ile musze doplacic ?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
nfs141
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 sie 2013, o 15:20

ile musze doplacic ?

Post autor: nfs141 »

Witam mam pare pytań .wczoraj będąc w salonie plusa chciałem dowiedzieć się czy mogę już przedłużyć umowę (podpisana była 1,5 roku temu ,48x30zł) zostało mi 7 doladowan , pani powiedziała że jeżeli jest 7 to jak najbardziej , więc spytałem sie jej ile musiał bym dopłacić biorąc sony xperie m wzięła nr telefonu i pesel no sprawdzała lecz powiedziała je jeszcze mam niby 10 doladowan . O co chodzi . Powiedziala jeszcze ze musiał bym dopalcic jakies 300/400 zł a w internecie pisże że 250 .no itu moje pytanie czy może ktoś przedluzal już umowę i ile musiał dopłacić za ten telefon na stronie plus.pl nie ma nic po zalogowaniu o przedłużeniu umowy .
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: pepcia2 »

Najwcześniej przy 6 dołądowaniach można przedłużyć umowę.
Czy oferta jest gotowa sprawdzisz tu https://www1.plus.pl/uoz/logowanie
Cena na stronie obowiązuje w sklepie internetowym, salony mają inny cennik ;-)
nfs141
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 4 sie 2013, o 15:20

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: nfs141 »

Ją chce się tylko dowiedzieć czy w salonie mi nie przekroczy 250 zł bo tak pisze w tych tabelach
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: ekdar »

nfs141 pisze:Ją chce się tylko dowiedzieć czy w salonie mi nie przekroczy 250 zł bo tak pisze w tych tabelach
w internecie masz cene dla nowych aktywacji, dla przedluzajacych sprawdzasz na stronie podanej przez pepcie...
w Plusie nie ma czegos takiego jak tabelki dla przedluzajacych, dopoki nie masz oferty to nikt Ci nic nie zobaczy, chyba ze sam aktualnie przedluza...
dziadek186
PlusManiak
Posty: 108
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:59

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: dziadek186 »

Ja sam juz od pol roku jestem w nju ale nadal mam przygotowana oferte dla przedluzajacych. Ot caly plus... xperia m 48x30 - 319zl w eshopie.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: lodyga »

Wyślij Pz na 2585 i się dowiesz ile masz doładowań ale jeśli 10 to nie masz jeszcze oferty więc jakąś ścieme Ci ktoś wciska:>
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
nfs141
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 4 sie 2013, o 15:20

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: nfs141 »

Tym sms-em już sprawdzalem i pisze 7, a w salonie powiedzieli że 10
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: pepcia2 »

Czasem jest tak, że za szybko doładowujesz i system 'nie nadąża' z odnotowaniem tego. Jeśli z sms masz 7 to tyle jest. Musisz jeszcze jedno wykonać, żeby możliwe było udostępnienie oferty przez Specjalistów ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: ile musze doplacic ?

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj nfs141,

jeżeli na Twoim numerze pozostanie 6 zasileń, to odezwij się do mnie przez ten formularz. Poproszę wówczas udostępnienie oferty dla Twojego konta.

nfs141 po raz kolejny proszę, abyś wszystkie pytania związane z przedłużeniem umowy zamieszczał w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=6736.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ