Plus Kazam 5.5

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

przednia kamera VGA. Aparat: 5Mpix.
ekdar pisze:
test moze i kazama 5 ale opis to juz od kazama 4 :-P
Wymiary podane dla modelu 4.0.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: ekdar »

nie chodzilo mi o matryce aparatow tylko jak tylnia kamera nagrywa wideo.:
tak jak podaje plus w VGA ,
czy tak jak na stronie producenta w HD?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

potwierdzimy i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
torlof1990
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2013, o 11:51

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: torlof1990 »

512MB Ram, potwierdzam, zabójstwo.O ile w menu "jakoś" to będzie działać, to nie poszaleją dzieciaki chcacy grać na tym :D od razu najlepiej kupić folie na ekran i etui, bo wieje plastikiem :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,
ekdar pisze:na stronie producenta jest ze nagrywaja w hd a w plusie ze w vga.., to jak to w koncu jest?
Potwierdzam informacje z tego testu: https://www.youtube.com/watch?v=--8lgPk39Os.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:ekdar,
ekdar pisze:na stronie producenta jest ze nagrywaja w hd a w plusie ze w vga.., to jak to w koncu jest?
Potwierdzam informacje z tego testu: https://www.youtube.com/watch?v=--8lgPk39Os.
czyli co? kazam podaje nie prawdziwe informacje czy dla plusa jest okrojona wersja?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

sprzedawane przez nas telefony, mają parametry podane we wcześniejszych postach i zaprezentowane w teście. Pytanie o dane zamieszczone na stronie http://www.kazam.mobi/ skieruj proszę do producenta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jevels
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2014, o 17:13

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Jevels »

Mam dwa pytania.

1 - Kiedy pojawi się aktualizacja w Kazam 5,5, bo ponoć pojawiła się w Kazam 4?
2 - Czy ktoś miał problemy w Kazam z kartą SD? Chodzi mi o to, że niby jest wszystko ok, odczytuje ją, ale co jakiś czas tak jakby ją sam odłączał i zaraz sam z powrotem podłączał i wyskakuje komunikat "Karta pamięci gotowa. Czy chcesz zmienić domyślną pamięć zapisu na kartę pamięci? " No i wybór tak albo anuluj.
Zmieniam na kartę pamięci i jest ok przez parę minut, a później to samo. A wtedy najwięcej wkurza, bo na karcie mam dźwięki ustawione i to się resetuje do ustawień fabrycznych.

Specjalnie kupiłem inną lepszą kartę SD, ale to nie pomogło.

Jak ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc, bo nie wiem czy mi się serwis nie kłania?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Joanna_Plus »

Jevels,
Jevels pisze:1 - Kiedy pojawi się aktualizacja w Kazam 5,5, bo ponoć pojawiła się w Kazam 4?
Spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.
Jevels pisze:2 - Czy ktoś miał problemy w Kazam z kartą SD? Chodzi mi o to, że niby jest wszystko ok, odczytuje ją, ale co jakiś czas tak jakby ją sam odłączał i zaraz sam z powrotem podłączał i wyskakuje komunikat "Karta pamięci gotowa. Czy chcesz zmienić domyślną pamięć zapisu na kartę pamięci? " No i wybór tak albo anuluj.
Zmieniam na kartę pamięci i jest ok przez parę minut, a później to samo. A wtedy najwięcej wkurza, bo na karcie mam dźwięki ustawione i to się resetuje do ustawień fabrycznych.
Szczerze, to nie spotkaliśmy się z taką sytuacją. Aktualnie testuję Kazama 4 i karta działa bezproblemowo.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kusy123
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2014, o 10:48

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: kusy123 »

Jak w tym telefonie zmienic domysle zapisywanie plikow pobranych z internatu aby zapisywyały sie na karte pamieci a nie na telefon. Dodam ze w ustawienich mam zaznaczone domysle zapisywanie w karcie pamieci. A w przegladarce chrome nigdzie nie moge znaleźc funkcji odpowiedzialnej za zapisywanie plików.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Krzysiek_Plus »

kusy123, Google Chrome zapisuje domyślne w pamięci telefonu i nie ma możliwości zmian lokalizacji zapisu.

Standardowa przeglądarka (oznaczona Plus.pl) pobrane pliki zapisuje na karcie pamięci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Joanna_Plus »

Jevels,
Jevels pisze:1 - Kiedy pojawi się aktualizacja w Kazam 5,5, bo ponoć pojawiła się w Kazam 4?
Joanna_Plus pisze:Spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.
Aktualizacja ma zostać udostępniona w lutym. Najprawdopodobniej druga połowa miesiąca.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jevels
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2014, o 17:13

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Jevels »

Joanna_Plus pisze:Jevels,
Jevels pisze:1 - Kiedy pojawi się aktualizacja w Kazam 5,5, bo ponoć pojawiła się w Kazam 4?
Joanna_Plus pisze:Spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.
Aktualizacja ma zostać udostępniona w lutym. Najprawdopodobniej druga połowa miesiąca.
Dziękuję za odpowiedz może aktualizacja rozwiąże mój wcześniejszy problem z karta pamięci sd co wcześniej opisywałem.

Pozdrawiam.
mizi1989
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2014, o 10:09

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: mizi1989 »

Witam
Od niedawna jestem posiadaczem Kazam Trooper X5.5 jestem z niego bardzo zadowolony.
Lecz gdy chciałem go podłączyć do pc to na początku wogule go nie widział, po dniu szperania(ustawiony jako moduł debugowania usb i przesył plkików nawet w ustawieniach programistycznych jest ok) zaczął się pokazywać na monitorze, ale nie mogę przesyłać plików wyświetla się komunikat aby podłączyć dysk i tu jest moje pytanie czy jest potrzebny jakiś specjalny program, sterowniki czy z moim tel jest coś nie tak i będzie musiał iść na serwis??
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Plus Kazam 5.5

Post autor: Krzysiek_Plus »

mizi1989, tryb przesyłu plików pozwala na przesłanie danych między komputerem, a kartą pamięci w telefonie.

Czy w Twoim telefonie jest karta pamięci?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ