Zakończenie umowy MIX Plus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1184
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: ja+ mix po ostatnim doładowaniu

Post autor: Ron »

Po spłaceniu zobowiązania umowa przekształci się w umowę na czas nieoznaczony.
Pokontraktowy system zasileń.
Można przenieść numer do oferty na kartę wysyłając SMS o treści PNK na numer 2699, szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chodzi o nową ofertę MIX, to jest o wiele lepsza od poprzedniej, ponieważ teraz pakiety kompletne (kontraktowe), oraz ich ważności sumują się.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj chldsh,

jest tak jak pisze Ron. Po zakończonej umowie, możesz skorzystać z Pokontraktowego systemu zasileń lub przenieść numer do oferty Plus na Kartę. Aktualna migracja odbywa się do najnowszej taryfy czyli Plus Elastyczna na Kartę: https://www.plus.pl/documents/16/720a00 ... _Karte.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Yoshine
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 23:35

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Yoshine »

Witam ,
mam podobną sytuację jak poprzednik
tyle że ja już 2 miesiące temu wykonałam wszystkie zobowiązania do doładowania, mimo to nie dostałam żadnego smsa o ich wykonaniu a podobno miał być i tak czekam na niego.. Czas, wg umowy, oznaczony jest do 1 maja .
Chcę skorzystać z pokontraktowego systemu zasileń zostając na dotychczasowych zasadach i pakietach,
wykonałam już nawet to dodatkowe doładowanie (za 10zl) .
Niby mi się przedłużył czas ważności środków , który uparcie stał jak zaklęty do czasu właśnie 1.05 ,
ale czy to już jest ten pokontraktowy ? czy jakoś inaczej zostanie to zakomunikowane ?
I mam jeszcze pytanie bo nie do końca jestem pewna , później nie muszę już doładowywać co miesiąc , tylko normalnie mogę np co 3 miesiące ? bądź tak aby po prostu zawsze były ważne środki na koncie i to wystarczy ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1184
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Ron »

Yoshine pisze:Witam ,
Niby mi się przedłużył czas ważności środków , który uparcie stał jak zaklęty do czasu właśnie 1.05 ,
ale czy to już jest ten pokontraktowy ?
Cześć,
zapewne jesteś już po spłacie zobowiązania. Najlepiej sprawdzić wysyłając SMSa o treści "PZ" pod numer 2585 (0,29zł). Plus nie wysyła takich SMS o zakończeniu kontraktu, szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Yoshine pisze: I mam jeszcze pytanie bo nie do końca jestem pewna , później nie muszę już doładowywać co miesiąc , tylko normalnie mogę np co 3 miesiące ? bądź tak aby po prostu zawsze były ważne środki na koncie i to wystarczy ?
Jeśli obowiązkowa liczba zasileń zostanie zrealizowanie, to nie ma obowiązku zasilania i możesz doładować konto kiedy chcesz. Natomiast musisz pamiętać, że każde zasilenie ma swoją ważność na połączenia wychodzące ;-) Informację o kwotach i okresach ważności znajdziesz w Regulaminie „Pokontraktowy System Zasileń”
Awatar użytkownika
Yoshine
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 23:35

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Yoshine »

No właśnie , tam piszą żeby wysłać a nie że wysyłają heh nie wiem czemu mi się pomyrdało :)
Wysłałam sms i tak jak pisałam , już mam wykonane obowiązkowe doładowania ,
czyli teraz tylko sobie doładuje i na jakiś czas spokój .
Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź ,
już się bałam że muszę jednak przejść na kartę gdzie jakoś te oferty mnie nie przekonują
ODPOWIEDZ