)ale było to 5 lutego i dalej nic się nie dzieje.

Nie mogę prowadzić rozmów - zanik słyszalności i/lub rozłączanie - a już o skorzystaniu z internetu choćby do sprawdzenia poczty mogę absolutnie zapomnieć.

Na wskaźniku siły sygnału pojawia się i znika z dużą częstotliwością to : 3G, to Edge , to wskaźnik zupełnie szary aż do komunikatu "Tylko połączenia alarmowe" włącznie.

Trwa to już ze trzy tygodnie (zgłoszenie 5-go było konsekwencją wcześniejszych problemów ) i nic.

Jak to się ma/będzie miało do faktury, o której sms dotarł do mnie jednak bez przeszkód?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z rozmowami/internetem Wrocław

Post autor: Krzysiek_Plus »

iko zajmę się tą sprawą. Czy próbowałeś ustawić na sam 2G/EGDE?
iko pisze:Jak to się ma/będzie miało do faktury, o której sms dotarł do mnie jednak bez przeszkód?
Występowanie problemu po stronie sieci, nie powoduje automatycznego pomniejszenia opłaty abonamentowej. W tym celu należy zgłosić reklamacje.

Jak złożyć reklamacje? -> info
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iko
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 5 lut 2013, o 14:22

Re: Problem z rozmowami/internetem Wrocław

Post autor: iko »

Tak, ustawiałem 2G/EDGE - z rozmowami jest lepiej choć tylko wtedy, kiedy się już połączę, tzn gdy jest zasięg.
Z internetem nie ma znaczenia ciągłe problemy bez względu czy jest ustawione 3G czy też 2G
megam
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2013, o 17:27

Re: Problem z rozmowami/internetem Wrocław

Post autor: megam »

najprawdopodobniej padl nadajnik albo w zxnacznym stopniu sie uszkodzil i telefon moze sciagac ci siec z innego nadajnika oddalonego od twojej miejscowosci dlatego masz slaby zasieg a internet zapewne nie dziala gdy ulegl awarji nadajnik wysylajacy
ODPOWIEDZ