Potwierdzenie o wysłaniu sms

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
urbankosak
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:32

Potwierdzenie o wysłaniu sms

Post autor: urbankosak »

Witam. Mam problem. Otóż mam telefon na kartę w sieci plus. Chciałem wysłać sms na grę ale zainicjowałem transakcję ze złego numeru. Napisałem z tym do administracji a następnie do Boku. W odpowiedzi dostałem wiadomość, że potrzebny jest biling. Niestety w plusie nie ma bilingu on-line a za takie coś trzeba płacić. W odpowiedzi dostałem zacytuję :
"Jeśli nie może pan uzyskać billingu, to proszę poprosić swojego operatora o wydanie potwierdzenia w formie pisemnej/ listownej, że z Pańskiego numeru została wysłana wiadomość pod dany numer oraz jaka została pobrana opłata."
Poszedłem do punktu plusa w moim mieście ale pracownik powiedział, że nie mogę niczego takiego otrzymać i kazał zadzwonić do biura obsługi klienta. Po skontaktowaniu się z bok`iem dowiedziałem się, że nie mogę otrzymać potwierdzenia ani bilingu ponieważ mój numer nie jest zarejstrowany. To dziwne bo nikt mi nic nie mówił o żadnej rejstracji a numer mam od ok. 2 lat. Tak więc moje pytanie : Czy mogę jakoś otrzymać takie potwierdzenie ? Jeśli tak to gdzie, ile trzeba czekać i ile zapłacić ?
Czekam na odpowiedź z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Potwierdzenie o wysłaniu sms

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj urbankosak,
urbankosak pisze:Po skontaktowaniu się z bok`iem dowiedziałem się, że nie mogę otrzymać potwierdzenia ani bilingu ponieważ mój numer nie jest zarejstrowany.
Potwierdzam – biling można uzyskać tylko na zarejestrowanym numerze. Rejestracja jest bezpłatna i dokonać jej można w dowolnym punkcie naszej sieci. Nie jest obowiązkowa natomiast daje prawo np. do blokady numeru, możliwości uzyskania duplikatu karty SIM, kodów PIN/PUK i wspomnianego już wcześniej wykazu połączeń i SMS-ów.
urbankosak pisze:"Jeśli nie może pan uzyskać billingu, to proszę poprosić swojego operatora o wydanie potwierdzenia w formie pisemnej/ listownej, że z Pańskiego numeru została wysłana wiadomość pod dany numer oraz jaka została pobrana opłata."
Potwierdzenie takie możesz uzyskać od Departamentu Reklamacji.
urbankosak pisze:Czy mogę jakoś otrzymać takie potwierdzenie ? Jeśli tak to gdzie, ile trzeba czekać i ile zapłacić ?
Informacje jak złożyć reklamację znajdziesz w naszym FAQ. Najszybszą drogą będzie wysłanie maila na adres bok@plus.pl. Potwierdzenie takie otrzymasz bezpłatnie. Po złożeniu reklamacji odezwij się do mnie przez ten formularz. Spróbuję wówczas przyspieszyć sprawę ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
natalińska
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2014, o 21:36

Re: Potwierdzenie o wysłaniu sms

Post autor: natalińska »

"Nie jest obowiązkowa natomiast daje prawo np. do blokady numeru, możliwości uzyskania duplikatu karty SIM, kodów PIN/PUK i wspomnianego już wcześniej wykazu połączeń i SMS-ów."
Witam,
jak wygląda procedura uzyskania wykazu połączeń i SMS-ów? Czy można tego dokonaność jedynie w punkcie stacjonarnym? czy dla zarejestrowanych numerów jest płatny, jeśli tak to w jakiej kwocie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Potwierdzenie o wysłaniu sms

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj natalińska,

jeżeli posiadasz tak jak w opisie profilu numer w usługach Plus Mix, to informacje na temat bilingu znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ