Plus na kartę i rok ważnosci konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Odp: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: pepcia2 »

W tej nowej taryfie nie ma pakietu o którym piszesz ( za 3 gr ) a taki sam kod w różnych taryfach aktywuje różne usługi. Stąd pakiet na internet ;-)
Wysłane z mojego GT-S7560 za pomocą Tapatalk 2
natec96

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: natec96 »

Okej dziękuję, już wszystko wiem :) to te 1000 esów mi starczy na ten miesiąc :) Jeszcze raz wszystkim dziękuję :)

Edit@ Żeby nie spamować edytuje. Mam pytanie, ostatnie dotyczące Taryfy więcej internetu i sms'ów: Czy jest jakiś pakiet sms'ów w tej taryfie (oprócz tych 1000 darmowych sms'ów)?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: pepcia2 »

Nie ma w niej żadnych dodatkowych pakietów ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: Joanna_Plus »

natec96,

w przypadku taryfy Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów nie ma innych pakietów. Ale możesz wyrazić zgodę na kampanie marketingowe. Wówczas, co jakiś czas do osób, które ja wyraziły wysyłane są kampanie z dodatkowymi ofertami na pakiety minut/SMS-ów bądź też inne usługi.

Więcej informacji na temat zgód marketingowych znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
beatik
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2014, o 20:06

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: beatik »

Witam, mam problem z Promocją Więcej przez rok. Zmieniłam taryfę na PNK, potem wpisuję kod *136*11*04# żeby uruchomić opcję Więcej przez rok i wychodzi mi tylko komunikat:Usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK.
To w końcu jest ta promocja czy jej nie ma, bo tylko po to zmieniłam taryfę, a usługi o którą mi chodziło i tak nie mogę uruchomić?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: pepcia2 »

Którą dokładnie masz taryfę *147#
beatik
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2014, o 20:06

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: beatik »

Już zmieniłam na *147*18#, a miałam z *147*17# i dlatego nie działało. A teraz mam pytanie: jeśli zmienię tą taryfę na inną np. *147*17# to czy wtedy dalej będę miała konto ważne do tej daty do której mam teraz podane czyli 13.03.2015, czy ulegnie to wtedy zmianie? Oraz czy są jakieś tańsze rozmowy w taryfie Więcej przez rok?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: pepcia2 »

Ważność zostanie zmniejszona i będzie zgodna z ostatnim zasileniem jakie wykonałaś, jednak nie mniejsza niż 30dni.
W tej taryfie możesz tylko włączyć
-Wybrane numery do Plusa( *104*11*48xxx# max 5nr Koszt 10zł/m-c )
-Wybrany nr z dowolnej sieci ( *106*11*48xxx# koszt 3zł/30dni ) płacisz 10gr/min z tym numerem
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: Robertus »

pepcia2 pisze:Ważność zostanie zmniejszona i będzie zgodna z ostatnim zasileniem jakie wykonałaś, jednak nie mniejsza niż 30dni.
W tej taryfie możesz tylko włączyć
-Wybrane numery do Plusa( *104*11*48xxx# max 5nr Koszt 10zł/m-c )
-Wybrany nr z dowolnej sieci ( *106*11*48xxx# koszt 3zł/30dni ) płacisz 10gr/min z tym numerem
Niekoniecznie :-) Moja ciocia miała taryfę plus na kartę (tą gdzie jest 69 gr za cały dzień rozmów w Plusie). Po zmianie na taryfę Plus na kartę zero, ważność konta pozostała niezmieniona. Dzięki temu prawie przez cały rok bez doładowywania ma rozmowy w Plusie za darmo. Może w przypadku który opisuje kolega powyżej będzie podobnie?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plus na kartę i rok ważnosci konta

Post autor: Ewa_Plus »

Zgodnie z punktem 9.g. regulaminu Zmiany taryfy (PnK więcej w Plusie, Pnk Więcej Internetu i SMS, PnK Więcej do wszystkich):
Abonent, który przed zmianą taryfy posiadał promocyjny okres ważności konta na usługi wychodzące wydłużony na zasadach regulaminu promocji „Rok Ważności Konta” lub „Promocji do doładowań w taryfie Plus na Kartę Więcej przez Rok” lub „Rok Ważności Konta II” po zmianie taryfy będzie miał ustawiony okres ważności konta na usługi wychodzące zgodnie z cennikiem taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie nie krócej niż 30 dni od dnia zmiany taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ