Blokada

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Sahtar
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 paź 2013, o 16:19

Blokada

Post autor: Sahtar »

Witam, zacznę bez owijania w bawełnę. Nie było mnie w kraju przez 2 miesiące i nie mogłem doładować tam konta. Kiedy wróciłem w stosie poczty przyszedł mi wezwanie do doładowania konta. Zauważyłem też że zablokowano mi połączenia przychodzące. Czy umowa z siecią została rozwiązana przez sieć plus? Chciałbym wiedzieć to bo jeśli nie to mogę jeszcze dziś doładować konto dwukrotnie. Zależy mi na tym numerze i nie chciałbym kończyć tak współpracy z Plusem. Czy jest jakieś rozwiązanie zamiast płacenia kary i likwidacje numeru? Dopiszę jeszcze że umowa kończy się w styczniu co byłoby śmieszne gdyż kara wyniesie mnie 200zl... Proszę o pilną odpowiedź.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Sahtar,

proszę skontaktuj się w tej sprawie telefonicznie z BOK. Konsultant mając wgląd w historię konta, zweryfikuje sytuacje.

Jeżeli połączenia wychodzące i przychodzące są już zablokowane, to nie będzie zapewne możliwości zasilenia konta, ale jeżeli od całkowitej blokady numeru nie minęło jeszcze 60 dni, to będzie możliwość zawarcia umowy reaktywacyjnej.

Warunek: taka umowa może być podpisana raz w trakcie trwania danego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Sahtar
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013, o 16:19

Re: Blokada

Post autor: Sahtar »

Dziękuje za radę, uczyniłem to co powiedziałeś. Bezproblemowo podpisałem umowę reaktywacyjną w salonie Plusa. Opłaciłem już obydwa wymagane doładowania. Sprawa załatwiona.

Dziękuje za pomoc :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada

Post autor: Joanna_Plus »

Sahtar,

cieszę się, że sprawę udało się pozytywnie załatwić :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sasa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2013, o 11:05

Re: Blokada

Post autor: sasa »

Witam. Mam taki problem: nie mogę wysyłać smsów do mojego chłopaka. Mogę smsować i dzwonić do innych, ale jest problem jedynie z tym jednym numerem. Mogę do niego dzwonic, on do mnie tez a także odbieram od niego wiadomści. Jedynie co, to nie mogę wysyłać smsów do tego jednego numeru. Co mam zrobić w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sasa,

przy próbie wysłania wiadomości jaki komunikat się pojawia?

Najprawdopodobniej chłopak przypadkowo dodał Twój numer do listy blokowanych numerów. Temat ten poruszaliśmy np. w tym wątku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
papajek1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2014, o 14:56

nie odbieram smsów

Post autor: papajek1 »

Witam, mam telefon nokia e66. Od kliku dni nie odbieram żadnych smsów. Mogę wysyłać smsy, dochodzą do odbiorców, jednak ja mam raport oczekuje. Co robić?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada

Post autor: Joanna_Plus »

papajek1,

prześlij proszę numer swojego telefonu przez ten formularz. Sprawdzimy wówczas czy dotrze nasza wiadomość testowa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ