Połączenia oczekujące

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
czarnylotos
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 kwie 2013, o 15:58

Połączenia oczekujące

Post autor: czarnylotos »

Dlaczego nie mogę włączyć połączeń oczekujących, albo inaczej dlaczego tej usługi nie ma w mixplusie a jest w abonamencie czy o ile się nie mylę w plusie na kartę?
Pozostało mi 13 doładowań czyli jak znam życie i siebie to do jesieni. Czy do tego czasu można liczyć na zmianę czy raczej poszukać innego operatora???
Jerzy
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 13:31

Re: Połączenia oczekujące

Post autor: Jerzy »

Dzwonię dzisiaj do córy, niestety, chamstwo - połączenia wychodzące są zablokowane (abonament 110 OMG dla firm wszystko opłacone) - co to ma być? Zadzwoń na infolinię - dzwonię, oczywiście najpierw najlepsza sieć i tak dalej - niestety, nie ma żadnej informacji jak sprawdzić dlaczego nie mogę dodzwonić się do córki.

EDIT:
Komedii ciąg dalszy - połączenia międzynarodowe są w tej chwili zablokowane xxxxx, pomimo abonamentu za 100 zeta, KOMEDIA.
Tylko w Polsce i nic xxxxx nie można zrobić.
LUDZIE WSZYSCY WYCOFUJCIE SIĘ Z UPADAJĄCEGO PLUSA.




Od sl@w_es:
Dostosowanie wypowiedzi do pkt 4 i 10 Regulaminu PlusForum. Połączenie postów pisanych jeden pod drugim.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Połączenia oczekujące

Post autor: Joanna_Plus »

czarnylotos,

aktualnie usługa połączeń oczekujących działa tylko w ofercie Plus Abonament.
Sugestię odnośnie wprowadzenia tej funkcji do oferty, przekazaliśmy do odpowiednich komórek.

Jerzy,

zgodnie z punktem 4 regulaminu PlusForum:
4. Nie należy obrażać innych użytkowników forum. Wypowiedzi na forum powinny być formułowane w atmosferze wzajemnego szacunku do innych Użytkowników forum. Wulgaryzmy, straszenie, obrażanie, wyzwiska, pod adresem innych osób, również z poza forum, będą natychmiast kasowane
proszę o przeredagowanie powyższych wypowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wkrótce_play
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2014, o 10:58

Re: Połączenia oczekujące

Post autor: wkrótce_play »

Witam! Mi również zależy na wprowadzeniu połączeń oczekujących. To jest wg. mnie chore, że możliwość taka istnieje tylko w abonamencie. Nie ma żadnych technicznych przeszkód aby wprowadzić ją do mixa czy plusa na kartę, tak jak to jest możliwe w innej sieci, której szeregi mam zamiar zasilić jeżeli plus nic z tym nie zrobi.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Połączenia oczekujące

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj wkrótce_play,

dziękuję również za Twoje uwagi i spostrzeżenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ