Dzwoniący konsultanci

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Dzwoniący konsultanci

Post autor: borsuk_20 »

Witam.
Piszę w tej sprawie, ponieważ jest to irytujące. Czy dało by się zablokować to, żeby konsultanci nie dzwonili? Jest to irytujące i denerwujące zarazem i nie życzę sobie tego. Nie chciałbym być niemiły ale to ja decyduję czy chcę ten internet mobilny czy też nie. Dziękuję za uwagę. i ewentualne rady.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dzwoniący konsultanci

Post autor: Joanna_Plus »

borsuk_20,

możesz wycofać zgodę na telefoniczny kontakt. Zmiany takiej dokonasz wysyłając bezpłatną wiadomość SMS o treści SPRZECIW na numer 8111.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
elzbietakw33
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2014, o 17:33

Niechciane telefony od PLUS-a

Post autor: elzbietakw33 »

Witam. Gdzie i komu mam zgłosić,że nie życzę sobie żadnych telefonów od PLUSA z ofertami. SMS-ów też sobie nie życzę, ale nie chciałabym stracić przez jakąś blokadę możliwości normalnego telefonowania i smsowania. Gdybym była zainteresowana czy to telefonem lub tym czy przysługuje mnie jakaś oferta to mam blisko kilka salonów tej sieci i bardzo miłą panią w dziale obsługi. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 3 lip 2014, o 10:27 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Niechciane telefony od PLUS-a

Post autor: pepcia2 »

Możesz wysłać sms SPRZECIW na 8000
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dzwoniący konsultanci

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj elzbietakw33,

zgodę na telefoniczny kontakt wycofasz wysyłając wiadomość, którą podałam w poście powyżej. Po otrzymaniu SMS-a z prawidłowym komunikatem, kampania wysyła odpowiedź z informacją o konieczności wysłania SMS-em potwierdzenia woli. Po otrzymaniu dwukrotnie prawidłowego komunikatu, kampania potwierdza przyjęcie zgody.

Zgodę na kampanie SMS, wycofasz w sposób, który podała pepecia2.
elzbietakw33 pisze:Gdybym była zainteresowana czy to telefonem lub tym czy przysługuje mnie jakaś oferta to mam blisko kilka salonów tej sieci i bardzo miłą panią w dziale obsługi.
Tylko, że pracownik w punkcie nie będzie w stanie zaproponować promocji/pakietów, które proponowane są w kampaniach marketingowych.

Twoje zlecenia będzie zrealizowane w ciągu 24 godzin.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
midar
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 gru 2014, o 00:02

Namolne telefony

Post autor: midar »

a to mój problem:
-mam dwa tel. na abonament i dwa na kartę.
Jeden tel. na kartę używa maja mama a drugi córka. Telefon na abonament moja żona i ja.
Podczas rejestracji podałem jako telefon kontaktowy mój główny. Niestety plus nic sobie z tego nie robi i kontakty wszelkie z tymi numerami wykonuje do mojej mamy (80 lat) i córki(9 lat) oraz do żony gdzie i tak nic nie ugra bo telefon jest zarejestrowany na mnie. Macie jakiś pomysł jak wyciąć takie praktyki? Blokowanie numeru nic nie daje bo są to połączenia z różnych kanałów więc są to różne numery.
Ostatnio zmieniony 7 mar 2017, o 11:27 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dzwoniący konsultanci

Post autor: Joanna_Plus »

midar,

zgodę z numeru mamy i córki wycofasz wysyłając SMS-a o treści SPRZECIW na bezpłatny numer 8032 (dotyczy kanału SMS, e-mail, MMS oraz kontaktu telefonicznego).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
midar
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 gru 2014, o 00:02

Re: Dzwoniący konsultanci

Post autor: midar »

dziękuję.
Już zrobione. Zobaczymy czy zadziała.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ