Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

lokaran,

zgodnie z regulaminem:
2. Do czwartego doładowania Abonent dostaje Bonus w postaci 100% kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich doładowań. Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin. O przyznaniu Bonusu Abonent zostanie poinformowany wiadomością tekstową SMS. Opłata za Bonus jest zawarta w cenie czwartego doładowania. Za przyznany Bonus nie będzie pobierana dodatkowa opłata.
Gdyby dodatkowa kwota nie dotarła, to informacje jak złożyć reklamację znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
plusik7
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2018, o 20:54

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: plusik7 »

Dzień dobry,

czy jest możliwość przejścia z taryfy "Ja Plus na Kartę I" na "Nowy Plush" *147*23#
a następnie włączenie promocji
"Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu" *136*11*07#
?

Jaka część z pakietu 10 GB w tej promocji jest do wykorzystania w roamingu w UE?

Czy później ewentualnie jest możliwość przejścia z tej taryfy ("Nowy Plush") z powrotem na
"Ja Plus na Kartę I": *147*25#
i włączenie promocji
"Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB" *136*11*23#
?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: sl@w_es »

@ plusik7,

1) Przejście Ja + na Kartę I --> Nowy Plush - TAK
2) Aktywacja promocji Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu *136*11*07# - TAK
3) Pakiet 10 GB - do wykorzystania w Unii 1,7 GB
4) Zmiana taryfy Nowy Plush --> Ja + na Kartę I - TAK (na obecną chwilę)
5) Aktywacja promocji Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB *136*11*23# - TAK
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
lokaran
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2017, o 12:39

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: lokaran »

Joanna_Plus pisze:lokaran,
Gdyby dodatkowa kwota nie dotarła, to informacje jak złożyć reklamację znajdziesz tutaj.
Dziękuję za okazaną pomoc :-)
Reklamacje zostały złożone pod numerami: #95990 i #95995.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

lokaran,
lokaran pisze:Reklamacje zostały złożone pod numerami: #95990 i #95995.
Przekazałam sprawę dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Foxiur
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2014, o 18:07

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Foxiur »

Dzień dobry!

Właśnie kończy mi się umowa w Plus mix (zrealizowałem wszystkie doładowania) i chciałbym przenieść się do Plush na kartę. Jak wygląda taka operacja krok po kroku? Czy muszę dokonać jej w salonie? Czy zgromadzone przeze mnie środki na koncie plus przepadną?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Michał
cehxurubi
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 23 sie 2017, o 20:15

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: cehxurubi »

Najpierw trzeba przejść na kartę, a później zmienić taryfę na Plush. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... 0abonament
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Foxiur,
Foxiur pisze:Jak wygląda taka operacja krok po kroku?
Migracji do oferty Plus na Kartę dokonasz w następujący sposób:
W celu zmiany taryfy wyślij SMS o treści PNK pod bezpłatny numer 2699. Zmiana taryfy nastąpi po 7 dniach od daty wysłania SMS. O zmianie zostaniesz powiadomiony SMS.
https://bok.plus.pl/system/templates/se ... Query=2699

Zmiana nastąpi do taryfy Plus Elastyczna na Kartę. Informacje o tym planie cenowym znajdziesz na tej stronie oraz w naszym FAQ.
Oczywiście środki, które posiadasz aktualnie na koncie - pozostają.
Foxiur pisze:chciałbym przenieść się do Plush na kartę.
Jeżeli interesuję Cię oferta naszego Misia ;-), to następnie możesz skorzystać z jego usług i zmigrować do taryfy Nowy Plush. Zmiany dokonasz kodem: *147*23# - koszt: 5 zł. Promocje i pakiety dostępne w tej ofercie, znajdziesz w forumowym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Foxiur
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2014, o 18:07

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Foxiur »

Joanna_Plus i cehxurubi

Wielkie dzięki! :)
conradol
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 13:23

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: conradol »

Witam.

Mam problem z aktywacją pakietu za 25zł w Nowym Plushu. Jest on zawieszony pomimo posiadania środków na koncie. Poniżej szczegółowe informacje:

03 czerwca dostałem SMS: W dniu 05.06.2018 promocja Internet, Rozmowy, SMS/MMS bez limitu zostanie uruchomiona na 30 dni oraz zostanie pobrana opłata.

05 czerwca dostałem SMS: Promocja Internet, Rozmowy, SMS/MMS bez limitu nie została aktywowana z powodu niewystarczających środków na koncie. Doładuj konto i korzystaj z pakietu.

Po wpisaniu kodów otrzymuję informacje:
*100# - Aktualny stan konta dla numeru *** :29,14 PLN. Konto ważne do dnia 06-12-2018 21:12

*121# - Aktywne pakiety: 30 bezpłatnych wizytówek (30 SMS)

*136# - Aktywne promocje: Internet, Rozmowy, SMS/MMS bez limitu (zawieszona), Plush Rok Ważności Konta - znacznik 06-12-2018, Rabat Video 30 dni.

*147# - Aktywna taryfa to Nowy Plush

I pytanie o inną kwestię: co się stanie, jeśli zastosuję ten kod: Włącz promocję, dzięki której będziesz zgarniać darmowe Gigsy po doładowaniu kodem *136*11*01#? Czy będzie kolidował z moim pakietem i kiedy go wpisać, by aktywować dodatkowe GB.
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Plush »

conradol pisze:I pytanie o inną kwestię: co się stanie, jeśli zastosuję ten kod: Włącz promocję, dzięki której będziesz zgarniać darmowe Gigsy po doładowaniu kodem *136*11*01#? Czy będzie kolidował z moim pakietem i kiedy go wpisać, by aktywować dodatkowe GB.
Tak, te promocje wzajemnie się wykluczają.
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj conradol,
conradol pisze:05 czerwca dostałem SMS: Promocja Internet, Rozmowy, SMS/MMS bez limitu nie została aktywowana z powodu niewystarczających środków na koncie.
Jeżeli promocja nie została wznowiona po zasileniu konta, a nadal zechcesz z niej korzystać, to proponuję dokonać jej dezaktywacji, a następnie ponownej aktywacji:
- wyłączenie: *136*00*07#;
- włączenie: *136*11*07#.

Ważne: jeżeli na koncie numeru nie ma innego pakietu internetowego, pamiętaj koniecznie o wyłączeniu transmisji danych.
conradol pisze: I pytanie o inną kwestię: co się stanie, jeśli zastosuję ten kod: Włącz promocję, dzięki której będziesz zgarniać darmowe Gigsy po doładowaniu kodem *136*11*01#? Czy będzie kolidował z moim pakietem i kiedy go wpisać, by aktywować dodatkowe GB.
Powyższa promocja nie łączy się z usługą Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu. Jeżeli chciałbyś korzystać z Plush Internet Promo BS, to należy dezaktywować wspomnianą wcześniej promocję. Plush Internet Promo BS, możesz połączyć z Rozmowy bez limitu lub Rozmowy, SMS, MMS bez limitu.

Zestawienie wszystkich pakietów i promocji dla tej taryfy, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomcio32
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2018, o 21:24

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: tomcio32 »

Witam.
2 dni temu aktywowałem w salonie przy asyście pracownika sieci Plus taryfę Nowy Plush. Doładowałem konto kwotą 30pln. Wpisywałem kody ussd zgodnie z instrukcjami pracownika oddziału. Miałem otrzymać nielimitowane rozmowy/sms/mms oraz 10gb pakietu. Ku mojemu zdziwieniu dziś otrzymałem sms z info o niskim saldzie. Po zainstalowaniu aplikacji Plus okazało się, że 5pln zostało wykorzystane na transfer danych ok 30mb. Żadnego pakietu 10gb nie otrzymałem. Nie mogę w ogóle korzystać z internetu za który zapłaciłem. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj tomcio32,
tomcio32 pisze:Wpisywałem kody ussd zgodnie z instrukcjami pracownika oddziału.
Napisz proszę jaki kod został wpisany i jaki komunikat pojawił się po jego użyciu.
Podaj również informacje zwrotne, które pojawią się pod kodami: *121#, *136#, *147#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomcio32
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2018, o 21:24

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: tomcio32 »

*121# - Aktywne pakiety 30 bezpłatnych wizytówek (30sms)
*136# - Aktywane promocje: Rozmowy, sms/mms bez limitu, plush rok ważności konta, rok ważności konta w plushu, rabat video 30 dni
*147# - aktywna taryfa to Nowy Plush

Nie pamiętam jaki kod został wpisany, jednak komunikat sms to: Promocja Rozmowy, SMS/MMS bez limitu została włączona. Pozdawiamy. Po przeczytaniu FAQ obstawiam, że został mi podyktowany kod na złą promocją, tą bez 10gb :( . Nie rozumiem dlaczego istnieje promocja za taką samą kwotę bez internetu i pracownicy wciskają ją klientom, wprowadzając w błąd. Czy mogę zmienić taryfę jeszcze w tym miesiącu, nie doładowują konta?
ODPOWIEDZ