Taryfy OMG

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pawulon
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 lut 2010, o 19:00

Re: Taryfy OMG

Post autor: pawulon »

Obcypowraca, link, który mi podales dotyczy zupełnie czegos innego. Ja miałem na myśli konwersje z mixa na abonament, a tam pisza tylko o mixie, o abonamencie nie ma w ogole mowy.
obcypowraca

Re: Taryfy OMG

Post autor: obcypowraca »

W takim razie sory, zmylił mnie temat.
pawulon
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 2 lut 2010, o 19:00

Re: Taryfy OMG

Post autor: pawulon »

Magdo z Plusa, już nie musisz mi odpowiadać. Sprawdzilem w regulaminie. Niestety jest tam oplata aktywacyjna i wynosi ona 49 zl. Czyli ogolnie lipa. W takim razie przejde do konkurencji. Tam dostane go za zeta, już sprawdziłem.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Taryfy OMG

Post autor: lodyga »

Ale opłata aktywacyjna nie jest za telefon tylko za aktywacje karty w sieci.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Magda2
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 16:26

Re: Taryfy OMG

Post autor: Magda2 »

pawulon pisze:Magdo z Plusa, a czy w tej promocji jest oplata aktywacyjna 49zl, czy jej nie ma. To dla mnie bardzo ważne. W pozostałych taryfach dla klientów konwertujących jej nie ma. Dlatego pytam. Chcialem doczytać w regulaminie promocji weekendowej, ale wasz plik PDF się nie otwiera.
pawulon z własnego doświadczenia wiem, że opłata aktywacyjna jest pobierana od zakupujących nowy numer a nie od tych, co sobie przenoszą numer Plus Mix lub z PnK do abonamentu. Zatem jeśli złożysz zamówienie, to możesz zadzwonić w poniedziałek do Sklepu internetowego i jeszcze potwierdzić czy naliczą Ci opłatę aktywacyjną, ale nie sądzę, bo to byłoby nielogiczne naliczać opłatę dla klienta, który ma już aktywnego SIM-a. Zatem Ewa_Plus dała Ci dobrą radę...
pawulon
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 2 lut 2010, o 19:00

Re: Taryfy OMG

Post autor: pawulon »

Wiem Lodyga, rozumiem Cię, ale zrozum tez moje argumenty. Chodzi mi o wszystkie koszty związane z zakupem tego telefonu, żeby było najtaniej,a nie tylko koszt samego telefonu.
pawulon
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 2 lut 2010, o 19:00

Re: Taryfy OMG

Post autor: pawulon »

Magda2 pisze:
pawulon pisze:Magdo z Plusa, a czy w tej promocji jest oplata aktywacyjna 49zl, czy jej nie ma. To dla mnie bardzo ważne. W pozostałych taryfach dla klientów konwertujących jej nie ma. Dlatego pytam. Chcialem doczytać w regulaminie promocji weekendowej, ale wasz plik PDF się nie otwiera.
pawulon z własnego doświadczenia wiem, że opłata aktywacyjna jest pobierana od zakupujących nowy numer a nie od tych, co sobie przenoszą numer Plus Mix lub z PnK do abonamentu. Zatem jeśli złożysz zamówienie, to możesz zadzwonić w poniedziałek do Sklepu internetowego i jeszcze potwierdzić czy naliczą Ci opłatę aktywacyjną, ale nie sądzę, bo to byłoby nielogiczne naliczać opłatę dla klienta, który ma już aktywnego SIM-a. Zatem Ewa_Plus dała Ci dobrą radę...
Mylisz się. Sprawdzilem to w odpowiednim regulaminie. Tam jest ww. oplata. Twoje rozumowanie jest logiczne, ale nie wszyscy w tym kraju kierują się logika w swym postepowaniu.
Magda2
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 16:26

Re: Taryfy OMG

Post autor: Magda2 »

pawulon pisze:Mylisz się. Sprawdzilem to w odpowiednim regulaminie. Tam jest ww. oplata. Twoje rozumowanie jest logiczne, ale nie wszyscy w tym kraju kierują się logika w swym postepowaniu.



Nie mylę się ... :) :mrgreen: Ja to wiem. A tak poza tym, to osoby konwertujące obowiązuje umowa promocyjna, która poniekąd "znosi" opłatę aktywacyjną, dodatkowo obowiązują jeszcze warunki pormocji w jakiej kupują telefon (ale już bez aktywacji). Zatem można obrazowo powiedzieć, że konwersja usuwa Ci opłatę aktywacyjną ;-) Jeszcze raz Ci mówię złóź zamówienie, i zadzwoń w poniedziałek. Jakby co, to zawsze możesz wycofać dane zamówienie :)
Awatar użytkownika
Tymianek
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:21

Re: Taryfy OMG

Post autor: Tymianek »

lodyga - oj widzę tu niezły temperamencik.... i jakie zdolności negocjacyjne.... ;-)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Taryfy OMG

Post autor: lodyga »

Walczę o swoje. :D W końcu oni są dla mnie, a nie ja dla nich. :D
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
brzytew
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 6 sie 2012, o 14:24

Re: Taryfy OMG

Post autor: brzytew »

Dziwne na glownej stronie jak biore przenies numer to jest tabelka ze abonamenty po 49,9zł potem 59,9zł i np galaxy ace 2 za 1zł. A jak chce kupic galaxy ace 2 w abonamencie 49,9zł to ile koszutuje.

Jak biore zakladke telefony to sa telefony tylko dla nowych klinetow czyli abonamenty 44,9+10zł za pakiet 54zł+pakiet itp
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Taryfy OMG

Post autor: Dominik_Plus »

pawulon, co do opłaty aktywacyjnej przy konwersji w sklepie internetowym to wiem, że była ona naliczana. Aktualnie czekam jeszcze na potwierdzenie informacji czy nic się nie zmieniło i dam Ci znać.

brzytew, rabat 5 zł na abonament jest dostępny tylko przy przenoszeniu numeru z innej sieci i przedłużaniu umowy w Plus Abonament.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Petrygo
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:58

Re: Taryfy OMG

Post autor: Petrygo »

Czy w taryfie OMG 59.90 Oferta "Masz smartfon" z SGA2 za 1 zł można dokupować pakiety sms, chodzi mi o te pakiety 500 sms do sieci za 2zł i 300 poza sieć za 5 zł?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfy OMG

Post autor: Joanna_Plus »

Petrygo,

tak :-).
1. W ramach Promocji Abonent może aktywować następujące pakiety SMS („Pakiet SMS”):
a) pakiet 300 SMS-ów do krajowych sieci komórkowych (Pakiet SMS – 300), w taryfach „OMG”: OMG 19.90, OMG 29.90, OMG 44.90, OMG 54.90, OMG 64.90, OMG 84.90 oraz w Promocyjnych Planach Cenowych: OMG 39.90, OMG 49.90, OMG 59.90, OMG 79.90
b) pakiet 500 SMS-ów do sieci Plus3 (Pakiet SMS – 500), w taryfach: OMG 19.90, OMG 29.90, OMG 44.90, OMG 54.90, OMG 64.90, OMG 84.90 oraz w Promocyjnych Planach Cenowych: OMG 39.90, OMG 49.90, OMG 59.90, OMG 79.90
Regulamin dostępny tutaj: http://plus.pl/indywidualna/Uslugi/Obni ... ch_OMG.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Petrygo
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:58

Re: Taryfy OMG

Post autor: Petrygo »

Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli można :-) W przypadku, kiedy dzwonię na polski numer w polskim operatorze (nawet bodajże w Plusie, bądź u konkurencji), ale osoba przebywa w danym momencie za granicą w UE. To czy w takim przypadku płacę wg taryfy za każdą minutę czy pobiera mi z pakietu minut w ramach abonamentu. To samo interesuje mnie w przypadku smsów, czy lecą z pakietu w abonamencie czy dodatkowo ponoszę opłatę?
ODPOWIEDZ