Turcja - koszt połączeń

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
robjer
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:02

Turcja - koszt połączeń

Post autor: robjer »

Witam, proszę o informację czy obecna promocja rozmów roamingowych w UE obejmuje również Turcję? Dzisiaj otrzymałem informację w salonie, że aktywując tę promocję będę mógł z niej korzystać również w Turcji a nie jest ona przecież krajem UE. Jeżeli nie, to proszę o informację w jaki sposób można obniżyć koszt połączeń z Turcji do Polski?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Turcja - koszt połączeń

Post autor: Magda_Plus »

Przykro mi, ale wprowadzono Cię w błąd. Turcja nie jest w UE, zatem połączenia będą droższe, zgodnie z cennikiem Twojej taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mieciutka_au
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2018, o 11:25

Re: Turcja - koszt połączeń

Post autor: Mieciutka_au »

Witam,

Mam również problem jak to jest z tymi połączeniami i pakietem Internetowym do Polski z Turcji. Gdzieś rzuciło mi się w oczy ostatnio, że mimo iż Turcja nie należy do UE jest jedynym z wyjątków, który również ma obniżone koszty. Inne źródło mówiło wręcz przeciwnie za min połączenia 6zł. Jak to jest?

Wybieram się do Turcji na wakacje.
Proszę o podanie ewentuanie kodów - pakietów które mogę uruchomić dla swojej taryfy Mix X by maksymalnie obniżyć koszty jakie niosą za sobą połączenia, a także transmisja danych.

Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Turcja - koszt połączeń

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Mieciutka_au,

w Turcji nie działa zasada "Roam Like At Home", tym samym w przypadku tego kraju będą obowiązywać Cię stawki cennikowe.
Mieciutka_au pisze:Proszę o podanie ewentuanie kodów - pakietów które mogę uruchomić dla swojej taryfy Mix X by maksymalnie obniżyć koszty jakie niosą za sobą połączenia, a także transmisja danych
Koszty możesz obniżyć na połączenia internetowe. Szczegóły tutaj.

Pamiętaj przed wyjazdem o aktywacji roamingu. Więcej informacji na tej stronie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ