Koniec umowy Mixplus-- Brak możliwości przejścia na Simplus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
whitewolf922
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 sty 2014, o 13:24

Koniec umowy Mixplus-- Brak możliwości przejścia na Simplus

Post autor: whitewolf922 »

Witam jestem posiadaczem numeru 782***991 w listopadzie podajże skończyła się mi umowa w mixplusie. W żaden sposób nikt się ze mną nie kontaktował w sprawie przedłużenia umowy ani tym bardziej nie zostałem poinformowany o możliwości przejścia na simplus. Nie zostałem poinformowany o konieczności wyrejestrowania się z mixplus a teraz gdy przychodzi co do czego okazuje się że Nie MAM JUŻ TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. To jest bezprawne. Chciałbym móc przejść na simplus!!
Ostatnio zmieniony 13 sty 2014, o 18:44 przez whitewolf922, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Koniec umowy Mixplus-- Brak możliwości przejścia na Simp

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj whitewolf922,
whitewolf922 pisze: Nie zostałem poinformowany o konieczności wyrejestrowania się z mixplus a teraz gdy przychodzi co do czego okazuje się że Nie MAM JUŻ TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.
Możesz doprecyzować? Numer jest już nieaktywny?

Jesteś pewien, że chcesz tu zamieszczać numer swojego telefonu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
whitewolf922
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2014, o 13:24

Re: Koniec umowy Mixplus-- Brak możliwości przejścia na Simp

Post autor: whitewolf922 »

Tak jest już nieaktywny:(
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Koniec umowy Mixplus-- Brak możliwości przejścia na Simp

Post autor: Joanna_Plus »

whitewolf922,

zgodnie z Regulaminem świadczenia usług telekomunikacyjnych przez POLKOMTEL Sp. z o.o. dla Abonentów Plus Mix:
7. W przypadku gdy po czasie oznaczonym Umowy od końca ostatniego okresu ważności dla usług wychodzących upłynął czas wskazany w cenniku (okres ważności dla usług przychodzących), Umowa wygasa a POLKOMTEL zaprzestaje świadczenia usług.
Jeżeli chcesz przywrócić ten numer, właściciel ma możliwość podpisania umowy w Promocji Wznowienie usług w Plus Mix. Więcej na ten temat znajdziesz np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 2ug#p91223.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ