Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
margic
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2013, o 12:49
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: margic »

Przenoszę numer z innej sieci ale nie chcę robić kolejnego tematu a ten jest o tym samym.
Jestem w trakcie przenoszenia numeru z Play do Plusa, umowa na abonament + telefon. W nocy Play wyłączył mój numer i czekam na jego aktywację w Plusie. Tak wiem że otrzymałem zastępczy numer i korzystam w tej chwili z niego ale z racji wykonywanego zawodu zależałoby mi na sprawnym przeniesieniu dotychczasowego. Jest szansa otrzymać inf kiedy mogę spodziewać się pełnego przejścia numeru do Plusa? Dzwoniłem 3 razy na BOK ale po 10-15 min słuchaniu kolędy czekając na konsultanta dawałem sobie spokój. Pozdrawiam i czekam na odp.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

margic,
margic pisze:Jest szansa otrzymać inf kiedy mogę spodziewać się pełnego przejścia numeru do Plusa?
prześlij numer telefonu, który do nas przenosisz oraz PESEL przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kasia9094
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2016, o 09:21

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: Kasia9094 »

Chcę przenieść numeru z Plus Mix do T-MOBILE. ZŁOŻYŁAM JUŻ WNIOSEK W PLUSIE JEDNAK BARDZO ZALEZY MI NA CZASIE GDYZ NIEBAWEM WYJEŻDŻAM I NIE BEDZIE MNIE W KRAJU, JAK DLUGO MUSZĘ CZEKAĆ????
grzadam
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2016, o 12:19

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: grzadam »

(cięcie gięcie)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, o 19:17 przez grzadam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Kasia9094
Kasia9094 pisze:Chcę przenieść numeru z Plus Mix do T-MOBILE.
jaki tryb przeniesienia numeru wybrałaś? Czy zrealizowałaś wszystkie zasilenia wynikające z kontraktu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
basia10101983
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2017, o 11:37

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: basia10101983 »

Witam, 30.09.2016 r byłam w salonie Plusa i podpisałam umowę z przeniesieniem nr z T Mobila,dostałam nr tymczasowy, umowa z T mobile skończyła mi się 29.12.2016 a w dalszym ciągu po przełożeniu karty na Plusową działa nr tymczasowy a nie ten który miał być przeniesiony i w dalszym ciągu telefon mi działa w sieci T mobile, proszę o pilny kontakt gdyż nie mam ochoty płacić dwóch abonamentów
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: Magda_Plus »

basia10101983 z poziomu Forum Plusa nie mamy możliwości zweryfikowania przedstawionej przez Ciebie kwestii.
W celu uzyskania wyjaśnienia dotyczącego tej sytuacji proszę Cię o kontakt z Działem Obsługi Klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Manek2
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2017, o 14:24

Re: Przeniesienie numeru z Play do Plusa

Post autor: Manek2 »

Miałem mieć przeniesiony numer z Play z dniem 1-01.Niestety zamiast przeniesienia numeru dzisiaj dostałem kolejną fakturę z Play.W Plusie wine zwalają jeden na drugiego winnego niema a ja zostałem z dwoma abonentami,może Specjaliści będą mogli odpowiedzieć jak się to stało.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

Manek2,
- jaki tryb przeniesienia wybrałeś?
Jakiej informacji udzielili Ci pracownicy Plusa, z którymi kontaktowałeś się w tej sprawie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Manek2
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2017, o 14:24

Re: Przeniesienie numeru z Play do Plusa

Post autor: Manek2 »

Ewa_Plus pisze:Manek2,
- jaki tryb przeniesienia wybrałeś?
Jakiej informacji udzielili Ci pracownicy Plusa, z którymi kontaktowałeś się w tej sprawie?
Pracownicy Plusa stwierdzili że nie było zgody przeniesienia numeru z Play.Po rozmowie z Play poinformowałem Pracownika z Plusa że zgoda była lecz nikt z Plusa nie potwierdził przeniesienia numeru (Pismo z Plusa o przeniesienie numeru 3-09-2016)
Po czym Plus stwierdził że to pracownik salonu zle powiązał pismo.Cała rozmowa powinna być nagrana ponieważ plus nagrywa rozmowy telefoniczne.Dalej mam pytanie kto mi zwróci poniesione straty(abonament play)jeżeli Plus w umowie zapewnia załatwienie wszystkich formalności z przeniesieniem numeru i nic tam nie pisze że będe płacił dwa abonamenty,
Co do trybu przeniesienia ,wszystko załatwiałem telefonicznie umowę wraz z telefonem dostarczył kurier.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru z T-mobile do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

Manek2,
- podeślij mi przez ten formularz swoje dane: imię i nazwisko, nr PESEL oraz nr telefonu, który miał być przeniesiony. Postaram się pomóc.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ