Mix z pakietem minut

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
todieego
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 sty 2013, o 17:28

Mix z pakietem minut

Post autor: todieego »

Witam, chcę wziąć nowy numer w Mixie. Będąc w salonie Plusa przedstawiono mi ofertę w której od każdego miesięcznego doładowania 50 zł pobierane będzie 21 zł na pakiet minut i nie da się tego wyłączyć.
Natomiast zamawiając ten sam telefon przez stronę Plusa nie ma takiej informacji. Czy wobec tego mogę zamówić telefon przez stronę bez tej comiesięcznej obowiązkowej opłaty?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Joanna_Plus »

todieego,

tu jest regulamin dla nowych aktywacji w sklepie internetowym: https://www1.plus.pl/si2/wcsstore/Si/At ... 1_2013.pdf.

Zasada jest taka sama jak w punkcie. Przy doładowaniach za kwotę 50 zł jest pakiet 120 minut w cenie 26 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
chldsh
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2018, o 08:25

NOWY Mix X - numery stacjonarne

Post autor: chldsh »

witam, mam pytanie (również do posiadaczy nowego mixa).

chciałem zapytać się, czy w pakietach nowego Mixa zawierają się połączenia na numery stacjonarne. dla przykładu: w klasycznym Mixie za 30 złotych mam '200 minut do innych sieci'. i tu zaczyna się problem. w umowie (widziałem PDF) nie ma ani słowa o tym, by stacjonarne się wliczały. na czacie Plusa natomiast próbowałem kilku osób pytać (chyba 5). informacje rozbieżne: wynik odpowiedzi 3:2 dla opcji, że stacjonarne jednak są. co ciekawe, po wybraniu w Mixie jakiegokolwiek telefonu na stronie, w szczegółach oferty są objaśnienia obok każdej opcji (żółte żaróweczki). po najechaniu tam jest informacja, że te 200 minut to też na stacjonarne. i jeszcze lepsze - najechanie na żarówki nie spowoduje kompletnie nic przed wybraniem telefonu (czyli wejdziemy w Mix i zobaczymy szczegóły - nic się nie pojawi)

chętnie dowiem się czegoś nie tylko od pracowników Plusa (którzy dadzą w końcu jednoznaczną opinię), ale od klientów, którzy w ciągu ostatniego miesiąca podpisywali umowę na Mix - X (tak się chyba nazywa).
Ostatnio zmieniony 22 mar 2018, o 12:12 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj chldsh,
chldsh pisze:chciałem zapytać się, czy w pakietach nowego Mixa zawierają się połączenia na numery stacjonarne.
Pakiety minut w pakietach kompletnych (kontraktowych) obowiązują również na połączenia na numery stacjonarne.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Ron »

Dopytam w temacie:
1. Doładowanie kwotą minimalną częściej niż raz na 30 dni powoduje sumowanie ważności pakietów ??
2. Doładowania kwotą minimalną zgodnie z Regulaminem sumują ważność konta. Czy jedynym wymaganiem pozostało utrzymywanie ważności konta ?? Przykład: doładowanie w jednym dniu 4 x kwota minimalna daje 4 miesiące ważności konta. Kolejne doładowanie można zrobić za 4 miesiące przed upływem ważności ??
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2018, o 20:44 przez Ron, łącznie zmieniany 1 raz.
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: PWojciechowska »

Ron pisze:Dopytam w temacie:
1. Doładowanie kwotą minimalną częściej niż raz na 30 dni powoduje sumowanie ważności pakietów ??
2. Doładowania kwotą minimalną zgodnie z Regulaminem sumują ważność konta. Czy jedynym wymaganiem pozostało utrzymywanie ważności konta ?? Przykład: doładowanie w jednym dniu 4 x kwota minimalna daje 4 miesiące ważności konta. Kolejne doładowanie można zrobić za 4 miesiące przed upływem ważności ??
Tak. Dokładnie.b

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Ron »

@PWojciechowska, jesteś pewna co do pytania 1 ?? :-> Wiem że w tych nowych mixach wyraźnie piszę, że sumuje się ilość minut/SMS, ale ważność pakietów ??
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: PWojciechowska »

Ron pisze:@PWojciechowska, jesteś pewna co do pytania 1 ?? :-> Wiem że w tych nowych mixach wyraźnie piszę, że sumuje się ilość minut/SMS, ale ważność pakietów ??
No 99 procent wydaje mi się że tak. Może jutro dokładnie wyjaśni to specjalista Plusa.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Joanna_Plus »

Ron,
Ron pisze:1. Doładowanie kwotą minimalną częściej niż raz na 30 dni powoduje sumowanie ważności pakietów ??
Ron pisze:Przykład: doładowanie w jednym dniu 4 x kwota minimalna daje 4 miesiące ważności konta. Kolejne doładowanie można zrobić za 4 miesiące przed upływem ważności ??
Tak, jeżeli dokonane zostaną 4 zasilenia kwotą kontraktową, to wówczas ważność Pakietu kompletnego zostanie nadana na +120 dni:
Abonentowi Mix, który dokona Zasilenia konta Kwotą minimalną lub wyższą przed upływem Okresu ważności Pakietu, Okres Ważności Pakietu zostanie wydłużony o kolejne 720 godzin, co odpowiada 30-stu dobom
Przykładowy regulamin: http://www.plus.pl/documents/16/5d9829f ... a64f744d89.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Ron »

Czyli system w Plus MIX zmienił się na lepsze. :->

1. Sumują się pakiety kontraktowe (minuty/GB) - (nie było tego wcześniej)
2. Sumują się ważności tych pakietów - (nie było tego wcześniej)
3. Sumuje się ważność konta.
Abonentowi Mix, który dokona Zasilenia konta Kwotą minimalną lub wyższą przed upływem Okresu ważności Pakietu, Okres Ważności Pakietu zostanie wydłużony o kolejne 720 godzin, co odpowiada 30-stu dobom
Zapis dla mnie nie jest jednoznaczny, czy od momentu przyznania jest 720h, czy od końca poprzedniego pakietu. :->
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Joanna_Plus »

Ron,
Ron pisze:od końca poprzedniego pakietu
Tak, terminy się sumują czyli ważność będzie liczona od aktualnej ważności pakietu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawlak0203
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2018, o 08:49

Mix X zmiana taryfy

Post autor: pawlak0203 »

Witam. Mam mixa za 50 zł w taryfie mix x.po doładowaniu automatycznie uruchamia się pakiet 50 kompletny.jak mogę wyłączyć ten pakiet? Bo 6gb internetu który w nim jest mi nie wystarcza. Albo może mogę zmienić taryfę?
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2018, o 08:38 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dołączyłam do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mix z pakietem minut

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj pawlak0203,
- pakiet kompleksowy jest pakietem kontraktowym i nie można go wyłączyć.
Jeśli 6 GB Ci nie wystarcza, to zawsze możesz dokupić pakiet uzupełniający za 15 zł. W przypadku umowy z zasileniami po 50 zł zyskasz dodatkowe 6 GB. Więcej info tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ