ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
michaelpol
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sie 2013, o 18:52

ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: michaelpol »

Witam.
Chciałbym zmienić taryfę z Twój profil na taryfę Plus na kartę więcej w plusie z opcją 29 gr za całą rozmowę. I tu kieruję swoje pytanie. Czy w takiej opcji jest włączone naliczanie sekundowe, jeśli rozmowa trwa tylko kilkanaście sekund, czy stawkę 29 gr. płaci się bez względu na to ile trwa rozmowa ?
Jakie są późniejsze stawki jeśli nie doładuje się w odpowiednim czasie konta po upływie 30 dni do plusa oraz wszystkich sieci ?
Pytam dlatego, że doładowuje konto zwykle za 50 zł i starcza mi to na 2 miesiące. W taryfie twój profil dostawałem 240 minut do Plusa na 3 miesiące. Tutaj rozumiem, że obojętnie jak w tej nowej taryfie doładuje to i tak opcja będzie aktywna tylko przez 30 dni ? (oczywiście za min. 30 zł) i później jeśli przestanie być to 29 gr za całą rozmowę aktywne to muszę koniecznie znowu doładować konto, mimo że wcześniej zrobiłem to za 50 zł ? I wtedy, za jaką minimalną kwotę muszę to zrobić ?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że mój post jest w miarę zrozumiały
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: ekdar »

michaelpol pisze:Witam.
Chciałbym zmienić taryfę z Twój profil na taryfę Plus na kartę więcej w plusie z opcją 29 gr za całą rozmowę. I tu kieruję swoje pytanie. Czy w takiej opcji jest włączone naliczanie sekundowe, jeśli rozmowa trwa tylko kilkanaście sekund, czy stawkę 29 gr. płaci się bez względu na to ile trwa rozmowa ?
Jakie są późniejsze stawki jeśli nie doładuje się w odpowiednim czasie konta po upływie 30 dni do plusa oraz wszystkich sieci ?
Pytam dlatego, że doładowuje konto zwykle za 50 zł i starcza mi to na 2 miesiące. W taryfie twój profil dostawałem 240 minut do Plusa na 3 miesiące. Tutaj rozumiem, że obojętnie jak w tej nowej taryfie doładuje to i tak opcja będzie aktywna tylko przez 30 dni ? (oczywiście za min. 30 zł) i później jeśli przestanie być to 29 gr za całą rozmowę aktywne to muszę koniecznie znowu doładować konto, mimo że wcześniej zrobiłem to za 50 zł ? I wtedy, za jaką minimalną kwotę muszę to zrobić ?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że mój post jest w miarę zrozumiały
29gr jest za cala rozmowe bez roznicy czy trwa 1sekunde czy 1godz. wlaczenie kosztuje 1.5zl jednorazowo i usluga nie wylacza sie po 30dniach . jest aktywna caly czas az sam jej nie wylaczysz lub plus jej nie odwola ;-)
w tej taryfie na 30 dni po doladowaniu kwota za minimum 50zl dostajesz nielimitowane polaczenia i smsy w plusie.
michaelpol
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2013, o 18:52

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: michaelpol »

a czy można później do tej taryfy z opcją 29 gr za całą rozmowę aktywować również 600 smsów do plusa za 6 zł ?
Jeśli tak, to jakim kodem ?
Próbowałem aktywować z tego linku:
http://www.plus.pl/indywidualna/mixplus ... MSWPlusie/

to po uruchomieniu kodu, zamiast smsów uruchomił mi się, jakiś pakiet internetowy 300 mb :/
Ta strona internetowa jest strasznie nieczytelna.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: pepcia2 »

Ale w taryfach wiecej nie ma tych pakietów. Piszecie o ofertach które są w taryfie plus na kartę ( tej starej )
Jaką masz taryfę? *147#
Jeśli zmieniłeś już na tą więcej, nie wrócisz już do żadnej starej ;-)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2013, o 20:55 przez pepcia2, łącznie zmieniany 1 raz.
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: ekdar »

no jak nie jak tak ;-) 29gr jest. chyba ze znowu cos zle czytam ;-)
http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... lusie.html
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: pepcia2 »

Rzeczywiście można ją włączyć, jednak jeśli kolega nie zmienił jeszcze taryfy to lepsza ta stara. Chyba wogóle o nią chodzi.
michaelpol
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2013, o 18:52

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: michaelpol »

No właśnie zmieniłem taryfę na nowa wiecej w plusie z opcja za 29 gr i potrzebuje jeszcze pakiet na, jakies smsy w plusie. Cz jest taka mozliwosc w tej taryfie ? ( Aktwna taryfa to PNK w Sieci)
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: pepcia2 »

Nie. To właśnie mają do siebie te nowe taryfy, że pakietów dodatkowych nie ma.
Tu są opisane te taryfy http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... entem.html
A tu usługi obniżające koszty w nich http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... datki.html
michaelpol
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2013, o 18:52

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: michaelpol »

No to widzę, że zrobiłem teraz ogromny błąd. Wcześniej miałem 240 min w ramach doładowania za 50 zł i 600 smsów za 6 zł do plusa, a teraz 29 min za całą rozmowę i nic poza tym... Czy można jakoś teraz z tego zrezygnować ? Chciałbymn znowu mieć tanio do plusa i, jakiś pakiet smsów. Nie interesuje mnie taryfa więcej internetu i SMS-ów, bo co z tego że będę miał 1000 smsów, skoro będę musiał systematycznie doładowywać konto co miesiąc, żeby je zachować i mieć rozmowy do plusa za 29 gr/min. Ze strony plusa, jak zwykle nic nie wynika. Polak, mądry po szkodzie :/
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: pepcia2 »

Teraz to tylko czekać na nowe taryfy, bądź jakieś uzupełnienie do tych więcej ( co nie wiadomo czy nastąpi )
Albo zaopatrzenie się w nowy starter ze starą taryfą ;-)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: Ewa_Plus »

michaelpol
- w taryfie PnK więcej w Plusie możesz uruchomić obie usługi jednocześnie:
- Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie
- 29 gr za rozmowę w Plusie
Jeśli potem zasilisz konto za 50 zł, to przez pierwsze 30 dni masz darmowe i SMS-y i rozmowy z Plusem, a przez pozostałe dni będziesz miał stawkę 29 gr za całe połączenie, aż do czasu gdy znowu doładujesz konto.

Pakietów SMS w tej taryfie nie ma. Możesz jednak wyrazić zgodę na komunikacje marketingową, dzięki czemu za jakiś czas będziesz miał możliwość właczenia dodatkowych promocji na pakiety minut, czy SMS, które nie sa dostępne w standardowej ofercie. Więcej informacji na temat zgody, znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michaelpol
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2013, o 18:52

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: michaelpol »

Ewa_Plus pisze:michaelpol
- w taryfie PnK więcej w Plusie możesz uruchomić obie usługi jednocześnie:
- Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie
- 29 gr za rozmowę w Plusie
Jeśli potem zasilisz konto za 50 zł, to przez pierwsze 30 dni masz darmowe i SMS-y i rozmowy z Plusem, a przez pozostałe dni będziesz miał stawkę 29 gr za całe połączenie, aż do czasu gdy znowu doładujesz konto.

Pakietów SMS w tej taryfie nie ma. Możesz jednak wyrazić zgodę na komunikacje marketingową, dzięki czemu za jakiś czas będziesz miał możliwość właczenia dodatkowych promocji na pakiety minut, czy SMS, które nie sa dostępne w standardowej ofercie. Więcej informacji na temat zgody, znajdziesz tutaj.
No rozumiem, tylko że niestety najpierw musiałem zasilić konto ze względu na to, że nie miałem już żadnych środków na koncie na zmiane taryfy, a jak już to zrobiłem i aktywowałem kod limitowane rozmowy i smsy w Plusie to okazało sie, że muszę ponownie zasilić konto za min. 50 zł. No nic będę musiał się, jakoś przez ten miesiąc przemęczyć z tym co mam, mimo że wysyłam dosyć sporo smsów (200-300 miesięcznie), bo nawet nie ma co dzwonić do biura obsługi klienta. Stracę tylko pieniądze za połączenie, w zamian za poradę o ponowne zasilenie konta.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: Ewa_Plus »

No niestety tak już jest w tej ofercie, że tylko doładowanie uaktywnia promocję. Konsultanci nie mają aż takiej "władzy" :-(
Spróuj może z tą zgodą na komunikację marketingową. Co jakiś czas do osób, które ją wyraziły wysyłane są specjalne kampanie z dodatowymi ofertami na pkaiety lub inne usługi. Zawsze taką zgodę można potem łatwo odwołać, to nic nie kosztuje :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michaelpol
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2013, o 18:52

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: michaelpol »

Ewa_Plus pisze:No niestety tak już jest w tej ofercie, że tylko doładowanie uaktywnia promocję. Konsultanci nie mają aż takiej "władzy" :-(
Spróuj może z tą zgodą na komunikację marketingową. Co jakiś czas do osób, które ją wyraziły wysyłane są specjalne kampanie z dodatowymi ofertami na pkaiety lub inne usługi. Zawsze taką zgodę można potem łatwo odwołać, to nic nie kosztuje :)
Bardzo kiepskie rozwiązanie z tymi doładowaniami. Klient powinien w każdej chwili mieć możliwość zmiany opcji na tą, która aktualnie go interesuje za pomocą kodu i uiszczenia za nią opłaty lub możliwością powrotu do starej taryfy, a nie dzięki doładowaniu i to za kwotę min. 50 zł żeby dana opcja w taryfie działa na 30 dni. Jest to bardzo niepoważne.
Doładowałem wczoraj konto za 50 zł, a dzisiaj mam już 30 zł nie dzwoniąc, ani nie pisząc przez ten czas do nikogo ( Koszt zmiany taryfy, włączenie opcji 29 gr. za całą rozmowę, pakiet internetowy 300 mb, którego sobie nie życzyłem oraz 3 próby dodzwonienia się do konsultanta, oczywiście nieudane) Jeszcze jesteście na tyle bezczelni, że daliście ten sam kod do internetu 300 mb, w którym wcześniej można było uruchomić pakiet 600 smsów, w efekcie zapłaciłem i aktywowałem coś czego w ogóle nie chciałem. Pora przejść do Play. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE pytanie

Post autor: Ewa_Plus »

michaelpol - kody czasami się powtarzają w różnych taryfach, to fakt, ale zawsze na stronie z opisem danej usługi jest informacja, jakiej taryfie jest ona dedykowana.
Jeśli nie potrzebujesz pakietu 300 MB, to sugeruję jego wyłączenie kodem: *121*00*01# - inaczej po 30 dniach Ci się odnowi, a z konta zostanie ściągnięta opłata za niego.

Możesz oczywiście złożyć rekalamcję, ale prawde mówiąc, to wszystko tu zadziałało tak jak było opisane, a więc prawidłowo.
Sposób składania reklamacji opisany jest tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ