500 sms w mix

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
madzia11139
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lis 2013, o 18:16

500 sms w mix

Post autor: madzia11139 »

dzien dobry
mam pytanie odnoszace sie do pakietu sms w mixie . wykupowalamzazwyczaj pakiet za 5 zl 500 sms *121*11*01# jak mi sie konczyl przed terminem wpisywałam kod na dezaktywazcje i bez problemu kupowałam kolejny od raz. wczoraj mi sie skonczyl , dałam dezaktywacje i pakietu kupic nie moge. mam srodki na kacie. o co chodzi?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: 500 sms w mix

Post autor: pepcia2 »

Nie wykorzystałaś 5 pakietów w ciągu 30 dni?
madzia11139
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 lis 2013, o 18:16

Re: 500 sms w mix

Post autor: madzia11139 »

tak , wiec skoro 30dzien wypada dzis to jutro bede mogla znowu wykupic? czy kiedy
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: 500 sms w mix

Post autor: pepcia2 »

30dni od aktywacji pierwszego. Jeśli dziś wypada tu jutro spokojnie możesz aktywować ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 sms w mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj madzia11139,

jeżeli posiadasz taryfę Plus Mix V, to pakiet 500 SMS w Plusie możesz uaktywnić 5 razy w okresie 31 dni.
8. Abonent może posiadać jednocześnie aktywny jeden Pakiet na swoim koncie. Abonent może na swoim koncie aktywować do pięciu Pakietów w okresie 744 godzin od momentu wysłania mu przez Polkomtel Sp. z o.o. wiadomości SMS potwierdzającej Aktywację pierwszego Pakietu, przy czym Aktywacja kolejnego Pakietu wymaga dezaktywacji wcześniej Aktywowanego Pakietu.
Jeżeli pomimo dezaktywacji wykorzystanego pakietu i posiadania wystarczającego salda konta taka aktywacja jest niemożliwa, to oznacza, że ten limit został już wykorzystany :-/.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Elgie
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2013, o 15:35

Pakiet 500sms MixV

Post autor: Elgie »

Witam! Kilka dni temu skończył mi się pakiet 500smsów w plusie i tak jak zawsze, gdy mi się kończył wyłączyłem go i chciałem włączyć od nowa, lecz tym razem przyszła mi wiadomość zwrotna "Usługa niedostępna. Sprawdz: 1) czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji". Już kilka dni jestem bez pakietu i mi się to nie uśmiecha, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Czy to ma jakiś związek, z tym, że od kilku dni jest problem z wysyłaniem sms'ów i dzwonienia z sieci PLUS? na 4 telefonach występuje taki problem. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 5 lut 2014, o 11:21 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Pakiet 500sms MixV

Post autor: pepcia2 »

Pakiet można aktywować max. 5 razy w ciągu 30dni. Nie wykorzystałeś tego limitu?
Awatar użytkownika
Elgie
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2013, o 15:35

Re: Pakiet 500sms MixV

Post autor: Elgie »

od 8.01 kupiłem 5x, to już rozumiem. Dziękuję za pomoc, ale myślę, że takie ograniczenie nie ma najmniejszego sensu ;/ Pozdrawiam
ODPOWIEDZ