Przejście z play do plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

-snoop-, telefon powinien zostać zarezerwowany. Ale jak będziesz w naszym punkcie to potwierdź jeszcze u sprzedawcy czy w tej chwili ma na stanie interesujący Cię model i czy go zarezerwuje.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
-snoop-
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:28
Lokalizacja: Płock

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: -snoop- »

Właśnie się okazało, że telefon Samsung Galaxy Note 2 dla przenoszących numer (Abonament OMG 79,90) kosztuje aż 1790,00 złotych. Totalna przeginka.
No to właśnie odechciało mi się przechodzić do Plusa :-/
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

-snoop-, to jest niestety drogi telefon...
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
-snoop-
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:28
Lokalizacja: Płock

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: -snoop- »

Wiem ile jest warty Note 2, ale 1790,00 przy 24-miesiecznej umowie opiewającej na 79.90 złotych /miesiąc to jednak lekka przesada. Spodziewałem się kwoty 1350-1400 złotych jak u konkurencji, ale nie kwoty zaledwie o 280,00 złotych niższej jak w sklepie nie dla idiotów.
Nie mówię Plusowi NIE, bo korci mnie LTE, ale zakup Note 2 w plusie muszę przemyśleć. Trzeba rozejrzeć się na alledrogooooo ;-)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: lodyga »

Skoro chcesz dać AŻ tyle na telefon to co Ci szkodzi jeszcze 300 wiecej ;)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
-snoop-
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:28
Lokalizacja: Płock

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: -snoop- »

lodyga w podpisie masz "chetnie pomogę", wiec pożycz 300 :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

-snoop-, tak jak napisałeś - tutaj główną różnicę robi LTE.
A poza aparatem sama oferta też jest atrakcyjna. W przypadku tego sprzętu 2,5 GB w pakiecie Non Stop myślę, że też jest na plus. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
-snoop-
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:28
Lokalizacja: Płock

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: -snoop- »

-snoop- pisze:No to właśnie odechciało mi się przechodzić do Plusa :-/
No chwilowo mnie zatkało, ale w sumie nadal oferta Plusa najbardziej mi się podoba, właśnie ze względu na LTE. Jeszcze się zastanawiam i kalkuluje ;-) Bo to, że zawijam się z Play to pewne. Po 6 latach mam dość: ciągłe problemy z zasięgiem, internet działa jak za ery kamienia łupanego (o ile w ogóle działa), bo wiecznie jestem w zasięgu EDGE. Telefony "chwilowo niedostępne" przez kilka miesięcy.
Takie rzeczy tylko w Play :lol:
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: lodyga »

Snoop pomogę ale nie dam:D
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
-snoop-
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:28
Lokalizacja: Płock

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: -snoop- »

Wczoraj konsultant podczas rozmowy telefonicznej zaproponował mi numer zastępczy za 0 złotych do czasu przeniesienia numeru. Chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda w rzeczywistości, czy naprawdę do czasu przeniesienia numeru nie płacę abonamentu za numer zastępczy, czy istnieje taki zapis w regulaminie?
Obecnie czekam na telefon od konsultanta, bo po formalnościach załatwionych przez telefon okazało się, że nie ma na magazynie Note 2 w kolorze Titanium Gray, mają poszukać :-/
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

Tak, aktualnie jest dostępna taka promocja.

Rabat 100% jest na abonament i opłatę miesięczną za pakiet Non Stop. Obowiązuje do końca okresu rozliczeniowego, w którym nastąpi przeniesienie numeru, jednak nie dłużej niż przez trzy pełne okresy rozliczeniowe od momentu podpisania umowy.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
-snoop-
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:28
Lokalizacja: Płock

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: -snoop- »

Od samego początku schody.
Poniedziałek (29 kwietnia), godzina 16: przez infolinie składam dyspozycję przeniesienia mojego numeru z Play do Plus. Po dogadaniu szczegółów, zatwierdzeniu regulaminów i wyznaczenia terminu dostawy na czwartek (2 maja) oraz adresu dostawy (ul.Mieszka I) okazuje się, że nie ma na magazynie Note 2 w kolorze Titanium Gray. Konsultant powiedział, że ma coś załatwić i wieczorem czy załatwi czy nie to napewno zadzwoni poinformować mnie co dalej z moim zamówieniem. I rzeczywiście tego samego dnia wieczorem telefon z Plus, lecz nie mogę odebrać z powodu innych ważnych zajęć.
Wtorek (30 kwietnia) godzina około 19.30: osobiście dzwonię na infolinię i trafiam na tego samego konsultanta, który twierdzi, że Note 2 w kolorze Titanium Grey został załatwiony i pyta czy potwierdzam swoje zamówienie. Zamówienie potwierdzam, zmieniam jedynie adres dostawy na ulicę Kossobudzkiego, gdyż paczka zostanie wysłana w czwartek a dojdzie na poniedziałek.
Czwartek (2 maja), godzina 10: telefon od kuriera z informacją, że ma dla mnie paczkę od Plusa na adres Mieszka I. Wiedziałem już że coś jest nie tak, bo paczka miała być wysłana w czwartek a nie dojść w czwartek a do tego przecież zmieniałem adres na Kossobudzkiego. Wyrwałem się z pracy i biegiem do domu, gdzie czeka kurier. Otwieramy paczkę i okazuje się, że że telefon przyjechał w kolorze Marble White a nie Titanium Gray. Paczki oczywiście nie przyjmuję.

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie skąd te błędy, co dalej z moim zamówieniem i co mam teraz zrobić? Wiem że w salonie mogę mieć tego Note 2 od reki, gdyż w jednym z salonów w Płocku mają go na stanie, ale nie wiem czy nagle kurier nie zjawi się ponownie z drugim telefonem. Bardzo prosiłbym o możliwie szybkie wyjaśnienie problemu, gdyż bardzo potrzebuję telefonu i zależy mi na czasie.

Pozdrawiam -snoop-
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

Przepraszam -snoop-, faktycznie niefortunnie się złożyło. :oops: Możesz przesłać mi swój PESEL i numer telefonu przez ten formularz?
Postaram się to jak najszybciej wyjaśnić.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
-snoop-
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:28
Lokalizacja: Płock

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: -snoop- »

Dominik_Plus formularz wysłany.

No trochę się niefortunnie złożyło, ale nie ma ludzi nieomylnych. Po prostu nie wiem co zrobić. Telefon w każdej chwili mogę wziąć z salonu Plus i w sumie teraz wolałbym tak właśnie zrobić, ale nie wiem, czy np. jutro nie zadzwoni kurier, że ma dla mnie paczkę z Plusa. Wtedy to się dopiero bałagan zrobi, więc wolałbym to wyjaśnić zanim pojadę do salonu przenieść numer.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

-snoop- pisze:Dominik_Plus formularz wysłany.

No trochę się niefortunnie złożyło, ale nie ma ludzi nieomylnych. Po prostu nie wiem co zrobić. Telefon w każdej chwili mogę wziąć z salonu Plus i w sumie teraz wolałbym tak właśnie zrobić, ale nie wiem, czy np. jutro nie zadzwoni kurier, że ma dla mnie paczkę z Plusa. Wtedy to się dopiero bałagan zrobi, więc wolałbym to wyjaśnić zanim pojadę do salonu przenieść numer.
Dzięki za wyrozumiałość. Niedługo powinien zadzwonić do Ciebie nasz konsultant i powiedzieć jak wygląda sytuacja. Myślę, że na tej podstawie będziesz mógł podjąć decyzję, co do kanału sprzedaży.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ