Z MixPlus do Plus na kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
milka_93
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 cze 2013, o 22:44

Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: milka_93 »

Witam,
przy próbie zmiany taryfy z Pokontraktowy MixPlus na Plus na kartę wyświetla się komunikat "usługa chwilowo niedostępna". Na stronie Plusa wyczytalam, że po wykonaniu wszystkich obowiązkowych zasileń można zmienić taryfę. I teraz już nie wiem czy da się zmienić taryfę czy nie.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Odp: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: pepcia2 »

Możesz zmienić ale tylko na taryfę Więcej w sieci. Lepsza ta co masz :smile:
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Magda_Plus »

milka_93 - możesz zmienić taryfę na Plus na Kartę Więcej. Wyślij SMS-a o treści: PNK pod numer 2699.
SMS jest bezpłatny, a zmiana nastąpi po 7 dniach od momentu wysłania zlecenia i zostanie potwierdzona za pomocą wiadomości SMS. W tym czasie, proszę utrzymuj konto w okresie ważności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
milka_93
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2013, o 22:44

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: milka_93 »

Dziękuje bardzo za pomoc.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Magda_Plus »

Nie ma sprawy :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
anika
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:46

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: anika »

na stronie plusa jest info że z mixa można zmienić na plus na kartę. do tego czytam "Zachowujesz wszystkie środki pieniężne zgromadzone do tej pory na swoim koncie.
Szczegóły w regulaminie promocji."
czyli, jeżeli wykorzystałam wszystkie doładowania mixPlus, a na koncie zostało mi 70zł, mogę spokojnie przejść do pl na kartę i te pieniądze nadal na koncie zostaną, prawda?
a jak wygląda sprawa z ważnością konta? jezeli mam obecniemix i ważność do końca października, to ta sama ważność zostanie po tym, jak przejdę na kartę?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Jrv »

anika pisze:na stronie plusa jest info że z mixa można zmienić na plus na kartę. do tego czytam "Zachowujesz wszystkie środki pieniężne zgromadzone do tej pory na swoim koncie.
Szczegóły w regulaminie promocji."
czyli, jeżeli wykorzystałam wszystkie doładowania mixPlus, a na koncie zostało mi 70zł, mogę spokojnie przejść do pl na kartę i te pieniądze nadal na koncie zostaną, prawda?
a jak wygląda sprawa z ważnością konta? jezeli mam obecniemix i ważność do końca października, to ta sama ważność zostanie po tym, jak przejdę na kartę?
Tak, tak, tak i tak.

Środki i ważność konta nie ulegną zmianie. Inna sprawa z pakietami i usługami - to co nie występuje w obu taryfach jednocześnie zostanie wyłączone... czyli wszystko o ile mnie pamięć nie myli :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: pepcia2 »

Tylko pamiętaj, że możesz przejść tylko na taryfy więcej. Nie przejdziesz na żadną starą taryfę, na Plus na Kartę tez nie. Zanim zmienisz poczytaj o tych więcej ;-)
anika
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:46

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: anika »

dobrze. więc teraz idziemy dalej. zapytam tu przy okazji.
jak już bede miec ten plus na kartę i zechcę zmienić taryfe na 'plus na karte wiecej przez rok". to czy nadal kasa na koncie zostanie, a zmieni sie waznosc konta, czy jak... ktoś zna szczegóły?
anika
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:46

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: anika »

pepcia2 pisze:Tylko pamiętaj, że możesz przejść tylko na taryfy więcej. Nie przejdziesz na żadną starą taryfę, na Plus na Kartę tez nie. Zanim zmienisz poczytaj o tych więcej ;-)
wiem ;) http://www.plus.pl/indywidualna/mixplus ... saNaKarte/
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: pepcia2 »

anika pisze:dobrze. więc teraz idziemy dalej. zapytam tu przy okazji.
jak już bede miec ten plus na kartę i zechcę zmienić taryfe na 'plus na karte wiecej przez rok". to czy nadal kasa na koncie zostanie, a zmieni sie waznosc konta, czy jak... ktoś zna szczegóły?
Po przejściu z PNK więcej w Plusie na PNK więcej przez Rok kasa zostaje, ale jeśli będziesz chciała rok ważności to po wbiciu kodu musisz zasilić za nim.5zł ;-)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Jrv »

Generalnie, żadna zmiana taryfy nie spowoduje ubycia środków z konta - za wyjątkiem samej opłaty przewidzianej przy zmianie taryfy (max 3zł).
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
anika
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:46

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: anika »

ok. dzieki za pomoc.
juggler
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2013, o 13:01

zmiana na simplus

Post autor: juggler »

witam
mam mixa i skończyła mi się umowa(36 doładowań).
chce pozostać za swoim numerem ale zmienić taryfę na simpuls dlatego ze nie wykorzystywałem doładowań i kumulowały mi się pieniądze na koncie.
tak więc w salonie powiedzieli mi żebym wpisał kod *147*16# i zmienię taryfę. niestety nie działa, dostaję za każdym razem taką informację: "unable to process the request. please contact BOK".
nie mam pojęcia co to jest bok.

w czym tu może być problem? co robić? iść jeszcze raz do salonu?
Ostatnio zmieniony 24 paź 2013, o 13:35 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: zmiana na simplus

Post autor: pepcia2 »

Z mixa możesz przejść tylko na nowe taryfy więcej. Nie wrócisz do żadnej starszej.
Którego mix-a miałeś? Może lepiej zostać na pokontraktowym systemie zasileń z wszystkimi dotychczasowymi usługami ;-)

Tu opis jak przejść na kartę http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... saNaKarte/
ODPOWIEDZ