[MIX PLUS] zerwanie umowy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
amdziak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:11

[MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: amdziak »

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć ile musiałbym zapłacić za zerwaniu umowy z Plus(MixPlus IV).
Ilość doładowań: 48
pozostało: 39
kwota: 60
Proszę o konkretne odpowiedzi.

Pozdrawiam
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: ekdar »

amdziak pisze:Witam.

Chciałbym się dowiedzieć ile musiałbym zapłacić za zerwaniu umowy z Plus(MixPlus IV).
Ilość doładowań: 48
pozostało: 39
kwota: 60
Proszę o konkretne odpowiedzi.

Pozdrawiam
w umowie masz kare umowna,
podziel ja przez 48,
a potem pomnóż przez 39 i bedziesz mial kwote do zaplaty.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: sl@w_es »

amdziak pisze:(...) Proszę o konkretne odpowiedzi. (...)
Dział Windykacji Należności - przed rozwiązaniem Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
amdziak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:11

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: amdziak »

No właśnie o to chodzi, że w umowie czegoś takiego nie posiadam.
Nie mogę też znaleźć tych załączników itd.
Awatar użytkownika
MarcinM
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 17 lut 2013, o 13:03

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: MarcinM »

Czy zmiany w regulaminie usług mogą być powodem do wcześniejszego zerwania umowy MixPlus?
Nie odpowiadam na PW. Zadaj mi pytanie na Forum.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: lodyga »

Co by nie było i tak się średnio opłaca...Po co podpisywałeś taką umowę??
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
MarcinM
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 17 lut 2013, o 13:03

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: MarcinM »

Umowa była podpisana dawno temu a wprowadzane zmiany w regulaminach teraz są na moją nie korzyść. Pytanie teraz, po co podpisywałem umowę nie jest znaczące. Dlatego pytam czy brak akceptacji wprowadzanych zmian w regulaminie może być podstawą do zerwania umowy?
Nie odpowiadam na PW. Zadaj mi pytanie na Forum.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj amdziak,
amdziak pisze:No właśnie o to chodzi, że w umowie czegoś takiego nie posiadam.
Nie mogę też znaleźć tych załączników itd.
W takim razie skontaktuj się telefonicznie z BOK, tam konsultant mając wgląd w Twoje konto sprawdzi te informacje i poda kwotę za wcześniejsze zerwanie warunków umowy.
MarcinM pisze:Czy zmiany w regulaminie usług mogą być powodem do wcześniejszego zerwania umowy MixPlus?
Zmiany w mechanizmie działania wybranych produktów cyklicznych (bo domyślam się, że to masz na myśli), nie są podstawą do rozwiązania kontraktu bez ponoszenia kary umownej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
MarcinM
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 17 lut 2013, o 13:03

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: MarcinM »

W takim razie nie pozostawiacie mi wyboru..bo wprowadzane zmiany nie są dla mnie korzystne. Chyba czas pomyśleć o zmianie operatora, bo zmiany jakie proponuje Plus są niestety na niekorzyść klienta.

I kolejna sprawa poruszana przez mnie nie pierwszy raz..korzystałem dość dużo z internetu w sieci Plus i po raz kolejny jestem niezadowolony z jakości świadczonych usług przez operatora (zasięg między innymi). Pracuję w Dąbrowie Górniczej, okolice Centrum i nie pierwszy raz widzę problemy z zasięgiem sieci. Nie da się korzystać z internetu (błąd połączenia, ponów próbę), nie da się nawiązać połączenia, telefon od razu odrzuca mimo że wybrany zasięg to gsm/3g a wskaźnik zasięgu pokazuje że zasięg jest. Podobna sytuacja czasami występuje w miejscu w którym mieszkam nawet mimo faktu, że w dość bliskiej okolicy są dwie stacje nadawcze Plusa..nie rozumiem takiej sytuacji ale to już nie mój problem. Jeśli się nic nie da w tej sieci to nie pozostaje nic innego jak tylko podziękować, bo w takiej sieci nic się nie da zrobić.

GG to samo "error" to przepraszam ale to mnie nie zadowala. I jest wiele takich miejsc gdzie zasięg zaczyna znikać. Dla mnie jako klienta jest to nie do zaakceptowania a kolejnych zgłoszeń nie będę wysyłał bo to nie ma sensu było ich już na tyle dużo i nic nie zrobiono z tym fantem. Pytanie co się jeszcze musi wydarzyć, aby ta sieć w końcu zaczęła myśleć o stałych klientach a nie tylko patrzeć jak przyciągnąć nowych. To co się ma to się wie, a to co można mieć to nigdy sie nie wie. Czasem jednak warto zaryzykować zmianę sieci dla lepszej jakości zasięgu i jakości usług.
Nie odpowiadam na PW. Zadaj mi pytanie na Forum.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

MarcinM,

w Dąbrowie Górniczej, tak jak i w innych rejonach Polski, prowadzona była modernizacja sieci. Prace na dwóch stacjach odbywały się np. pod koniec zeszłego miesiąca, gdzie aktualnie trwa integracja sprzętu i zasobów sieciowych. Niestety takie czynności mogą powodować utrudnienia, o których piszesz. Za wszystkie niedogodności najmocniej przepraszam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
MarcinM
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 17 lut 2013, o 13:03

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: MarcinM »

Joanna_Plus pisze:MarcinM,

w Dąbrowie Górniczej, tak jak i w innych rejonach Polski, prowadzona była modernizacja sieci. Prace na dwóch stacjach odbywały się np. pod koniec zeszłego miesiąca, gdzie aktualnie trwa integracja sprzętu i zasobów sieciowych. Niestety takie czynności mogą powodować utrudnienia, o których piszesz. Za wszystkie niedogodności najmocniej przepraszam.
Wszystko rozumiem, lecz Pani także wie że jako klient miałbym chyba prawo zerwać umowę z powodu nienależytego wykonania usług., lub jeśli usługi są wykonywane w sposób nienależyty. Trzeba mieć tego świadomość.
Nie odpowiadam na PW. Zadaj mi pytanie na Forum.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
deepdj
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 11:22

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: deepdj »

Witam, mam umowę MIX6 36 zasileń na kwotę 30 zł, kara umowna 808 zł - zawarta w dniu 6.sierpnia 2012 do 22 lipca 2015 jaką karę umowną powinienem zapłacić gdy wypowiem umowę 30.11.2014 ? a czy jeżeli zrobię wszystkie doładowania w ciągu jednego dnia (czyli 6 doładowań po 30 zł ) umowa zostanie zakończona ?
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: ekdar »

jesli masz 6 doladowan do konca to kara ok 135zl, jesli doladujesz 6 razy w ciagu nawet 1 dnia to umowe masz z głowy :-)
deepdj
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 11:22

Re: [MIX PLUS] zerwanie umowy

Post autor: deepdj »

ok, dzięki za odpowiedź, a podpowiedz mi jak wygląda sprawa z abonamentem taryfa OMG99 - kara umowna 3500 zł, zawarta w dniu 03.06.2013 na 29 miesięcy - ile wyniesie kara umowna ?
ODPOWIEDZ