Abonament OBA MA

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
RaV1987
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lis 2012, o 12:29

Abonament OBA MA

Post autor: RaV1987 »

Witam. Korzystam od niedawna z oferty OBA MA w abonamencie 79.90 PLN, w umowie mam napisane że pierwsze cztery miesiące abonamentu mam gratis, co nie przekłada się nijak na to co jest w rzeczywistości. Dostałem pierwszą fakturę na której jest do zapłaty za Aktywację co rozumiem i za pierwszy miesiąc abonamentu czego nie pojmuję. Skoro mam cztery miesiące darmowe to chyba nie powinienem płacić bo niby za co. Zgłosiłem to w BOKu, przyjęliście moje zgłoszenie i miałem czekać na rozstrzygnięcie sprawy. Czekam i czekam ale nikt się nie odzywa a rachunek na 'online.plus.pl' dalej widnieje. Nadszedł drugi rachuneczek za kolejny 'darmowy' miesiąc, no i znowu sytuacja się powtarza. Na dniach zgłoszę i zobaczymy co się stanie. Pytanie moje jest następujące:
Skoro w umowie mam cztery miesiące gratis to znaczy że ZA DARMO czy według Was to tylko czcze gadanie?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Abonament OBA MA

Post autor: Dominik_Plus »

Jeżeli na umowie jest, że cztery abonamenty gratis to tak musi być. ;-)

Jaką promocję masz wpisaną na umowie (ewentualnie podaj kod promocji). Jaka jest data podpisania umowy?
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
RaV1987
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2012, o 12:29

Re: Abonament OBA MA

Post autor: RaV1987 »

Na umowie napisane jest że promocja '''''smartfon i tablet w jednym abonamencie wyjątkowa okazja 4 24 miesiące''''' , umowa zawarta dnia 11.01.2013r a podpisana 14.01.2013r . Informacje na temat czterech darmowych miesięcy zawarty jest w "Regulaminie Promocji Smartfon i Tablet w jednym Abonamencie - wyjątkowa okazja (4)" - paragraf nr. 2 od punktu 1 do 5 dokładnie :D . Taryfa Rozmowna 79,90 PLN. Jeżeli się nie mylę to ID Promocji to - XR4MS24B05.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Abonament OBA MA

Post autor: Dominik_Plus »

Dzięki za sprecyzowanie. To faktycznie musi być jakiś błąd w rozliczeniu. :oops:

Prześlij mi swój numer przez ten formularz to zobaczę, czy jest już zarejestrowana reklamacja.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ