Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Ewa_z
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 cze 2018, o 16:39

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ewa_z »

Ewa_z pisze:Dzisiaj przedłużyłem umowę,
na jaką kwotę został zawarty aneks do umowy? Czy otrzymałaś już wiadomość SMS z informacją o wejściu w życie nowej umowy?[/quote]

Sprawa już została wyjaśniona. Rozumiem, ze mix plus x to tylko doładowania kontraktowe? Nie ma możliwości zamienienia je na cykliczne?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ron »

Ewa_z pisze:Rozumiem, ze mix plus x to tylko doładowania kontraktowe? Nie ma możliwości zamienienia je na cykliczne?
Chodzi Ci o doładowania ?? Jakie cykliczne ?? Podpisałaś umowę na ilość doładowań. :->
wlodarek1
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 gru 2013, o 18:54

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: wlodarek1 »

Możesz tylko wykonywać kontraktowe doładowania w równych 30 dniowych odstępach czasu


Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ron »

Nie musi być w równych. Doładowania można dokonać częściej niż raz na 30 dni. Wtedy umowa ulega skróceniu (ilość doładowań), a okresy ważności konta sumują się, tak samo pakiety i ich okresy ważności po każdym doładowaniu częściej niż co 30 dni sumują się. Mowa o nowej taryfie MIX X.
Abonent zobowiązany jest do dokonania ... Zasileń konta („Obowiązkowa liczba Zasileń”) kwotą minimalną wybraną w trakcie zawierania Umowy
Ewa_z
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2018, o 16:39

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ewa_z »

Tylko wcześniej miałam tak, ze doladowalam sobie konto i te środki były na koncie, a jak przychodził np 25 to z automatu pobierało mi środki cyklicznie co 30 dni. Mogłam sobie doładować konto np 3 miesiące do przodu i środki te znajdowały się na koncie. Teraz w mix X z tego co zrozumiałam są doładowania tylko kontraktowe i z automatu mi pobiera pieniądze do następnego okresu doładowanie czyt. Następny miesiąc. Czy mogę to zmienić tak jak miałam to dotychczas?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ron »

Niestety w nowej taryfie MIX X, opłata za pakiet kontraktowy jest pobierana z każdego doładowania kontraktowego Kwotą minimalną lub wyższą i nie można pakietu dezaktywować.

Można natomiast doładować mniejszymi kwotami niż pakiet kontraktowy, aby środki pozostały na koncie i aktywować dodatkowe pakiety GB.
Ważne:
Suma poszczególnych doładowań (np. 3x10zł) nie stanowi Kwoty minimalnej (np. 30zł) i nie powoduje zmniejszenia Obowiązkowej liczby Zasileń.


Nowa oferta jest lepsza pod względem sumowania się pakietów kompletnych (kontraktowych) i ich ważności. ;-)
Ewa_z
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2018, o 16:39

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ewa_z »

Dla kogo lepsza to lepsza.. pytanie za 100 punktów jeśli rozwiąże nową umowę to zalicza mi dotychczasowe doładowania? Najwyższy czas pożegnać się z plusem
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ron »

Jeśli nie zostały wykonane wszystkie zasilenia określone w umowie, to po dezaktywacji dostaniesz notę obciążeniową z proporcjonalnie wyliczoną wysokością kary umownej.
Ewa_z
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2018, o 16:39

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ewa_z »

Nic nie dostanę bo mam prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni także nie nabijaj nikogo w butelkę żeby zostać przy marnym plusie
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ron »

Ewa_z pisze:Nic nie dostanę bo mam prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni także nie nabijaj nikogo w butelkę żeby zostać przy marnym plusie
To wypada napisać, że przedłużenie nastąpiło na odległość :-D Tak, zgadza się masz 14 dni na odstąpienie jeśli umowa została przedłużona przez internet lub telefonicznie :->
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Ewa_z,
Ewa_z pisze:Czy mogę to zmienić tak jak miałam to dotychczas?
W trakcie trwania umowy Pakiety kompletne nie mogą zostać dezaktywowane.
Ewa_z pisze:pytanie za 100 punktów jeśli rozwiąże nową umowę to zalicza mi dotychczasowe doładowania?
Co masz konkretnie na myśli? Wcześniejsza umowa nie została w pełni zakończona?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Przemo9826
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2014, o 00:06

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Przemo9826 »

Witam.
Kiedy w ofercie przedłużenia kanałem internetowym, będą dostępne telefony marki Sony? Czy wieloletni klient, może wynegocjować coś więcej ponad to co jest podane na stronie? Mam na myśli np. mniejszą kwotę za telefon przy doładowaniach kwotą 50 zł. Droga specjalistko, jeśli mam przekazać dane przez formularz, ma zadzwonić konsultant i wyrecytować to z czym już dawno zapoznałem się na stronie, to szkoda mojego i konsultanta czasu ;) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Przemo9826,
Przemo9826 pisze:Kiedy w ofercie przedłużenia kanałem internetowym, będą dostępne telefony marki Sony?
Oferta sprzętowa dynamicznie się zmienia i możliwe, że wkrótce pojawią się nowe modele telefonów. Czy pytasz o jakiś konkretny aparat?

Warunki nowej umowy może przedstawić Ci nasz konsultant DUK. Jeśli chciałbyś, abym zleciła jego kontakt, podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl. W temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika. Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Artur55
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 sie 2018, o 16:44

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Artur55 »

Witam.
Posiadam taryfę JA + MIX na kartę, wypełniłem wszystkie zasilenia, umowa kończy się pod koniec sierpnia. Mam pytanie, na jakiej taryfie będę jak będę zasilał konto po 30 zł miesięcznie, tak jak do tej pory.
Czy obecna taryfa będzie nadal aktualna i będą takie same warunki ja na taryfie? Proszę o szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Artur55,
- jeśli po ostatnim kontraktowym zasileniu doładujesz konto za minimum 5 zł, to przejdziesz na tzw. Pokontraktowy System Zasileń. Taryfa jednak zostanie ta sama. Pokontraktowy System Zasileń polega na tym, że przy doładowaniu konta obowiązywały będą zasady jak w zwykłym numerze na kartę. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ